Vlak Plzeň - Kladno ceny od 113,26 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Plzeň až Kladno od vlak

Cesta z Plzeň do Kladno za vlak je 68,41 km a trvá 3 h 0 min. Denně jede 52 spojů, přičemž první odjíždí v 0:53 a poslední v 23:01. Je možné cestovat z Plzeň na Kladno pomocí vlak již za 113,26 Kč nebo až za 226,03 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 113,26 Kč.

Nejnižší cena113,26 Kč
Doba trvání cesty3 h 0 min
Připojení za den52
Nejnižší cena113,26 Kč
Nejvyšší cena226,03 Kč
První odjezd0:53
Poslední odjezd23:01
Vzdálenost68,41 km
OdjezdPlzeň
PříjezdKladno
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Plzeň do Kladno na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Kladno?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Plzeň Kladno pro 113,26 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Kladno náklady v průměru 181,21 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Plzeň Kladno?

Se dostat do Kladno vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Kladno vlakem?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Plzeň a Kladno vzít 3 h 0 min. První vlak odjíždí v 0:53, přičemž poslední z nich je v 23:01 Zatímco první vlak do Kladno odjíždí v 0:53, poslední z nich je naplánováno na 23:01. Průměrná doba trvání cesty je 3 h 0 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Kladno v 1 h 30 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Kladno a kam se lze dostat?

Vlaky do Kladno opustit Plzeň y Plzeň (Divadlo Alfa),Plzeň hl.n.,PLZEN,Pilsen, Busbahnhof a dorazí do Kladno nádraží,Kladno-Dubí nádraží,Kladno-Rozdělov nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Plzeň do Kladno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Kladno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Kladno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Kladno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Kladno

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Kladno lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kladno vlakem

Pokud cestujete do Kladno vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Plzeň až Kladno Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.79kg
Autobus
5.13kg
Let
13.68kg
Auto
10.95kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Kladno vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Kladno jsou 4.79kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Kladno? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Kladno ušetříte 8.89kg emisí CO2 oproti letu, 0.34kg oproti autobusu a 6.16kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Kladno?
Tiket vlak od Plzeň do Kladno je 181,21 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 113,26 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Kladno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Kladno, je 113,26 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Kladno krát vlak?
Plzeň až Kladno je 68,41 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Kladno?
Plzeň až Kladno je v průměru 3 h 0 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 30 min.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Kladno?
Plzeň až Kladno má průměrně 52 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Kladno?
První vlak z Plzeň na Kladno odlétá v 0:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Kladno?
Nejnovější vlak z Plzeň na Kladno odjíždí v 23:01. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Kladno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 113,26 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Plzeň na Kladno?
V průměru existuje 1 od Plzeň až po Kladno.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Kladno by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Kladno je 1 h 30 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Kladno?
Ano, mezi Plzeň a Kladno je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Kladno od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Kladno vytváří emise CO2 4.79kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Kladno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy