Vlak Pardubice - Praha ceny od 80,62 Kč

Začínat od
80,62 Kč

Pardubice až Praha od vlak

Cesta z Pardubice do Praha za vlak je 97,03 km a trvá 1 h 28 min. Denně jede 92 spojů, přičemž první odjíždí v 4:45 a poslední v 22:47. Je možné cestovat z Pardubice na Praha pomocí vlak již za 80,62 Kč nebo až za 586,75 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 80,62 Kč.

Nejnižší cena80,62 Kč
Doba trvání cesty1 h 28 min
Připojení za den92
Nejnižší cena80,62 Kč
Nejvyšší cena586,75 Kč
První odjezd4:45
Poslední odjezd22:47
Vzdálenost97,03 km
OdjezdPardubice
PříjezdPraha
NosičeRegioJet, Leo Express

Vlak Vstupenky od Pardubice do Prague

Datum odletu
pondělí 26. úno 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Pardubice do Praha.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Pardubice do Praha. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Pardubice do Praha nízkonákladové vlak?

V průměru jízdenky z Pardubice Praha nákladů 228,46 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 80,62 Kč.

Které společnosti trvat od Pardubice do Praha vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Pardubice a Praha.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Pardubice Praha plánované?

První vlak na Praha odjíždí v 4:45, přičemž poslední z nich v 22:47. Chcete-li získat od Pardubice do Praha vlakem, budete potřebovat 1 h 28 min. S nejrychlejším připojením budete v Praha v 0 h 51 min, ale v průměru trvá 1 h 28 min. První vlak zamířil do Praha je 4:45, přičemž poslední z nich opustí Pardubice na 22:47.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Praha a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Pardubice a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Pardubice do Prague

Levné vstupenky vlak od Pardubice do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Pardubice do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Pardubice do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Pardubice na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pardubice až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 112,04 Kč do 138,83 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 19%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Pardubice do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Pardubice na Praha.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Leo Express, Dopravni od Pardubice do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Pardubice do Praha pomocí train.
Vybavení RegioJet Leo Express Dopravni
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check cross
accessibility Přístupnost check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check check
sleeper_couchette Spáč cross check cross

Pardubice až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
6.79kg
Autobus
7.28kg
Let
19.41kg
Auto
15.52kg
Jaké jsou emise CO2 pro Pardubice až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Pardubice a Praha jsou 6.79kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Pardubice a Praha? Jízdou vlakem mezi Pardubice a Praha ušetříte 12.62kg emisí CO2 oproti letu, 0.49kg oproti autobusu a 8.73kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Pardubice do Praha?
Tiket vlak od Pardubice do Praha je 228,46 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 80,62 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Pardubice do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Pardubice do Praha, je 80,62 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Pardubice a Praha krát vlak?
Pardubice až Praha je 97,03 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Pardubice a Praha?
Pardubice až Praha je v průměru 1 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 51 min.
Jaké společnosti působí od Pardubice do Praha?
Pardubice až Praha je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, Leo Express, Dopravni můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Pardubice na Praha?
Pardubice až Praha má průměrně 92 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Pardubice do Praha?
První vlak z Pardubice na Praha odlétá v 4:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Pardubice na Praha?
Nejnovější vlak z Pardubice na Praha odjíždí v 22:47. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Pardubice do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 80,62 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Pardubice na Praha?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Pardubice a přejít na Praha. Můžete přejít od Pardubice Nemocnice, Pardubice-Rosice nad Labem nádraží, Pardubice hl. nádraží a můžete dorazit na Praha Zličín, Praha Libeň, Praha Namesti Republiky , Praha Cerny Most , Praha Hlavní Nádraží, Praha Nádraží Holešovice, Praha ÚAN Florenc, Praha-Vysočany nádraží, Praha Letiště BUS.
Kolik přímých připojení jde z Pardubice na Praha?
V průměru existuje 53 od Pardubice až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Pardubice do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Pardubice a Praha je 0 h 51 min.
Existuje přímé vlak z Pardubice na Praha?
Ano, mezi Pardubice a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Pardubice až Praha od vlak?
Cesta vlak od Pardubice k Praha vytváří emise CO2 6.79kg.

Přejděte na místní z Pardubice

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Pardubice

Mezinárodní trasy z Pardubice a blízkých oblastí

Další destinace od Pardubice

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy