Let Moskva - Sochi ceny od 478,36 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Moskva až Sochi od let

Cesta z Moskva do Sochi za let je 1 361,22 km a trvá 2 h 39 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 0:35 a poslední v 23:55. Je možné cestovat z Moskva na Sochi pomocí let již za 478,36 Kč nebo až za 12 450,34 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 478,36 Kč.

Nejnižší cena478,36 Kč
Doba trvání cesty2 h 39 min
Připojení za den27
Nejnižší cena478,36 Kč
Nejvyšší cena12 450,34 Kč
První odjezd0:35
Poslední odjezd23:55
Vzdálenost1 361,22 km
OdjezdMoskva
PříjezdSochi
NosičeRusLine, AeroflotVíce

Let Vstupenky od Moscow do Sochi

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Nejlevnější lety z Moskva Sochi s virail

Virail najde pro vás nejlevnější vstupenky na lety z Moskva Sochi. Co musíte udělat, je vybrat pouze datum vaší cesty a virail budou porovnávat stovky webových stránek najít nejlepší řešení pro váš let od Moskva do Sochi.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Moskva Sochi?

Ceny levných letenek na lety z Moskva Sochi jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 478,36 Kč.

Jaký je časový harmonogram letů z Moskva Sochi?

První let od Moskva do Sochi odjíždí v 0:35, přičemž poslední z nich je v 23:55. Minimální doba trvání letů z Moskva Sochi je 2 h 0 min.

Které letiště můžete odejít a kam lety přistávat v Sochi?

Na letiště v Moskva a Sochi jsou příslušně Ярославский вокзал (Yaroslavskiy Station),Kiyevsky vokzal (Киевский вокзал),Zhukovsky International Airport,Sheremetyevo International Airport, SVO,Vnukovo International Airport, VKO,Domodedovo airport, Domodedovo airport; House 1,Moscow, Severnye Vorota Coach Station,Metro Okruzhnaya,Metro Verknye Kotly a Aeroport Sochi,Sochi (Сочи),Sochi, Пост Дпс.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Moscow do Sochi

Levné vstupenky let od Moskva do Sochi
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Moskva do Sochi.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Moskva do Sochi, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Moskva na Sochi.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Moscow až Sochi

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Moskva do Sochi

Nejlevnější letenky Moskva – Sochi lze najít již za 562,15 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 150,38 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 963,63 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Sochi letadlem

Pokud cestujete do Sochi letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Nordwind Airlines je ruská letecká společnost, která byla založena v roce 2008. Provozuje vnitrostátní i mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Airbus a nabízí sedadel v ekonomické i business třídě. Nordwind Airlines je známá svými dostupnými tarify a v posledních letech rychle expanduje. Letecká společnost byla také oceněna za svou bezpečnost a získala několik ocenění za kvalitu služeb. Nordwind Airlines sídlí v Moskvě a působí na několika letištích po celém Rusku.

S7 Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Novosibirsku. Je to druhá největší letecká společnost v Rusku a provozuje lety do více než 150 destinací ve 30 zemích. Letecká společnost byla založena v roce 1957 jako Tolmachevo United Squadron a později byla přejmenována na Sibir Airlines. V roce 2005 se letecká společnost přejmenovala na S7 Airlines a od té doby rozšířila svou flotilu a síť tras. S7 Airlines je členem globální aliance leteckých společností oneworld a má dohody o sdílení kódů s několika dalšími leteckými společnostmi. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby a bezpečnost, včetně ocenění Nejlepší leteckou společností v Rusku a SNS na Skytrax World Airline Awards.

Ural Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jekatěrinburgu v Rusku. Byla založena v roce 1943 jako Sverdlovsk State Air Enterprises a později přejmenována na Ural Airlines v roce 1993. Letecká společnost provozuje pravidelné vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Evropě, Asii a na Středním východě. Má flotilu více než 40 letadel, včetně Airbusů A320, A321 a A319. Ural Airlines je známá svými nízkonákladovými lety a za své služby získala několik ocenění, včetně ceny Skytrax za nejlepší regionální leteckou společnost v Rusku a SNS v roce 2019. Letecká společnost je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA).

Yakutia Airlines je ruská letecká společnost se sídlem v Jakutsku, hlavním městě republiky Sakha. Byla založena v roce 2002 a provozuje vnitrostátní a mezinárodní lety do destinací v Rusku, Asii a Evropě. Letecká společnost má flotilu moderních letadel, včetně Boeingů 737 a Suchoj Superjet 100, a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně jídla během letu, zábavy a Wi-Fi. Yakutia Airlines je známá svým závazkem k bezpečnosti a získala několik ocenění za své vysoké standardy v této oblasti. Letecká společnost také podporuje místní komunity v republice Sakha prostřednictvím různých sociálních a ekologických iniciativ.

Moskva až Sochi Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
95.29kg
Autobus
102.09kg
Let
272.24kg
Auto
217.8kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Moskva do Sochi?
Tiket let od Moskva do Sochi je 2 871,39 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 478,36 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Moskva do Sochi?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Moskva do Sochi, je 478,36 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Moskva a Sochi krát let?
Moskva až Sochi je 1 361,22 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Moskva a Sochi?
Moskva až Sochi je v průměru 2 h 39 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Moskva do Sochi?
Moskva až Sochi je pokryta operátory 11. Na Virail RusLine, Aeroflot, Ural Airlines, Nordwind Airlines, S7 Airlines, UTair, Pobeda, Red Wings, Yakutia Airlines, Smartavia, NordStar, AeroUnion můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Moskva na Sochi?
Moskva až Sochi má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Moskva do Sochi?
První let z Moskva na Sochi odlétá v 0:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Moskva na Sochi?
Nejnovější let z Moskva na Sochi odjíždí v 23:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Moskva do Sochi?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 478,36 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Moskva na Sochi?
V průměru existuje 27 od Moskva až po Sochi.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Moskva do Sochi by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Moskva a Sochi je 2 h 0 min.
Existuje přímé let z Moskva na Sochi?
Ano, mezi Moskva a Sochi je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Moskva až Sochi od let?
Cesta let od Moskva k Sochi vytváří emise CO2 272.24kg.

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Moskva

Mezinárodní trasy z Moskva a blízkých oblastí

Další destinace od Moskva

Hlavní trasy do stanice Sochi

Podobné trasy

Další oblíbené trasy