Vlak Pardubice - Praha ceny od 121,78Kč

Začínat od
121,78Kč
Objevit

Pardubice až Praha od vlak

Cesta z Pardubice do Praha za vlak je 96,9 km a trvá 55 min. Denně jede 80 spojů, přičemž první odjíždí v 05:50 a poslední v 23:39. Je možné cestovat z Pardubice na Praha pomocí vlak již za 121,78Kč nebo až za 750,18Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 121,78Kč.

Nejlepší cena 121,78Kč
Doba trvání cesty 55 min
Připojení za den 80
Nejnižší cena 121,78Kč
Nejvyšší cena 750,18Kč
První odjezd 05:50
Poslední odjezd 23:39
Vzdálenost 96,9 km
Odjezd Pardubice
Příjezd Praha
Nosiče RegioJet, Dopravni,

Vlak Vstupenky od Pardubice do Praha

  Sep 27
  Více
  22°
  Sep 28
  Více
  22°
  Sep 29
  Více
  24°
  Sep 30
  Více
  23°
  Oct 01
  Více
  20°
  Oct 02
  Více
  21°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  22°
  Oct 05
  Více
  21°
  Oct 06
  131,53Kč
  14°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  121,78Kč
  11°
  Oct 09
  136,40Kč
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
22°

Levné jízdenky od Pardubice do Praha na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Pardubice Praha?

V průměru jízdenky z Pardubice Praha nákladů 161,24Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 80,38Kč.

Které společnosti trvat od Pardubice do Praha vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s Cdcz, Regiojet, Flixtrain, Distribusion, Leo Express, Czechrailt, Leoext, sloužící vlakové cesty mezi Pardubice a Praha.

Flixtrain patří do FlixBus vedoucí autobusové společnosti a byl představen jako nový low-cost železniční dopravy, v současné době působí v Německu s trasami Berlin-Stuttgart a Hamburk, Kolín nad Rýnem.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Pardubice do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Pardubice do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Pardubice do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Pardubice na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Pardubice až Praha

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 116Kč do 148Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 22%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Pardubice do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Pardubice - Praha lze najít za cenu 126Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 168Kč. Nejdražší lístek může stát až 227Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Pardubice do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Pardubice na Praha.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě RegioJet, Dopravni a Leo Express od Pardubice do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Pardubice do Praha pomocí vlak.
Vybavení RegioJet Dopravni Leo Express
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Spáč

Pardubice až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
0.6kg
Autobus
3.9kg
Let
154.1kg
Auto
14.9kg
Jaké jsou emise CO2 pro Pardubice až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Pardubice a Praha jsou 0.6kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Pardubice a Praha? Jízdou vlakem mezi Pardubice a Praha ušetříte 153.5kg emisí CO2 oproti letu, 3.3kg oproti autobusu a 14.3kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Pardubice do Praha?
Tiket vlak od Pardubice do Praha je 230,17Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 121,78Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Pardubice do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Pardubice do Praha, je 121,78Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Pardubice a Praha krát vlak?
Pardubice až Praha je 96,9 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Pardubice a Praha?
Pardubice až Praha je v průměru 1 hod 42 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 55 min.
Jaké společnosti působí od Pardubice do Praha?
Pardubice až Praha je pokryta operátory 3. Na Virail RegioJet, Dopravni, Leo Express můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Pardubice na Praha?
Pardubice až Praha má průměrně 80 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Pardubice do Praha?
První vlak z Pardubice na Praha odlétá v 05:50. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Pardubice na Praha?
Nejnovější vlak z Pardubice na Praha odjíždí v 23:39. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Pardubice do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 121,78Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Pardubice na Praha?
Existují stanice 2, ze kterých se můžete odchýlit od Pardubice a přejít na Praha. Můžete přejít od Pardubice, Pardubice, Hl. Nádraží a můžete dorazit na Prague Main Station (train), Prague Libeň, Praha Hlavní Nádraží, Praha Hl.n..
Kolik přímých připojení jde z Pardubice na Praha?
V průměru existuje 48 od Pardubice až po Praha.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Pardubice do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Pardubice a Praha je 55 min.
Existuje přímé vlak z Pardubice na Praha?
Ano, mezi Pardubice a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Pardubice až Praha od vlak?
Cesta vlak od Pardubice k Praha vytváří emise CO2 0.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Pardubice

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Pardubice

Mezinárodní trasy z Pardubice a blízkých oblastí

Další destinace od Pardubice

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy