Vlak Oberstdorf - Mnichov ceny od 633,27 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
633,27 Kč

Oberstdorf až Mnichov od vlak

Cesta z Oberstdorf do Mnichov za vlak je 126,53 km a trvá 2 h 28 min. Denně jede 6 spojů, přičemž první odjíždí v 4:38 a poslední v 23:23. Je možné cestovat z Oberstdorf na Mnichov pomocí vlak již za 633,27 Kč nebo až za 1 656,25 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 633,27 Kč.

Nejnižší cena633,27 Kč
Doba trvání cesty2 h 28 min
Připojení za den6
Nejnižší cena633,27 Kč
Nejvyšší cena1 656,25 Kč
První odjezd4:38
Poslední odjezd23:23
Vzdálenost126,53 km
OdjezdOberstdorf
PříjezdMnichov
NosičeDB - EuroCity Express (ECE), DB - Regional ExpressVíce

Vlak Vstupenky od Oberstdorf do Munich

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Oberstdorf do Mnichov.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Mnichov. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Oberstdorf do Mnichov, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Oberstdorf do Mnichov nízkonákladové vlak?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Oberstdorf Mnichov pro 633,27 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Mnichov náklady v průměru 883,90 Kč.

Které firmy cestovat z Oberstdorf Mnichov vlakem?

Se dostat do Mnichov vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho trvá, než od Oberstdorf do Mnichov a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Oberstdorf a Mnichov vzít 2 h 28 min. První vlak odjíždí v 4:38, přičemž poslední z nich je v 23:23 Průměrná doba trvání cesty je 2 h 28 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Mnichov v 2 h 13 min. První vlak odjíždí z Oberstdorf na 4:38, přičemž poslední z nich odchází na 23:23.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Mnichov a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Mnichov na Langenwang (Schwab),Bahnhofstraße, Oberstdorf, která dorazí Blumenstraße, München,Hauptbahnhof Seidlstraße, München,Hopfenstraße, München.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Oberstdorf do Munich

Levné vstupenky vlak od Oberstdorf do Mnichov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Oberstdorf do Mnichov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Oberstdorf do Mnichov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Oberstdorf na Mnichov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Oberstdorf až Munich

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 484,70 Kč do 1 035,15 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 53%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Oberstdorf do Mnichov

Nejlevnější vlakové jízdenky Oberstdorf - Mnichov lze najít za cenu 482,75 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 593,55 Kč. Nejdražší lístek může stát až 882,19 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Mnichov vlakem

Pokud cestujete do Mnichov vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Eurocity je přeshraniční vlaková doprava, která spojuje velká města v Evropě. Jedná se o společný podnik mezi národními železničními společnostmi v různých zemích, jako jsou Deutsche Bahn v Německu, SNCF ve Francii a SBB ve Švýcarsku. Vlaky Eurocity nabízejí cestujícím pohodlné a pohodlné možnosti cestování s vybavením, jako je klimatizace, jídelní vozy a Wi-Fi. Služba funguje podle pravidelného jízdního řádu a zajišťuje spojení mezi městy jako Paříž, Berlín, Milán a Vídeň. Vlaky Eurocity jsou oblíbenou volbou pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat více destinací v Evropě bez potíží s řízením nebo létáním.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Typy vstupenek a zařízení od Oberstdorf do Mnichov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Oberstdorf na Mnichov.

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
Služby na palubě DB - EuroCity Express (ECE), DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE) od Oberstdorf do Mnichov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Oberstdorf do Mnichov pomocí train.
Vybavení DB - EuroCity Express (ECE) DB - Regional Express DB - InterCity Express (ICE) EuroCity
quiet_zone Tichá zóna check check check check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
accessibility Přístupnost check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
air_con Klimatizace check check check check
bicycle Jízdní kolo check check check check
sleeper_couchette Spáč check check check check
luggage Zavazadlo cross cross check check

Oberstdorf až Mnichov Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
8.86kg
Autobus
9.49kg
Let
25.31kg
Auto
20.24kg
Jaké jsou emise CO2 pro Oberstdorf až Mnichov vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Oberstdorf a Mnichov jsou 8.86kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Oberstdorf a Mnichov? Jízdou vlakem mezi Oberstdorf a Mnichov ušetříte 16.45kg emisí CO2 oproti letu, 0.63kg oproti autobusu a 11.38kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Oberstdorf do Mnichov?
Tiket vlak od Oberstdorf do Mnichov je 883,90 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 633,27 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Oberstdorf do Mnichov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Oberstdorf do Mnichov, je 633,27 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Oberstdorf a Mnichov krát vlak?
Oberstdorf až Mnichov je 126,53 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Oberstdorf a Mnichov?
Oberstdorf až Mnichov je v průměru 2 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 13 min.
Jaké společnosti působí od Oberstdorf do Mnichov?
Oberstdorf až Mnichov je pokryta operátory 4. Na Virail DB - EuroCity Express (ECE), DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE), Go-Ahead Bayern, EuroCity můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Oberstdorf na Mnichov?
Oberstdorf až Mnichov má průměrně 6 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Oberstdorf do Mnichov?
První vlak z Oberstdorf na Mnichov odlétá v 4:38. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Oberstdorf na Mnichov?
Nejnovější vlak z Oberstdorf na Mnichov odjíždí v 23:23. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Oberstdorf do Mnichov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 633,27 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Oberstdorf na Mnichov?
V průměru existuje 2 od Oberstdorf až po Mnichov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Oberstdorf do Mnichov by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Oberstdorf a Mnichov je 2 h 13 min.
Existuje přímé vlak z Oberstdorf na Mnichov?
Ano, mezi Oberstdorf a Mnichov je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Oberstdorf až Mnichov od vlak?
Cesta vlak od Oberstdorf k Mnichov vytváří emise CO2 8.86kg.

Přejděte na místní z Oberstdorf

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Oberstdorf

Mezinárodní trasy z Oberstdorf a blízkých oblastí

Další destinace od Oberstdorf

Hlavní trasy do stanice Mnichov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy