Let Novosibirsk - Los Angeles ceny od 9 835,91 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Novosibirsk až Los Angeles od let

Cesta z Novosibirsk do Los Angeles za let je 9 915,13 km a trvá 21 h 1 min. Denně jede 68 spojů, přičemž první odjíždí v 0:25 a poslední v 23:20. Je možné cestovat z Novosibirsk na Los Angeles pomocí let již za 9 835,91 Kč nebo až za 130 044,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 9 835,91 Kč.

Nejnižší cena9 835,91 Kč
Doba trvání cesty21 h 1 min
Připojení za den68
Nejnižší cena9 835,91 Kč
Nejvyšší cena130 044,05 Kč
První odjezd0:25
Poslední odjezd23:20
Vzdálenost9 915,13 km
OdjezdNovosibirsk
PříjezdLos Angeles
Nosičewow_air, China EasternVíce

Nejlevnější lety z Novosibirsk Los Angeles s virail

Najít nejlevnější vstupenky na lety z Novosibirsk Los Angeles y ještě nikdy nebylo tak snadné: Vložením data své cesty, bude virail najít stovky levných letů nabízí od Novosibirsk do Los Angeles. Stačí pouze vybrat ten nejlepší a rezervovat si výlet!

Jak moc jsou levné lístky na letech z Novosibirsk Los Angeles?

Nejlepší cena pro lety od Novosibirsk do Los Angeles může být pouze 9 835,91 Kč-li si můžete rezervovat předem.

Jak dlouho trvá, než tě letět z Novosibirsk Los Angeles?

První let opouští Novosibirsk na 0:25, přičemž poslední z nich se dostat do Los Angeles je naplánováno na 23:20. Nejrychlejší přímé lety z Novosibirsk Los Angeles trvat jen 3 h 35 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Novosibirsk Los Angeles?

Novosibirsk-Zapadny,Новосибирск-Главный,Novosibirsk, Автовокзал Г. Новосибирска,Railway station Novosibirsk-Yuzhny a Los Angeles International Airport,Los Angeles (Americanstar) jsou odletové a příletové ariports v Novosibirsk a Los Angeles.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky let od Novosibirsk do Los Angeles
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Novosibirsk do Los Angeles.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Novosibirsk do Los Angeles, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Novosibirsk na Los Angeles.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Novosibirsk do Los Angeles

Nejlevnější letenky Novosibirsk – Los Angeles lze najít již za 8 288,05 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 37 560,55 Kč. Nejdražší tiket může stát až 107 305,74 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Los Angeles letadlem

Pokud cestujete do Los Angeles letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Air China je vlajkovou leteckou společností Čínské lidové republiky. Byla založena v roce 1988 a sídlí v Pekingu. Letecká společnost provozuje flotilu více než 400 letadel a obsluhuje více než 200 destinací po celém světě. Air China je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost nabízí řadu služeb, včetně přepravy cestujících a nákladu, jakož i údržby letadel a pozemního odbavování. Air China se zavázala poskytovat svým zákazníkům bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou leteckou dopravu a za své služby a výkon získala řadu ocenění.

Alaska Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Seattlu ve státě Washington. Byla založena v roce 1932 a provozuje flotilu více než 300 letadel, která obsluhuje více než 115 destinací po celých Spojených státech, Kanadě, Mexiku a Kostarice. Alaska Airlines je známá svým závazkem poskytovat služby zákazníkům, včasnou výkonnost a iniciativy v oblasti udržitelnosti. Je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Alaska Airlines nabízí různé cestovní třídy, včetně First Class, Premium Class a Main Cabin, stejně jako věrnostní program s názvem Mileage Plan.

Asiana Airlines je jihokorejská letecká společnost, která byla založena v roce 1988. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do více než 90 destinací v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii. Asiana Airlines je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost získala za své služby řadu ocenění, včetně 5hvězdičkového hodnocení Skytrax po dobu 12 po sobě jdoucích let. Asiana Airlines je známá pro své pohodlné sezení, zábavu na palubě a vysoce kvalitní jídla. Letecká společnost také nabízí věrnostní program s názvem Asiana Club, který členům umožňuje získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další výhody.

Azerbaijan Airlines, také známý jako AZAL, je vlajkový dopravce Ázerbájdžánu. Byla založena v roce 1992 a sídlí v Baku, hlavním městě Ázerbájdžánu. Letecká společnost provozuje pravidelné osobní lety do více než 40 destinací v Evropě, Asii a na Středním východě a také charterové lety do dalších destinací. Azerbaijan Airlines má flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamlinerů, Airbusů A319, A320 a A340. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Azerbaijan Airlines je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

British Airways je vlajková letecká společnost Spojeného království se sídlem v Londýně. Je jednou z největších leteckých společností v Evropě a provozuje lety do více než 180 destinací po celém světě. Letecká společnost byla založena v roce 1974 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. British Airways je známá svými vysoce kvalitními službami, pohodlným sezením a rozsáhlou sítí linek. Letecká společnost provozuje flotilu více než 250 letadel, včetně Airbusu A380 a Boeingu 787 Dreamliner. British Airways je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi.

Brussels Airlines je vlajková letecká společnost Belgie se sídlem v Bruselu. Provozuje lety do více než 100 destinací v Evropě, Africe, Severní Americe a Asii. Letecká společnost byla založena v roce 2006 a je členem Star Alliance. Brussels Airlines jsou známé svými vysoce kvalitními službami, moderní flotilou a závazkem k udržitelnosti. Nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Business a Premium Economy. Letecká společnost má také věrnostní program s názvem Miles & More, který umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle za lety, upgrady a další odměny. Brussels Airlines je dceřinou společností Lufthansa Group.

EVA Air je tchajwanská letecká společnost, která byla založena v roce 1989. Je členem Star Alliance a provozuje flotilu více než 70 letadel do více než 60 destinací po celém světě. EVA Air je známá svými vysoce kvalitními službami se zaměřením na pohodlí a luxus. Letecká společnost nabízí řadu kabinových tříd, včetně Royal Laurel Class, Premium Laurel Class a Economy Class. EVA Air je také známá svými lety s tématem Hello Kitty, které mají speciální vybavení a dekorace. Letecká společnost získala za své služby řadu ocenění, včetně ocenění Skytrax 5-Star Airline.

Fly Emirates je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů (SAE) a jedna z největších leteckých společností na světě. Provozuje přes 3 600 letů týdně do více než 150 destinací ve více než 80 zemích. Letecká společnost je známá svým luxusním vybavením, včetně soukromých apartmá, gurmánského stravování a zábavy na palubě. Je také hlavním sponzorem sportovních týmů a akcí, včetně fotbalových klubů jako Real Madrid a Arsenal, stejně jako tenisových turnajů ATP. Společnost Fly Emirates získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla společností Skytrax v roce 2016 vyhlášena nejlepší leteckou společností světa.

Etihad Airways je národní letecká společnost Spojených arabských emirátů se sídlem v Abu Dhabi. Byla založena v roce 2003 a od té doby se stala jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 100 letadel a sítí více než 80 destinací po celém světě. Etihad Airways je známá svými luxusními a inovativními produkty a službami, včetně oceněných kabin první a business třídy, zábavy na palubě a možností stravování. Letecká společnost se také zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí, jako jsou investice do letadel s nízkou spotřebou paliva a omezení jednorázových plastů na palubě.

Hainan Airlines je čínská letecká společnost se sídlem v Haikou v provincii Hainan. Je to největší soukromá letecká společnost v Číně a provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety. Letecká společnost byla založena v roce 1989 a od té doby se rozrostla a stala se významným hráčem v leteckém průmyslu. Hainan Airlines má flotilu více než 200 letadel a obsluhuje více než 100 destinací po celém světě. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za své zážitky z letu. Hainan Airlines je také členem globální aliance leteckých společností HNA Group, která zahrnuje další letecké společnosti, jako jsou Hong Kong Airlines a Tianjin Airlines.

Hong Kong Airlines je letecká společnost s kompletními službami se sídlem v Hong Kongu. Byla založena v roce 2006 a provozuje lety do více než 30 destinací v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Airbus A320, A330 a A350. Hong Kong Airlines nabízí řadu kabinových tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class. Letecká společnost je známá svými dostupnými tarify a kvalitními službami se zaměřením na poskytování pohodlného a příjemného cestování pro své cestující. Hong Kong Airlines je členem skupiny HNA, jednoho z největších čínských konglomerátů.

Japan Airlines (JAL) je vlajková letecká společnost Japonska se sídlem v Tokiu. Byla založena v roce 1951 a provozuje flotilu více než 170 letadel, která obsluhuje 92 destinací ve 20 zemích. JAL je členem aliance leteckých společností Oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost nabízí řadu tříd, včetně první, obchodní, prémiové ekonomické a ekonomické. JAL získala za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byla Skytraxem v roce 2019 jmenována světovou nejlepší ekonomickou třídou a nejlepším sedadlem ekonomické třídy. Letecká společnost se zavázala k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Korean Air je největší letecká společnost a vlajkový dopravce Jižní Koreje se sídlem v Soulu. Provozuje rozsáhlou síť vnitrostátních a mezinárodních letů do více než 125 destinací ve 43 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem aliance SkyTeam a má smlouvy o codeshare s několika dalšími leteckými společnostmi. Korean Air nabízí řadu kabinových tříd, včetně First Class, Prestige Class (Business Class) a Economy Class, a poskytuje různé palubní služby, jako je zábava, stravování a bezcelní nákupy. Letecká společnost získala řadu ocenění za své iniciativy v oblasti kvality služeb, bezpečnosti a udržitelnosti.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

Qatar Airways je národní letecká společnost Kataru se sídlem v Dauhá. Byla založena v roce 1993 a od té doby se rozrostla a stala se jednou z předních světových leteckých společností s flotilou více než 200 letadel létajících do více než 160 destinací po celém světě. Qatar Airways je známá svými luxusními a cenami ověnčenými službami, které cestujícím nabízejí řadu vybavení, jako jsou lehká sedadla, gurmánská kuchyně a palubní zábava. Letecká společnost je členem aliance oneworld a má partnerství s několika dalšími leteckými společnostmi, což umožňuje cestujícím snadné spojení do destinací po celém světě. Qatar Airways získal za své služby řadu ocenění, včetně toho, že byl Skytraxem roku 2019 jmenován nejlepší leteckou společností světa.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Singapore Airlines je vlajková letecká společnost Singapuru, která provozuje flotilu moderních letadel do destinací po celém světě. Letecká společnost založená v roce 1947 má pověst výjimečných služeb, luxusního vybavení a závazku k bezpečnosti. Singapore Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Suite, First Class, Business Class, Premium Economy Class a Economy Class, z nichž každá je navržena tak, aby cestujícím poskytla pohodlný a příjemný zážitek z cestování. Letecká společnost je členem sítě Star Alliance, která umožňuje cestujícím získávat a uplatňovat míle pro věrnostní programy u celé řady leteckých společností a cestovních partnerů.

Spirit Airlines je americký ultra-nízkonákladový dopravce, který provozuje lety po celých Spojených státech, Karibiku, Mexiku a Střední a Jižní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Miramar na Floridě. Společnost Spirit Airlines je známá svými nízkými tarify a nenáročným přístupem k letecké dopravě, přičemž cestující platí navíc za vybavení, jako je odbavená zavazadla, výběr sedadel a občerstvení během letu. Letecká společnost provozuje flotilu letadel Airbus a má program pro časté cestující s názvem Free Spirit. Navzdory svému nízkonákladovému modelu čelila společnost Spirit Airlines kritice za své služby zákazníkům a poplatky.

United Airlines je hlavní americká letecká společnost se sídlem v Chicagu, Illinois. Je to jedna z největších světových leteckých společností, která provozuje komplexní vnitrostátní i mezinárodní síť letů. United Airlines provozuje flotilu více než 800 letadel, které obsluhují více než 350 destinací ve více než 50 zemích. Letecká společnost je zakládajícím členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. United Airlines nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu s názvem MileagePlus. Letecká společnost má silný závazek k udržitelnosti a zavedla různé iniciativy ke snížení dopadu na životní prostředí.

Uzbekistan Airways je národní letecká společnost Uzbekistánu se sídlem v Taškentu. Provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Asii, Evropě a Severní Americe. Letecká společnost byla založena v roce 1992 po rozpadu Sovětského svazu a od té doby se rozrostla a stala se jednou z největších leteckých společností ve Střední Asii. Uzbekistan Airways provozuje flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 787 Dreamliner, Airbus A320 a Boeing 767. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, jídel a nápojů. Uzbekistan Airways je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Yamal Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Salechardu, Jamalsko-něnecký autonomní okruh. Byla založena v roce 1997 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Evropě a Asii. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing 737 a Suchoj Superjet 100. Yamal Airlines je známá svým zaměřením na obsluhu vzdálených a těžko dostupných destinací v ruské Arktidě, včetně ropných a plynových polí a těžařských měst. Letecká společnost také provozuje charterové lety pro ropné a plynárenské společnosti a poskytuje zdravotnické evakuační služby. Yamal Airlines má pověst bezpečnosti a spolehlivosti a za své služby získala několik ocenění.

Služby na palubě China Eastern, Cathay Pacific, Finnair od Novosibirsk do Los Angeles
Porovnejte služby na palubě při cestování z Novosibirsk do Los Angeles pomocí plane.
Vybavení China Eastern Cathay Pacific Finnair Singapore Airlines Hainan Airlines Qatar Airways Japan Airlines British Airways United Airlines SWISS ANA Lufthansa Norwegian Emirates Uzbekistan Airways Virgin Atlantic Hong Kong Airlines EVA Air Spirit Airlines Etihad Airways Alaska Airlines Azerbaijan Airlines Air China LEVEL LOT Korean Air KLM Asiana Airlines Easyjet Ryanair Brussels Airlines Delta JetBlue
wifi WiFi check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check check check cross check check check cross check check check cross check check check check check cross cross check cross check cross check cross check check check cross cross
food_and_drink Jídlo a pití check check cross check check check check check cross check check check cross check check cross check cross check check cross check check cross check check cross check check check cross cross cross

Novosibirsk až Los Angeles Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
694.06kg
Autobus
743.63kg
Let
1983.03kg
Auto
1586.42kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Novosibirsk do Los Angeles?
Tiket let od Novosibirsk do Los Angeles je 38 365,23 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 9 835,91 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Novosibirsk do Los Angeles?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Novosibirsk do Los Angeles, je 9 835,91 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Novosibirsk a Los Angeles krát let?
Novosibirsk až Los Angeles je 9 915,13 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Novosibirsk a Los Angeles?
Novosibirsk až Los Angeles je v průměru 21 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 35 min.
Jaké společnosti působí od Novosibirsk do Los Angeles?
Novosibirsk až Los Angeles je pokryta operátory 43. Na Virail wow_air, China Eastern, Cathay Pacific, Finnair, Singapore Airlines, Ethiopian Airlines, Hainan Airlines, Qatar Airways, Japan Airlines, British Airways, United Airlines, SWISS, IrAero, ANA, northwest_seaplane, Lufthansa, Norwegian, Emirates, Uzbekistan Airways, Virgin Atlantic, AeroUnion, Hong Kong Airlines, cathay_dragon, Yamal Airlines, EVA Air, Spirit Airlines, Red Wings, Etihad Airways, _, Alaska Airlines, Azerbaijan Airlines, Air China, LEVEL, LOT, Korean Air, KLM, Asiana Airlines, S7 Airlines, Nordwind Airlines, Easyjet, Ryanair, Brussels Airlines, Delta, JetBlue můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Novosibirsk na Los Angeles?
Novosibirsk až Los Angeles má průměrně 68 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Novosibirsk do Los Angeles?
První let z Novosibirsk na Los Angeles odlétá v 0:25. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Novosibirsk na Los Angeles?
Nejnovější let z Novosibirsk na Los Angeles odjíždí v 23:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Novosibirsk do Los Angeles?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 9 835,91 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Novosibirsk do Los Angeles by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Novosibirsk a Los Angeles je 3 h 35 min.
Existuje přímé let z Novosibirsk na Los Angeles?
Ano, mezi Novosibirsk a Los Angeles je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Novosibirsk až Los Angeles od let?
Cesta let od Novosibirsk k Los Angeles vytváří emise CO2 1983.03kg.