Vlak Liberec - Linec ceny od 1 263,86 Kč

Začínat od
1 263,86 Kč

Liberec až Linec od vlak

Cesta z Liberec do Linec za vlak je 279,51 km a trvá 10 h 1 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 12:05 a poslední v 12:05. Je možné cestovat z Liberec na Linec pomocí vlak již za 1 263,86 Kč nebo až za 1 263,86 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 263,86 Kč.

Nejnižší cena1 263,86 Kč
Doba trvání cesty10 h 1 min
Připojení za den1
Nejnižší cena1 263,86 Kč
Nejvyšší cena1 263,86 Kč
První odjezd12:05
Poslední odjezd12:05
Vzdálenost279,51 km
OdjezdLiberec
PříjezdLinec
NosičeRegioJet, Arriva

Vlak Vstupenky od Liberec do Linz

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Nejlepší nabídky na vlak z Liberec Linec na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Liberec do Linec v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Liberec Linec?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Liberec Linec pro 1 263,86 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Linec náklady v průměru 1 263,86 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Liberec Linec?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Liberec a Linec.

Jak dlouho trvá, než od Liberec do Linec a kdy vlaky odejít?

První vlak na Linec odjíždí v 12:05, přičemž poslední z nich v 12:05. Chcete-li získat od Liberec do Linec vlakem, budete potřebovat 10 h 1 min. Průměrná doba trvání cesty je 10 h 1 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Linec v 10 h 1 min. První vlak odjíždí z Liberec na 12:05, přičemž poslední z nich odchází na 12:05.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Linec a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Liberec a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Liberec do Linz

Levné vstupenky vlak od Liberec do Linec
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Liberec do Linec.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Liberec do Linec, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Liberec na Linec.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Liberec až Linz

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Linec vlakem

Pokud cestujete do Linec vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Arriva je nadnárodní dopravní společnost, která provozuje autobusovou, vlakovou, tramvajovou a vodní autobusovou dopravu po celé Evropě. Arriva je dopravní společnost působící ve Spojeném království a pevninské Evropě. Společnost byla založena v roce 1938 v Sunderlandu v Anglii a od té doby se rozrostla a stala se jedním z největších dopravních operátorů v Evropě. Vlastníkem společnosti Arriva je německá národní železniční společnost Deutsche Bahn. Ve Spojeném království poskytují autobusové a železniční služby, včetně ikonických červených dvoupatrových autobusů v Londýně. Vybudovali si také silné tržní pozice v zemích jako Dánsko, Švédsko, Česká republika a Nizozemsko.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Liberec do Linec

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Liberec na Linec.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě RegioJet, Arriva od Liberec do Linec
Porovnejte služby na palubě při cestování z Liberec do Linec pomocí train.
Vybavení RegioJet Arriva
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč cross check

Liberec až Linec Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
19.57kg
Autobus
20.96kg
Let
55.9kg
Auto
44.72kg
Jaké jsou emise CO2 pro Liberec až Linec vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Liberec a Linec jsou 19.57kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Liberec a Linec? Jízdou vlakem mezi Liberec a Linec ušetříte 36.33kg emisí CO2 oproti letu, 1.39kg oproti autobusu a 25.15kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Liberec do Linec?
Tiket vlak od Liberec do Linec je 1 263,86 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 263,86 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Liberec do Linec?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Liberec do Linec, je 1 263,86 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Liberec a Linec krát vlak?
Liberec až Linec je 279,51 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Liberec a Linec?
Liberec až Linec je v průměru 10 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 10 h 1 min.
Jaké společnosti působí od Liberec do Linec?
Liberec až Linec je pokryta operátory 2. Na Virail RegioJet, Arriva, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Liberec na Linec?
Liberec až Linec má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Liberec do Linec?
První vlak z Liberec na Linec odlétá v 12:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Liberec na Linec?
Nejnovější vlak z Liberec na Linec odjíždí v 12:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Liberec do Linec?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 1 263,86 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Liberec na Linec?
Existují stanice 3, ze kterých se můžete odchýlit od Liberec a přejít na Linec. Můžete přejít od Liberec - AN, Liberec Fügnerova, Vesec u Liberce nádraží a můžete dorazit na Linz/Donau Hauptplatz, Linz Industriezeile, Linz Hbf.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Liberec do Linec by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Liberec a Linec je 10 h 1 min.
Existuje přímé vlak z Liberec na Linec?
Ano, mezi Liberec a Linec je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Liberec až Linec od vlak?
Cesta vlak od Liberec k Linec vytváří emise CO2 19.57kg.

Přejděte na místní z Liberec

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Liberec

Mezinárodní trasy z Liberec a blízkých oblastí

Další destinace od Liberec

Hlavní trasy do stanice Linec

Podobné trasy

Další oblíbené trasy