Vlak Barcelona - Valencie ceny od 577,25 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 925,55 Kč
Zítra 740,20 Kč
2 dny 695,38 Kč
3 dny 695,38 Kč

Barcelona až Valencie od vlak

Cesta z Barcelona do Valencie za vlak je 303,01 km a trvá 3 h 45 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 7:15 a poslední v 19:30. Je možné cestovat z Barcelona na Valencie pomocí vlak již za 577,25 Kč nebo až za 2 366,97 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 577,25 Kč.

Nejnižší cena577,25 Kč
Doba trvání cesty3 h 45 min
Připojení za den10
Nejnižší cena577,25 Kč
Nejvyšší cena2 366,97 Kč
První odjezd7:15
Poslední odjezd19:30
Vzdálenost303,01 km
OdjezdBarcelona
PříjezdValencie
NosičeEuromed, Torre del OroVíce

Vlak Vstupenky od Barcelona do Valencie

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Barcelona Valencie na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Barcelona do Valencie. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Valencie?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Barcelona Valencie také jen 577,25 Kč, zatímco průměrná cena 1 128,20 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Barcelona Valencie?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Barcelona a Valencie.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Barcelona Valencie plánované?

Bude trvat 3 h 45 min dosáhnout Valencie. Nejdříve Vlak odjíždí Barcelona na 7:15, přičemž poslední z nich odchází na 19:30. V průměru trvá 3 h 45 min se dostat do Valencie vlakem, ale budete potřebovat 2 h 52 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 7:15, přičemž poslední z nich opustí Barcelona na 19:30.

Které stanice se vlaky do Valencie odejít z?

Vlaky do Valencie opustit Barcelona y Barcelona Paseo de Gracia,Barcelona-Sant Andreu Comtal,Barcelona Franca,Barcelona Placa de Catalunya,Barcelona-Clot-Arago,Barcelona Nord,Barcelona El Prat Airport T2,BARCELONA SANTS a dorazí do Valencia Airport (VLC),Valencia, Estació d'autobusos,Valencia-Estacio Del Nord,Valencia Joaquín Sorolla.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Barcelona do Valencie

Levné vstupenky vlak od Barcelona do Valencie
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Barcelona do Valencie.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Barcelona do Valencie, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Barcelona na Valencie.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Barcelona až Valencie

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 680,77 Kč do 1 090,44 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 38%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Barcelona do Valencie

Nejlevnější vlakové jízdenky Barcelona - Valencie lze najít za cenu 647,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 743,20 Kč. Nejdražší lístek může stát až 861,25 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Valencie vlakem

Pokud cestujete do Valencie vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Euromed je autobusová společnost, která působí ve Španělsku a spojuje velká města, jako je Barcelona, Valencie a Alicante. Společnost nabízí pohodlné a moderní autobusy s vybavením, jako je klimatizace, sklápěcí sedadla a bezplatné Wi-Fi. Euromed také poskytuje řadu možností jízdenek, včetně flexibilního jízdného a slev pro děti, seniory a skupiny. Společnost je známá svou dochvilností a spolehlivostí s častými odjezdy a příjezdy. Euromed je součástí skupiny Renfe, což je národní železniční společnost Španělska, a nabízí spojení s jinými druhy dopravy, jako jsou vlaky a trajekty.

Barcelona až Valencie Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
21.21kg
Autobus
22.73kg
Let
60.6kg
Auto
48.48kg
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Valencie vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Barcelona a Valencie jsou 21.21kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Barcelona a Valencie? Jízdou vlakem mezi Barcelona a Valencie ušetříte 39.39kg emisí CO2 oproti letu, 1.52kg oproti autobusu a 27.27kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Barcelona do Valencie?
Tiket vlak od Barcelona do Valencie je 1 128,20 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 577,25 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Barcelona do Valencie?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Barcelona do Valencie, je 577,25 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Barcelona a Valencie krát vlak?
Barcelona až Valencie je 303,01 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Barcelona a Valencie?
Barcelona až Valencie je v průměru 3 h 45 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 52 min.
Jaké společnosti působí od Barcelona do Valencie?
Barcelona až Valencie je pokryta operátory 3. Na Virail Euromed, Torre del Oro, Renfe REGIONAL EXPRESS, Renfe - Intercity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Barcelona na Valencie?
Barcelona až Valencie má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Barcelona do Valencie?
První vlak z Barcelona na Valencie odlétá v 7:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Barcelona na Valencie?
Nejnovější vlak z Barcelona na Valencie odjíždí v 19:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Barcelona do Valencie?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 577,25 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Barcelona na Valencie?
V průměru existuje 10 od Barcelona až po Valencie.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Barcelona do Valencie by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Barcelona a Valencie je 2 h 52 min.
Existuje přímé vlak z Barcelona na Valencie?
Ano, mezi Barcelona a Valencie je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Barcelona až Valencie od vlak?
Cesta vlak od Barcelona k Valencie vytváří emise CO2 21.21kg.

Přejděte na místní z Barcelona

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Barcelona

Mezinárodní trasy z Barcelona a blízkých oblastí

Další destinace od Barcelona

Hlavní trasy do stanice Valencie

Podobné trasy

Další oblíbené trasy