• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít autobus ze stanice Plzeň do stanice Praha

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Autobus

Dnes

Čím Autobus

Zítra

Čím Autobus

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Praha


Podrobnosti cesty

Nejlepší cena 67,54 Kč
Délka cesty 4 hod 5 min
Spojení za den 11
První odjezd 03:25
Poslední odjezd 14:00
Vzdálenost 84 km

Cena lístku Plzeň - Praha každý den

 
Dnes
Zítra
Za 2 dní
Za 3 dní
Za 4 dní
Za 5 dní
Za 6 dní
91,73 Kč
81,10 Kč
67,54 Kč
Další
Další
67,54 Kč
67,54 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 1 hod 45 min
Plzeň,,CAN - Praha,,ÚAN Florenc
14:00 - 15:45
81,10 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 55 min
Pilsen Theatre Alfa, Pokytsanska St - Prague Bus station "Zlichyn", Revnitska / Ringhofferova street
05:35 - 06:30
97,65 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 1 h
Plzeň CAN - Praha Stodůlky
14:00 - 15:00
97,65 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 55 min
Pilsen Theatre Alfa, Pokytsanska St - Prague Bus station "Zlichyn", Revnitska / Ringhofferova street
14:05 - 15:00
97,65 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 1 h
Plzeň,,CAN - Praha,,Zličín
06:45 - 07:45
108,22 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 1 hod 40 min
Plzeň,,CAN - Praha,,ÚAN Florenc
06:45 - 08:25
108,22 Kč
Flixbus-logo
Flixbus
Trvání: 1 hod 30 min
Plzeň,,Divadlo Alfa - Praha,,ÚAN Florenc
06:55 - 08:25
108,22 Kč

Kdy se první a poslední autobusy z Plzeň Praha odejít?

První autobus na Praha odjíždí v 12:00, přičemž poslední z nich je naplánováno na 14:00. Cesta trvá průměrně 4 hod 30 min, ale nejrychlejší připojení trvat jen 50 min.

Pro relativně krátké vzdálenosti, jako je ta od Plzeň do Praha, můžete také zvolit, aby cestování sdílení automobilů, levnější alternativu, nebo vlakem, ekologická volba.

Logo

O nás