Najít vlak ze stanice Třinec do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 40,69 Kč
Délka cesty 54 min
Spojení za den 3
První odjezd 05:58
Poslední odjezd 11:56
Vzdálenost 33 km

Nejlepší nabídky na vlak z Třinec Ostrava na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Třinec do Ostrava v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Třinec Ostrava?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Třinec Ostrava pro 40,69 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Ostrava náklady v průměru 50,45 Kč.

Které společnosti trvat od Třinec do Ostrava vlakem?

Se dostat do Ostrava vlakem, můžete se spolehnout na FlixTrain, RegioJet, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Cena lístku - každý den

43,40 Kč Další Další Další Další Další Další

Vlaky ze stanice Třinec do stanice Ostrava

Když jsou Frist a poslední vlaky z Třinec Ostrava plánované?

Průměrná doba trvání cesty je 54 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Ostrava v 42 min. První vlak odjíždí z Třinec na 05:58, přičemž poslední z nich odchází na 11:56.

Které stanice se vlaky do Ostrava odejít z?

Vlaky do Ostrava opustit Třinec y Třinec Centrum Nádr., Třinec a dorazí do Ostrava Svinov, Ostrava-Svinov, Ostrava Hl.n. LEO.

Někdy je možné získat levnější řešení tím, že se podívat na omezených nabídek, nebo u věrnostních programů, které jsou k dispozici na internetových stránkách společností.

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .