Vlak Praha - Norimberk ceny od 1 977,75 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 1 977,75 Kč
Zítra 1 977,75 Kč
2 dny 1 977,75 Kč
3 dny 1 977,75 Kč

Praha až Norimberk od vlak

Cesta z Praha do Norimberk za vlak je 250,48 km a trvá 5 h 14 min. Denně jede 4 spojů, přičemž první odjíždí v 2:53 a poslední v 10:59. Je možné cestovat z Praha na Norimberk pomocí vlak již za 1 977,75 Kč nebo až za 1 977,75 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 977,75 Kč.

Nejnižší cena1 977,75 Kč
Doba trvání cesty5 h 14 min
Připojení za den4
Nejnižší cena1 977,75 Kč
Nejvyšší cena1 977,75 Kč
První odjezd2:53
Poslední odjezd10:59
Vzdálenost250,48 km
OdjezdPraha
PříjezdNorimberk
NosičeNightjet, DB - RegionalbahnVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Nuremberg

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Norimberk.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Norimberk?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Norimberk pro 1 977,75 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Norimberk náklady v průměru 1 977,75 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Norimberk?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Norimberk.

Když jsou Frist a poslední vlaky z Praha Norimberk plánované?

První vlak na Norimberk odjíždí v 2:53, přičemž poslední z nich v 10:59. Chcete-li získat od Praha do Norimberk vlakem, budete potřebovat 5 h 14 min. První vlak na Norimberk odjíždí v 2:53, přičemž poslední z nich v 10:59. V průměru, cesta trvá 5 h 14 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Norimberk v 4 h 40 min.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Praha a Norimberk?

Vlaky do Norimberk odejde z Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Prague UAN Florenc,Praha Holesovice,Ruzyne International Airport,Prague (Černý Most) a dorazí Nürnberg Hauptbahnhof,Nuernberg Nordost,Nürnberg ZOB,Nuernberg Frankensta,Nürnberg Rothenburger Str.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Nuremberg

Levné vstupenky vlak od Praha do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Nuremberg

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 1 064,14 Kč do 2 007,95 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 47%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Norimberk

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Norimberk lze najít za cenu 680,04 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 233,52 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 977,75 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk vlakem

Pokud cestujete do Norimberk vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Norimberk

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Nightjet a DB - Intercity při cestování z Praha na Norimberk.

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Služba Wifi je momentálně na Nighthet nedostupná.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Soukromé kupé jsou k dispozici na ÖBB Nightjets. V lehátkových vozech může cestovat 1-6 osob (1-3 dospělí; max. 5 dětí do 14 let) za nízkou pevnou sazbu. Pro pohodlí všech je navíc od 22:00 do 8:00 vynucený klid. Hlavní světla v lůžkových a lehátkových sekcích by v tomto období měla být zhasnutá.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Kromě standardních zásuvek nabízí nový Nightjet USB nabíjecí a indukční nabíjecí stanice.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování vlakem ÖBB Nightjet máte povoleno zkontrolovat pouze jeden kufr a jedno příruční zavazadlo. Zajistěte, aby byla vaše zavazadla uložena tak, aby neobtěžovala a nepřekážela ostatním. Pamatujte na zásady pro úschovu zavazadel: Snadno skladné předměty by měly být umístěny v horních přihrádkách, zatímco objemnější zavazadla by měla být umístěna pod sedadlem nebo do určených přihrádek. Vždy udržujte průchody, dveře a únikové cesty volné pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Některé trasy nabízejí autobusy s oddíly pro vozíčkáře a nedalekými toaletami, které pojmou cestující s invalidním vozíkem a doprovod.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cestující denním autobusem si mohou od palubního personálu zakoupit občerstvení a nápoje. Držitelé lehátkových lístků dostanou minerální vodu a vídeňskou snídani. Cestující v lůžkové kabině si mohou vychutnat welcome drink, večerní svačinu, minerální vodu a přizpůsobenou snídani. Konkrétní dietní požadavky na jídla Nightjet by měly být zaslány e-mailem alespoň 72 hodin před odletem.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každé kupé v lůžkových, lehátkových a sedačkových vozech má individuální ovládání klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Nightjetech spojujících Německo, Rakousko a Švýcarsko jsou kola vítána se specifickou jízdenkou a rezervací. ÖBB Nightjet také umožňuje položky jako kočárky a hudební nástroje. Využijte službu ÖBB pro přepravu kol po Rakousku. Skládací kola jsou zdarma, pokud jsou do 110 cm x 80 cm x 40 cm. Zajistěte nabití baterií elektrokol a uvědomte si, že kola nemohou být v autobusech během přerušení železniční dopravy.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě Nightjet, DB - Regionalbahn, DB - Intercity od Praha do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Norimberk pomocí train.
Vybavení Nightjet DB - Regionalbahn DB - Intercity DB - Regional Express DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check check cross check check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check cross check
accessibility Přístupnost check check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check check cross check check
bicycle Jízdní kolo check check cross check check
sleeper_couchette Spáč check check cross check check

Praha až Norimberk Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
17.53kg
Autobus
18.79kg
Let
50.1kg
Auto
40.08kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Norimberk vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Norimberk jsou 17.53kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Norimberk? Jízdou vlakem mezi Praha a Norimberk ušetříte 32.57kg emisí CO2 oproti letu, 1.26kg oproti autobusu a 22.55kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Norimberk?
Tiket vlak od Praha do Norimberk je 1 977,75 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 977,75 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Norimberk, je 1 977,75 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Norimberk krát vlak?
Praha až Norimberk je 250,48 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Norimberk?
Praha až Norimberk je v průměru 5 h 14 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 40 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Norimberk?
Praha až Norimberk je pokryta operátory 4. Na Virail Nightjet, DB - Regionalbahn, DB - Intercity, DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Norimberk?
Praha až Norimberk má průměrně 4 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Norimberk?
První vlak z Praha na Norimberk odlétá v 2:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Norimberk?
Nejnovější vlak z Praha na Norimberk odjíždí v 10:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 977,75 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Norimberk by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Norimberk je 4 h 40 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Norimberk?
Ano, mezi Praha a Norimberk je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Norimberk od vlak?
Cesta vlak od Praha k Norimberk vytváří emise CO2 17.53kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy