Let Norimberk - Erfurt ceny od 6 405,78 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Norimberk až Erfurt od let

Cesta z Norimberk do Erfurt za let je 169,74 km a trvá 27 h 34 min. Denně jede 23 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 20:45. Je možné cestovat z Norimberk na Erfurt pomocí let již za 6 405,78 Kč nebo až za 15 490,77 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 6 405,78 Kč.

Nejnižší cena6 405,78 Kč
Doba trvání cesty27 h 34 min
Připojení za den23
Nejnižší cena6 405,78 Kč
Nejvyšší cena15 490,77 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd20:45
Vzdálenost169,74 km
OdjezdNorimberk
PříjezdErfurt
NosičeFutura International Airways, LufthansaVíce

Let Vstupenky od Nuremberg do Erfurt

Datum odletu
středa 19. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Nuremberg do Erfurt

Levné vstupenky let od Norimberk do Erfurt
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Norimberk do Erfurt.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Norimberk do Erfurt, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Norimberk na Erfurt.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Nuremberg až Erfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Erfurt letadlem

Pokud cestujete do Erfurt letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Air Serbia je národní letecká společnost Srbska se sídlem v Bělehradě. Byla založena v roce 2013 jako nástupce bývalého národního dopravce Jat Airways. Air Serbia provozuje lety do více než 50 destinací v Evropě, na Středním východě a v Severní Americe s flotilou moderních letadel Airbus. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem Etihad Guest. Air Serbia je členem skupiny Etihad Airways Partners, která zahrnuje několik dalších leteckých společností po celém světě. Letecká společnost získala několik ocenění za své služby a výkon, včetně Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě na World Airline Awards.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Corendon Airlines je turecká letecká společnost pro volný čas, která byla založena v roce 2004. Letecká společnost provozuje lety do různých destinací v Evropě, Africe a Asii se zaměřením na prázdninové destinace. Corendon Airlines má flotilu moderních letadel, včetně letadel Boeing 737-800 a Airbus A320. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a pohodlného sezení. Společnost Corendon Airlines se zavázala poskytovat bezpečnou a spolehlivou leteckou dopravu a za své vysoké standardy služeb získala řadu ocenění. Letecká společnost je součástí Corendon Group, která zahrnuje také cestovní kancelář a několik hotelů.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Služby na palubě Lufthansa, Eurowings, Corendon Airlines od Norimberk do Erfurt
Porovnejte služby na palubě při cestování z Norimberk do Erfurt pomocí plane.
Vybavení Lufthansa Eurowings Corendon Airlines British Airways Air France Air Serbia SunExpress Vueling Pegasus Airlines
wifi WiFi check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check cross cross check cross check cross cross check

Norimberk až Erfurt Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
11.88kg
Autobus
12.73kg
Let
33.95kg
Auto
27.16kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Norimberk do Erfurt?
Tiket let od Norimberk do Erfurt je 9 103,99 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 6 405,78 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Norimberk do Erfurt?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Norimberk do Erfurt, je 6 405,78 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Norimberk a Erfurt krát let?
Norimberk až Erfurt je 169,74 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Norimberk a Erfurt?
Norimberk až Erfurt je v průměru 27 h 34 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 10 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Norimberk do Erfurt?
Norimberk až Erfurt je pokryta operátory 13. Na Virail Futura International Airways, Lufthansa, President Airlines, Eurowings, Corendon Airlines, easyJet UK, LATAM Argentina, British Airways, Air France, Condor Flugdienst, Air Serbia, SunExpress, Vueling, Pegasus Airlines můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Norimberk na Erfurt?
Norimberk až Erfurt má průměrně 23 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Norimberk do Erfurt?
První let z Norimberk na Erfurt odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Norimberk na Erfurt?
Nejnovější let z Norimberk na Erfurt odjíždí v 20:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Norimberk do Erfurt?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 6 405,78 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Norimberk do Erfurt by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Norimberk a Erfurt je 10 h 50 min.
Existuje přímé let z Norimberk na Erfurt?
Ano, mezi Norimberk a Erfurt je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Norimberk až Erfurt od let?
Cesta let od Norimberk k Erfurt vytváří emise CO2 33.95kg.

Přejděte na místní z Norimberk

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Norimberk

Mezinárodní trasy z Norimberk a blízkých oblastí

Další destinace od Norimberk

Hlavní trasy do stanice Erfurt

Podobné trasy

Další oblíbené trasy