Vlak Plzeň - Brno ceny od 515,87 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
515,87 Kč

Plzeň až Brno od vlak

Cesta z Plzeň do Brno za vlak je 241,61 km a trvá 6 h 38 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 4:21 a poslední v 16:00. Je možné cestovat z Plzeň na Brno pomocí vlak již za 515,87 Kč nebo až za 7 838,91 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 515,87 Kč.

Nejnižší cena515,87 Kč
Doba trvání cesty6 h 38 min
Připojení za den5
Nejnižší cena515,87 Kč
Nejvyšší cena7 838,91 Kč
První odjezd4:21
Poslední odjezd16:00
Vzdálenost241,61 km
OdjezdPlzeň
PříjezdBrno
NosičeRyanair, ÖBBVíce

Vlak Vstupenky od Pilsen do Brno

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Plzeň do Brno.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Brno?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Plzeň Brno je 1 036,37 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Plzeň do Brno může být kolem 515,87 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Plzeň Brno?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Plzeň -. Brno

Jak dlouho je třeba se dostat do Brno vlakem?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Plzeň a Brno vzít 6 h 38 min. První vlak odjíždí v 4:21, přičemž poslední z nich je v 16:00 Průměrná doba trvání cesty je 6 h 38 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Brno v 4 h 20 min. První vlak odjíždí z Plzeň na 4:21, přičemž poslední z nich odchází na 16:00.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Plzeň Brno?

Vlaky do Brno opustit Plzeň y Plzeň (Divadlo Alfa),Pilsen, Busbahnhof,Plzeň hl.n.,PLZEN a dorazí do Brno, Grand Hotel,Brno Zvonařka,Brno hlavní nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Pilsen do Brno

Levné vstupenky vlak od Plzeň do Brno
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Brno.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Brno, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Brno.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pilsen až Brno

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Brno

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Brno lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Brno vlakem

Pokud cestujete do Brno vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB je zkratka pro Österreichische Bundesbahnen, což jsou rakouské spolkové dráhy. ÖBB provozuje osobní vlakovou dopravu po celém Rakousku i mimo něj, se spojením do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika. ÖBB je známá svými kvalitními službami, moderními vlaky a rozsáhlou železniční sítí.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Plzeň do Brno

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet a Czech Railways při cestování z Plzeň na Brno.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Ryanair, ÖBB, RegioJet od Plzeň do Brno
Porovnejte služby na palubě při cestování z Plzeň do Brno pomocí train.
Vybavení Ryanair ÖBB RegioJet
wifi WiFi check check check
luggage Zavazadlo check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check check
power_sockets Elektrické zásuvky cross check check
accessibility Přístupnost cross check check
air_con Klimatizace cross check check
bicycle Jízdní kolo cross check check
sleeper_couchette Spáč cross check cross

Plzeň až Brno Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
16.91kg
Autobus
18.12kg
Let
48.32kg
Auto
38.66kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Brno vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Brno jsou 16.91kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Brno? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Brno ušetříte 31.41kg emisí CO2 oproti letu, 1.21kg oproti autobusu a 21.75kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Brno?
Tiket vlak od Plzeň do Brno je 1 036,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 515,87 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Brno?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Brno, je 515,87 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Brno krát vlak?
Plzeň až Brno je 241,61 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Brno?
Plzeň až Brno je v průměru 6 h 38 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Plzeň do Brno?
Plzeň až Brno je pokryta operátory 4. Na Virail Ryanair, ÖBB, RegioJet, Czech Railways, African Safari Airways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Brno?
Plzeň až Brno má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Brno?
První vlak z Plzeň na Brno odlétá v 4:21. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Brno?
Nejnovější vlak z Plzeň na Brno odjíždí v 16:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Brno?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 515,87 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Plzeň na Brno?
V průměru existuje 3 od Plzeň až po Brno.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Brno by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Brno je 4 h 20 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Brno?
Ano, mezi Plzeň a Brno je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Brno od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Brno vytváří emise CO2 16.91kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Brno

Podobné trasy

Další oblíbené trasy