Vlak Plzeň - Vídeň ceny od 462,77 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Plzeň až Vídeň od vlak

Cesta z Plzeň do Vídeň za vlak je 277,85 km a trvá 6 h 12 min. Denně jede 191 spojů, přičemž první odjíždí v 5:00 a poslední v 20:21. Je možné cestovat z Plzeň na Vídeň pomocí vlak již za 462,77 Kč nebo až za 2 382,07 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 462,77 Kč.

Nejnižší cena462,77 Kč
Doba trvání cesty6 h 12 min
Připojení za den191
Nejnižší cena462,77 Kč
Nejvyšší cena2 382,07 Kč
První odjezd5:00
Poslední odjezd20:21
Vzdálenost277,85 km
OdjezdPlzeň
PříjezdVídeň
NosičeÖBB, ÖBB - InterCity Express (ICE)Více

Vlak Vstupenky od Plzeň do Vídeň

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Plzeň Vídeň na virail.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Plzeň do Vídeň. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Plzeň do Vídeň nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Plzeň Vídeň je 770,15 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Plzeň do Vídeň může být kolem 462,77 Kč.

Vlaky od Plzeň do Vídeň: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Vídeň vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho trvá, než od Plzeň do Vídeň a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 6 h 12 min dosáhnout Vídeň. Nejdříve Vlak odjíždí Plzeň na 5:00, přičemž poslední z nich odchází na 20:21. Zatímco první vlak do Vídeň odjíždí v 5:00, poslední z nich je naplánováno na 20:21. Průměrná doba trvání cesty je 6 h 12 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Vídeň v 5 h 21 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Vídeň a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Vídeň na Pilsen, Busbahnhof,Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa),PLZEN, která dorazí Vienna Erdberg (VIB),Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien Meidling (wlb),Wien Westbahnhof (U3),Wien Praterstern (U2),Wien, Hauptbahnhof,Wien Quartier Belvedere,Wien Mitte,Wien, Hütteldorf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Plzeň do Vídeň

Levné vstupenky vlak od Plzeň do Vídeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Vídeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Vídeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Vídeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Plzeň až Vídeň

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 389,70 Kč do 577,25 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 32%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Vídeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Vídeň lze najít za cenu 462,77 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 561,58 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 032,72 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Vídeň vlakem

Pokud cestujete do Vídeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Plzeň do Vídeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Railjet a DB - Intercity při cestování z Plzeň na Vídeň.

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bez ohledu na třídu očekávejte pohodlné vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Railjet nabízí tiché zóny pro klidnou cestu. Pro pohodlí všech laskavě dodržujte v těchto prostorách ticho pro 1. a 2. třídu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou, vhodnou i pro nabíjení baterií invalidního vozíku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování Railjetem nejste omezeni konkrétním limitem zavazadel. Musíte však zajistit, aby se vaše zavazadla vešla do stropního stojanu nebo do vyhrazených zavazadlových prostorů ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Ve vlacích Regiojet jsou k dispozici prostory pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vychutnejte si na palubě různé občerstvení a nápoje. Kompletní nabídku najdete v aplikaci Regiojet. Každý cestující dostane zdarma láhev vody, a pokud jste ve třídě Relax nebo Business, vychutnejte si bezplatnou italskou kávu nebo mátový čaj.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve většině vlaků ÖBB můžete se speciální jízdenkou na kolo, která činí 10 % běžné jízdenky nebo minimálně 2 € na druhou třídu. Příspěvky na vlaková kola Railjet se liší, proto si zkontrolujte jejich jízdní řád. Jedno kolo na osobu, a pokud se jedná o elektrokolo, ujistěte se, že je baterie nabitá, protože palubní nabíjení není k dispozici. Pro pohodlí v Rakousku existuje služba „od dveří ke dveřím“ pro přepravu kol.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky Railjet jsou pro vaše pohodlí vybaveny klimatizací.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě ÖBB, Railjet, DB - Regionalbahn od Plzeň do Vídeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Plzeň do Vídeň pomocí train.
Vybavení ÖBB Railjet DB - Regionalbahn DB - Intercity Cityjet Express DB - Regional Express EuroCity
quiet_zone Tichá zóna check check check cross check check check
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross cross check
accessibility Přístupnost check check check cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check
air_con Klimatizace check check check cross check check check
bicycle Jízdní kolo check check check cross check check check
sleeper_couchette Spáč check check check cross check check check

Plzeň až Vídeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
19.45kg
Autobus
20.84kg
Let
55.57kg
Auto
44.46kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Vídeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Vídeň jsou 19.45kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Vídeň? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Vídeň ušetříte 36.12kg emisí CO2 oproti letu, 1.39kg oproti autobusu a 25.01kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Vídeň?
Tiket vlak od Plzeň do Vídeň je 770,15 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 462,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Vídeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Vídeň, je 462,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Vídeň krát vlak?
Plzeň až Vídeň je 277,85 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Vídeň?
Plzeň až Vídeň je v průměru 6 h 12 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 21 min.
Jaké společnosti působí od Plzeň do Vídeň?
Plzeň až Vídeň je pokryta operátory 8. Na Virail ÖBB, ÖBB - InterCity Express (ICE), Railjet, DB - Regionalbahn, DB - Intercity, Cityjet Express, DB - Regional Express, ÖBB - Railjet Xpress, EuroCity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Vídeň?
Plzeň až Vídeň má průměrně 191 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Vídeň?
První vlak z Plzeň na Vídeň odlétá v 5:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Vídeň?
Nejnovější vlak z Plzeň na Vídeň odjíždí v 20:21. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Vídeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 462,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Vídeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Vídeň je 5 h 21 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Vídeň?
Ano, mezi Plzeň a Vídeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Vídeň od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Vídeň vytváří emise CO2 19.45kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Vídeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy