Let Barcelona - Londýn ceny od 304,21 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Londýn od let

Cesta z Barcelona do Londýn za let je 1 140 km a trvá 5 h 47 min. Denně jede 124 spojů, přičemž první odjíždí v 6:00 a poslední v 22:00. Je možné cestovat z Barcelona na Londýn pomocí let již za 304,21 Kč nebo až za 3 146,38 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 304,21 Kč.

Nejnižší cena304,21 Kč
Doba trvání cesty5 h 47 min
Připojení za den124
Nejnižší cena304,21 Kč
Nejvyšší cena3 146,38 Kč
První odjezd6:00
Poslední odjezd22:00
Vzdálenost1 140 km
OdjezdBarcelona
PříjezdLondýn
NosičeTAP Air Portugal, Wizz Air UKVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Londýn

Datum odletu
sobota 13. čvc 2024

Vyhledání levných letů z Barcelona Londýn s virail

Díky virail můžete porovnat stovky webových stránek a nalézt nejlevnější let z Barcelona Londýn. Stačí pouze vložit datum své cesty a virail se postará o zbytek: filtrovat výsledky a rezervovat levný lístek za letu od Barcelona do Londýn.

Kolik jsou vstupenky low-cost pro lety z Barcelona Londýn?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Barcelona do Londýn jsou od 304,21 Kč.

Jak dlouho trvá, než se dostat Londýn letadlem?

Je tam jen jeden let z Barcelona Londýn, takže při 6:00. Minimální doba trvání letů z Barcelona Londýn je 2 h 10 min.

Jaký je název letišti obsluhovanými lety z Barcelona Londýn?

Na letiště v Barcelona a Londýn jsou příslušně Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona Nord,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona Franca,Barcelona-Sant Andreu Comtal,BARCELONA SANTS a Gatwick Airport,London, Heathrow Airport Terminal 5,London Southend Airport,London Euston,London waterloo east,Southend airport,Luton Airport (LTN),London, Stratford,London bridge,London, Marble Arch,London Stansted Airport,Waterloo Rue de la Station 220,London City Airport, LCY,London St. Pancras International,London, Premier Inn Heathrow Terminal 5,London, Victoria Coach Station,London Heathrow Airport T3,LONDON,London paddington.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Londýn

Levné vstupenky let od Barcelona do Londýn
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Londýn.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Londýn, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Londýn.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Londýn

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Londýn

Nejlevnější letenky Barcelona – Londýn lze najít již za 715,35 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 2 046,58 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 878,54 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Londýn letadlem

Pokud cestujete do Londýn letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, British Airways, Vueling od Barcelona do Londýn
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Londýn pomocí plane.
Vybavení Lufthansa British Airways Vueling Eurowings Easyjet Air Europa Luxair ITA Airways KLM Iberia Norwegian Air France Ryanair Jet2
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check cross check check cross check cross cross check check

Barcelona až Londýn Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
79.8kg
Autobus
85.5kg
Let
228kg
Auto
182.4kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Londýn?
Tiket let od Barcelona do Londýn je 1 342,78 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 304,21 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Londýn?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Londýn, je 304,21 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Londýn krát let?
Barcelona až Londýn je 1 140 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Londýn?
Barcelona až Londýn je v průměru 5 h 47 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 10 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Londýn?
Barcelona až Londýn je pokryta operátory 16. Na Virail TAP Air Portugal, Wizz Air UK, Lufthansa, British Airways, Vueling, Eurowings, Easyjet, Air Europa, Luxair, ITA Airways, KLM, Iberia, Norwegian, Wizz Air Malta, Air France, Ryanair, Jet2 můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Londýn?
Barcelona až Londýn má průměrně 124 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Londýn?
První let z Barcelona na Londýn odlétá v 6:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Londýn?
Nejnovější let z Barcelona na Londýn odjíždí v 22:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Londýn?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 304,21 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Londýn?
V průměru existuje 28 od Barcelona až po Londýn.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Londýn by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Londýn je 2 h 10 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Londýn?
Ano, mezi Barcelona a Londýn je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Londýn od let?
Cesta let od Barcelona k Londýn vytváří emise CO2 228kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Londýn

Další oblíbené trasy