Najít vlak ze stanice Drážďany do stanice Praha

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte levné vlakové jízdenky do Praha

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 377,02 Kč
Délka cesty 3 hod 10 min
Spojení za den 31
První odjezd 07:52
Poslední odjezd 00:59
Vzdálenost 117 km

Levné jízdenky od Drážďany do Praha na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Drážďany do Praha v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Praha?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Drážďany Praha je 801,92 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Drážďany do Praha může být kolem 377,02 Kč.

Které firmy cestovat z Drážďany Praha vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Drážďany Prahanabízené Deutsche Bahn, SBB.

Cena lístku - každý den

Dnes Zítra Za 2 dní Za 3 dní Za 4 dní Za 5 dní Za 6 dní
Více Více Více Více 377,02 Kč 377,02 Kč Více
Další Další Další Další 678,10 Kč 458,39 Kč Další

Vlaky ze stanice Drážďany do stanice Praha

Jak dlouho bude trvat, než vás z Drážďany Praha vlakem a kdy vlaky odejít?

První vlak na Praha odjíždí v 06:52, přičemž poslední z nich v 00:59. V průměru, cesta trvá 3 hod 15 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Praha v 1 hod 59 min.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Drážďany Praha?

Vlaky do Praha může odejít z Dresden Hbf, Dresden Mitte a dospět Praha hl. n., Praha Hl.n., Praha-Holesovice, Praha Masarykovo n..

Nezapomeňte si koupit jídlo a pití předem, pokud je budete potřebovat: nádražích nemají vždy obchody, zatímco na palubě kavárně s nejsou vždy k dispozici a často velmi drahé.

V případě, že jízdní řád se nevejde do svého plánu nebo rozpočtu, autobusu a sdílení automobilů může poskytnout nějaký čas a cenových alternativ, aniž by se podstatně mění dobu trvání cesty.