Let Barcelona - Murcia ceny od 633,27 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Barcelona až Murcia od let

Cesta z Barcelona do Murcia za let je 471,91 km a trvá 6 h 2 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 7:00 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Barcelona na Murcia pomocí let již za 633,27 Kč nebo až za 22 654,77 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 633,27 Kč.

Nejnižší cena633,27 Kč
Doba trvání cesty6 h 2 min
Připojení za den13
Nejnižší cena633,27 Kč
Nejvyšší cena22 654,77 Kč
První odjezd7:00
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost471,91 km
OdjezdBarcelona
PříjezdMurcia
NosičeRoyal Air Maroc, Binter CanariasVíce

Let Vstupenky od Barcelona do Murcia

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Virail najde pro Vás lety v pracovní dny od Barcelona do Murcia

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Barcelona do Murcia. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Murcia.

Jak moc jsou levné lístky na letech z Barcelona Murcia?

Pokud si můžete rezervovat předem a jsou flexibilní s daty vašeho letu, nejlevnější vstupenky od Barcelona do Murcia jsou od 633,27 Kč.

Jak dlouho trvá, než od Barcelona do Murcia letadlem?

Lety z Barcelona Murcia odejít 7:00. Poslední z nich opouští Barcelona na 23:55. Nejrychlejší letadlo spojení z Barcelona Murcia vzít 1 h 25 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Murcia?

Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Paseo de Gracia,BARCELONA SANTS,Barcelona El Prat Airport T2,Barcelona Nord,Barcelona Franca a Murcia, Estacion de Autobuses,Murcia del Carmen jsou odletové a příletové ariports v Barcelona a Murcia.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Murcia

Levné vstupenky let od Barcelona do Murcia
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Murcia.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Murcia, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Murcia.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Murcia

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Barcelona do Murcia

Nejlevnější letenky Barcelona – Murcia lze najít již za 1 939,51 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 2 511,16 Kč. Nejdražší tiket může stát až 3 030,20 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Murcia letadlem

Pokud cestujete do Murcia letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air Arabia Maroc je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maroku. Byla založena v roce 2009 jako společný podnik mezi Air Arabia a marockými investory. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, severní Africe a na Středním východě. Jeho hlavní uzel se nachází na mezinárodním letišti Mohammed V v Casablance. Air Arabia Maroc provozuje flotilu moderních letadel Airbus A320 a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně online odbavení, stravování během letu a povolených zavazadel. Letecká společnost si klade za cíl poskytovat svým zákazníkům dostupnou leteckou dopravu při zachování vysokých standardů bezpečnosti a pohodlí.

Air Europa je španělská letecká společnost, která byla založena v roce 1986. Je členem aliance SkyTeam a provozuje lety do více než 50 destinací po celé Evropě, Americe, Africe a Asii. Hlavní uzel letecké společnosti se nachází na letišti Adolfo Suárez Madrid–Barajas a má také sekundární uzly na letištích Palma de Mallorca a Tenerife North. Air Europa provozuje flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A330 a Embraer E195. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem SUMA.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Tropic Air je regionální letecká společnost se sídlem v Belize, která provozuje pravidelné lety do různých destinací v Belize, Mexiku, Guatemale a Hondurasu. Společnost Tropic Air byla založena v roce 1979 a stala se největší leteckou společností v Belize s flotilou více než 15 letadel a více než 300 zaměstnanci. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně osobní a nákladní dopravy, charterových letů a zájezdů. Společnost Tropic Air se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a dostupnou leteckou dopravu a získala řadu ocenění za své vynikající služby a závazek k udržitelnosti.

Služby na palubě Royal Air Maroc, Binter Canarias, British Airways od Barcelona do Murcia
Porovnejte služby na palubě při cestování z Barcelona do Murcia pomocí plane.
Vybavení Royal Air Maroc Binter Canarias British Airways Qatar Airways Austrian Airlines Aer Lingus Air Europa Tunisair Air Arabia Maroc Vueling Iberia Express
wifi WiFi check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check check check check cross cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross check check check check cross check cross cross cross

Barcelona až Murcia Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
33.03kg
Autobus
35.39kg
Let
94.38kg
Auto
75.51kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Barcelona do Murcia?
Tiket let od Barcelona do Murcia je 2 376,96 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 633,27 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Murcia?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Murcia, je 633,27 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Murcia krát let?
Barcelona až Murcia je 471,91 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Barcelona a Murcia?
Barcelona až Murcia je v průměru 6 h 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 25 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Murcia?
Barcelona až Murcia je pokryta operátory 17. Na Virail Royal Air Maroc, Binter Canarias, British Airways, Aero Services Executive, Jet2.com, Qatar Airways, easyJet UK, Austrian Airlines, Aer Lingus, Tropic Air, Air Bagan, Air Senegal International, Air Europa, Norwegian Air Shuttle, Tunisair, Air Arabia Maroc, Vueling, Iberia Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Barcelona na Murcia?
Barcelona až Murcia má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Barcelona do Murcia?
První let z Barcelona na Murcia odlétá v 7:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Barcelona na Murcia?
Nejnovější let z Barcelona na Murcia odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Murcia?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 633,27 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Murcia?
V průměru existuje 1 od Barcelona až po Murcia.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Murcia by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Barcelona a Murcia je 1 h 25 min.
Existuje přímé let z Barcelona na Murcia?
Ano, mezi Barcelona a Murcia je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Murcia od let?
Cesta let od Barcelona k Murcia vytváří emise CO2 94.38kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Murcia

Další oblíbené trasy