Vlak Kladno - Plzeň ceny od 150,77 Kč

19/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Kladno až Plzeň od vlak

Cesta z Kladno do Plzeň za vlak je 68,41 km a trvá 3 h 28 min. Denně jede 64 spojů, přičemž první odjíždí v 0:54 a poslední v 23:57. Je možné cestovat z Kladno na Plzeň pomocí vlak již za 150,77 Kč nebo až za 224,32 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 150,77 Kč.

Nejnižší cena150,77 Kč
Doba trvání cesty3 h 28 min
Připojení za den64
Nejnižší cena150,77 Kč
Nejvyšší cena224,32 Kč
První odjezd0:54
Poslední odjezd23:57
Vzdálenost68,41 km
OdjezdKladno
PříjezdPlzeň
Nosičecdcz

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Kladno do Plzeň.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Plzeň. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Kladno do Plzeň, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Kladno Plzeň?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Kladno Plzeň pro 150,77 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Plzeň náklady v průměru 189,74 Kč.

Vlaky od Kladno do Plzeň: které firmy můžete cestovat s?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Kladno -. Plzeň

Jak dlouho je třeba se dostat do Plzeň vlakem?

Bude trvat 3 h 28 min dosáhnout Plzeň. Nejdříve Vlak odjíždí Kladno na 0:54, přičemž poslední z nich odchází na 23:57. První vlak na Plzeň odjíždí v 0:54, přičemž poslední z nich v 23:57. V průměru, cesta trvá 3 h 28 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Plzeň v 0 h 4 min.

Které stanice se vlaky do Plzeň odejít z?

Vlaky opustit Kladno Kladno-Rozdělov nádraží,Kladno nádraží,Kladno-Dubí nádraží a dospět Pilsen, Busbahnhof,PLZEN,Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa).

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Kladno do Plzeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Kladno do Plzeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Kladno do Plzeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Kladno na Plzeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Kladno do Plzeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Kladno - Plzeň lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Plzeň vlakem

Pokud cestujete do Plzeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Kladno až Plzeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.79kg
Autobus
5.13kg
Let
13.68kg
Auto
10.95kg
Jaké jsou emise CO2 pro Kladno až Plzeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Kladno a Plzeň jsou 4.79kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Kladno a Plzeň? Jízdou vlakem mezi Kladno a Plzeň ušetříte 8.89kg emisí CO2 oproti letu, 0.34kg oproti autobusu a 6.16kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Kladno do Plzeň?
Tiket vlak od Kladno do Plzeň je 189,74 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 150,77 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Kladno do Plzeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Kladno do Plzeň, je 150,77 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Kladno a Plzeň krát vlak?
Kladno až Plzeň je 68,41 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Kladno a Plzeň?
Kladno až Plzeň je v průměru 3 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 4 min.
Kolik vlak za den přejde z Kladno na Plzeň?
Kladno až Plzeň má průměrně 64 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Kladno do Plzeň?
První vlak z Kladno na Plzeň odlétá v 0:54. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Kladno na Plzeň?
Nejnovější vlak z Kladno na Plzeň odjíždí v 23:57. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Kladno do Plzeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 150,77 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Kladno na Plzeň?
V průměru existuje 1 od Kladno až po Plzeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Kladno do Plzeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Kladno a Plzeň je 0 h 4 min.
Existuje přímé vlak z Kladno na Plzeň?
Ano, mezi Kladno a Plzeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Kladno až Plzeň od vlak?
Cesta vlak od Kladno k Plzeň vytváří emise CO2 4.79kg.

Přejděte na místní z Kladno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Kladno

Mezinárodní trasy z Kladno a blízkých oblastí

Další destinace od Kladno

Hlavní trasy do stanice Plzeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy