Vlak Plzeň - Karviná ceny od 449,38 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Plzeň až Karviná od vlak

Cesta z Plzeň do Karviná za vlak je 371,16 km a trvá 5 h 49 min. Denně jede 17 spojů, přičemž první odjíždí v 4:57 a poslední v 23:01. Je možné cestovat z Plzeň na Karviná pomocí vlak již za 449,38 Kč nebo až za 661,52 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 449,38 Kč.

Nejnižší cena449,38 Kč
Doba trvání cesty5 h 49 min
Připojení za den17
Nejnižší cena449,38 Kč
Nejvyšší cena661,52 Kč
První odjezd4:57
Poslední odjezd23:01
Vzdálenost371,16 km
OdjezdPlzeň
PříjezdKarviná
Nosičecdcz

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Plzeň do Karviná.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Plzeň do Karviná v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Karviná?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Plzeň Karviná také jen 449,38 Kč, zatímco průměrná cena 569,21 Kč.

Vlaky od Plzeň do Karviná: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Plzeň Karvinánabízené .

Když jsou Frist a poslední vlaky z Plzeň Karviná plánované?

První vlak na Karviná odjíždí v 4:57, přičemž poslední z nich v 23:01. Chcete-li získat od Plzeň do Karviná vlakem, budete potřebovat 5 h 49 min. Průměrná doba trvání cesty je 5 h 49 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Karviná v 1 h 30 min. První vlak odjíždí z Plzeň na 4:57, přičemž poslední z nich odchází na 23:01.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Plzeň Karviná?

Vlaky opustit Plzeň Plzeň hl.n.,Pilsen, Busbahnhof,PLZEN,Plzeň (Divadlo Alfa) a dospět Karviná hl. n..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Plzeň do Karviná
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Karviná.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Karviná, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Karviná.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Karviná

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Karviná lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Karviná vlakem

Pokud cestujete do Karviná vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Plzeň až Karviná Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
25.98kg
Autobus
27.84kg
Let
74.23kg
Auto
59.39kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Karviná vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Karviná jsou 25.98kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Karviná? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Karviná ušetříte 48.25kg emisí CO2 oproti letu, 1.86kg oproti autobusu a 33.41kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Karviná?
Tiket vlak od Plzeň do Karviná je 569,21 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 449,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Karviná?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Karviná, je 449,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Karviná krát vlak?
Plzeň až Karviná je 371,16 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Karviná?
Plzeň až Karviná je v průměru 5 h 49 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 30 min.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Karviná?
Plzeň až Karviná má průměrně 17 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Karviná?
První vlak z Plzeň na Karviná odlétá v 4:57. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Karviná?
Nejnovější vlak z Plzeň na Karviná odjíždí v 23:01. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Karviná?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 449,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Plzeň na Karviná?
V průměru existuje 1 od Plzeň až po Karviná.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Karviná by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Karviná je 1 h 30 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Karviná?
Ano, mezi Plzeň a Karviná je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Karviná od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Karviná vytváří emise CO2 25.98kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Karviná

Podobné trasy

Další oblíbené trasy