Vlak Plzeň - Písek ceny od 92,55 Kč

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Plzeň až Písek od vlak

Cesta z Plzeň do Písek za vlak je 74,02 km a trvá 2 h 33 min. Denně jede 48 spojů, přičemž první odjíždí v 0:01 a poslední v 23:53. Je možné cestovat z Plzeň na Písek pomocí vlak již za 92,55 Kč nebo až za 206,54 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 92,55 Kč.

Nejnižší cena92,55 Kč
Doba trvání cesty2 h 33 min
Připojení za den48
Nejnižší cena92,55 Kč
Nejvyšší cena206,54 Kč
První odjezd0:01
Poslední odjezd23:53
Vzdálenost74,02 km
OdjezdPlzeň
PříjezdPísek
Nosičecdcz

Vlak Vstupenky od Pilsen do Písek

Datum odletu
čtvrtek 30. kvě 2024

Levné jízdenky od Plzeň do Písek na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Plzeň do Písek. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Plzeň do Písek nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Plzeň Písek z 92,55 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 149,79 Kč.

Které firmy cestovat z Plzeň Písek vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Plzeň -. Písek

Jak dlouho bude trvat, než vás z Plzeň Písek vlakem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 33 min dosáhnout Písek. Nejdříve Vlak odjíždí Plzeň na 0:01, přičemž poslední z nich odchází na 23:53. S nejrychlejším připojením budete v Písek v 0 h 2 min, ale v průměru trvá 2 h 33 min. První vlak zamířil do Písek je 0:01, přičemž poslední z nich opustí Plzeň na 23:53.

Které stanice se vlaky do Písek odejít z?

Můžete jet vlakem do Písek na Pilsen, Busbahnhof,PLZEN,Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa), která dorazí Písek město,Záhoří nádraží,Písek AN.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Pilsen do Písek

Levné vstupenky vlak od Plzeň do Písek
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Písek.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Písek, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Písek.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pilsen až Písek

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Písek

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Písek lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Písek vlakem

Pokud cestujete do Písek vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Plzeň až Písek Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.18kg
Autobus
5.55kg
Let
14.8kg
Auto
11.84kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Písek vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Písek jsou 5.18kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Písek? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Písek ušetříte 9.62kg emisí CO2 oproti letu, 0.37kg oproti autobusu a 6.66kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Písek?
Tiket vlak od Plzeň do Písek je 149,79 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 92,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Písek?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Písek, je 92,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Písek krát vlak?
Plzeň až Písek je 74,02 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Písek?
Plzeň až Písek je v průměru 2 h 33 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 2 min.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Písek?
Plzeň až Písek má průměrně 48 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Písek?
První vlak z Plzeň na Písek odlétá v 0:01. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Písek?
Nejnovější vlak z Plzeň na Písek odjíždí v 23:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Písek?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 92,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Písek by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Písek je 0 h 2 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Písek?
Ano, mezi Plzeň a Písek je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Písek od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Písek vytváří emise CO2 5.18kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Písek

Podobné trasy

Další oblíbené trasy