Let Praha - Lurdy ceny od 1 443,13Kč

Začínat od
1 443,13Kč
Objevit

Praha až Lurdy od let

Cesta z Praha do Lurdy za let je 1 347,6 km a trvá 6 hod 5 min. Denně jede 54 spojů, přičemž první odjíždí v 07:05 a poslední v 00:45. Je možné cestovat z Praha na Lurdy pomocí let již za 1 443,13Kč nebo až za 63 049,88Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 443,13Kč.

Nejlepší cena 1 443,13Kč
Doba trvání cesty 6 hod 5 min
Připojení za den 54
Nejnižší cena 1 443,13Kč
Nejvyšší cena 63 049,88Kč
První odjezd 07:05
Poslední odjezd 00:45
Vzdálenost 1 347,6 km
Odjezd Praha
Příjezd Lurdy
Nosiče Emirates Airlines, Air France,

Let Vstupenky od Praha do Lurdy

  Sep 26
  Více
  23°
  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  24°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  21°
  Oct 01
  Více
  19°
  Oct 02
  Více
  22°
  Oct 03
  Více
  21°
  Oct 04
  Více
  17°
  Oct 05
  Více
  18°
  Oct 06
  Více
  21°
  Oct 07
  Více
  19°
  Oct 08
  Více
  23°
  Oct 09
  Více
  24°
  Oct 10
  Více
  24°
Departure date
Tuesday,Sep 26 2023
23°

Najít low-cost letů z Praha Lurdy na virail

Virail je vyhledávací platforma najít nejlepší cestovní řešení, porovnávání stovky nabídek od různých internetových stránkách najít levné letenky pro lety od Praha do Lurdy. Jakmile zvolíte termín vaší cesty, budete mít jen filtrovat výsledky a najít levnou letenku do Lurdy.

Jaké jsou ceny letenek z Praha Lurdy?

Při rezervaci předem a s flexibilními termíny najdete levné letenky od Praha do Lurdy také pouze 1 247,01Kč.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Praha do Lurdy
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Lurdy.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Lurdy, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Lurdy.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Najděte nejlepší den pro cestu do Lurdy letadlem

Pokud cestujete do Lurdy letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Aegean Airlines je největší letecká společnost v Řecku, která provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 150 destinací. Společnost byla založena v roce 1987 a stala se významným hráčem na evropském leteckém trhu s flotilou více než 60 letadel a pověstí vysoce kvalitních služeb. Aegean Airlines je členem Star Alliance, globální sítě leteckých společností, která zahrnuje některé z největších světových dopravců. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně ceny Skytrax pro nejlepší regionální leteckou společnost v Evropě již devět let po sobě.

Air France je vlajková letecká společnost Francie se sídlem v Tremblay-en-France. Je dceřinou společností skupiny Air France-KLM a zakládajícím členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Letecká společnost provozuje flotilu více než 200 letadel, která obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air France nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy, Business a La Premiere (první třída). Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a možnostmi zábavy na palubě. Air France se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení svého dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nižší spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

ITA Airways je nová italská letecká společnost, která byla založena v roce 2021, aby nahradila zkrachovalou Alitalii. Letecká společnost je vlastněna italskou vládou a jejím cílem je poskytovat cestujícím vysoce kvalitní služby a zároveň podporovat udržitelný a odpovědný cestovní ruch. ITA Airways plánuje provozovat flotilu moderních letadel a nabízet řadu vnitrostátních a mezinárodních linek. Letecká společnost se také zavázala snížit svůj dopad na životní prostředí investicemi do letadel s nízkou spotřebou paliva a přijetím udržitelných postupů. Očekává se, že ITA Airways bude hrát klíčovou roli při obnově italského leteckého průmyslu a přispěje k hospodářskému růstu země.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Royal Air Maroc je národní letecká společnost Maroka se sídlem v Casablance. Byla založena v roce 1953 a provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do více než 90 destinací v Africe, Evropě, Severní Americe a na Středním východě. Letecká společnost má flotilu více než 50 letadel, včetně Boeingů 737, 787 a Embraer E190. Royal Air Maroc je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a věrnostního programu s názvem Safar Flyer.

Wizz Air je nízkonákladová letecká společnost se sídlem v Maďarsku, která provozuje lety do destinací po celé Evropě, na Středním východě a v severní Africe. Společnost byla založena v roce 2003 a rychle se rozrostla a nyní provozuje flotilu více než 100 letadel, která obsluhuje více než 150 destinací ve 44 zemích. Wizz Air je známý svým jednoduchým přístupem k letecké dopravě, nabízí nízké ceny letenek a zpoplatnění doplňkových služeb, jako jsou odbavená zavazadla a jídlo na palubě. Letecká společnost se silně zaměřuje na efektivitu a kontrolu nákladů, což jí umožňuje nabízet jedny z nejnižších tarifů v oboru.

Služby na palubě Air France, Wizz Air a Lufthansa od Praha do Lurdy
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Lurdy pomocí let.
Vybavení Air France Wizz Air Lufthansa Austrian Airlines Vueling British Airways ITA Airways Finnair Eurowings Aegean Airlines Ryanair Czech Airlines Royal Air Maroc
WiFi
Zavazadlo
Jídlo a pití

Praha až Lurdy Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
7.0kg
Autobus
46.4kg
Let
1,856.0kg
Auto
179.0kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Lurdy?
Tiket let od Praha do Lurdy je 11 459,27Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 443,13Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Lurdy?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Lurdy, je 1 443,13Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Lurdy krát let?
Praha až Lurdy je 1 347,6 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Lurdy?
Praha až Lurdy je v průměru 20 hod 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 hod 5 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Lurdy?
Praha až Lurdy je pokryta operátory 23. Na Virail Emirates Airlines, Air France, Wizz Air, Lufthansa, Swiss International Air Lines, Austrian Airlines, Vueling, British Airways, ITA Airways, Finnair, Eurowings, Aegean Airlines, Air Fiji, easyJet UK, Aero Services Executive, Ryanair, El Al Israel Airlines, President Airlines, Norwegian Air Shuttle, Iberia Airlines, Czech Airlines, Royal Air Maroc, Air Senegal International můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Lurdy?
Praha až Lurdy má průměrně 54 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Lurdy?
První let z Praha na Lurdy odlétá v 07:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Lurdy?
Nejnovější let z Praha na Lurdy odjíždí v 00:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Lurdy?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 443,13Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Lurdy?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Lurdy. Můžete přejít od Praha a můžete dorazit na Lurdy.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Lurdy by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Lurdy je 6 hod 5 min.
Existuje přímé let z Praha na Lurdy?
Ano, mezi Praha a Lurdy je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Lurdy od let?
Cesta let od Praha k Lurdy vytváří emise CO2 1,856.0kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Lurdy

Další oblíbené trasy