Vlak Spremberg - Berlín ceny od 484,70 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Spremberg až Berlín od vlak

Cesta z Spremberg do Berlín za vlak je 125,06 km a trvá 2 h 28 min. Denně jede 203 spojů, přičemž první odjíždí v 4:34 a poslední v 23:38. Je možné cestovat z Spremberg na Berlín pomocí vlak již za 484,70 Kč nebo až za 1 142,32 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 484,70 Kč.

Nejnižší cena484,70 Kč
Doba trvání cesty2 h 28 min
Připojení za den203
Nejnižší cena484,70 Kč
Nejvyšší cena1 142,32 Kč
První odjezd4:34
Poslední odjezd23:38
Vzdálenost125,06 km
OdjezdSpremberg
PříjezdBerlín
NosičeDB - Interregio Express (IRE), DB - RegionalbahnVíce

Vlak Vstupenky od Spremberg do Berlin

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Porovnejte ceny a vstupenky od Spremberg do Berlin

Levné vstupenky vlak od Spremberg do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Spremberg do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Spremberg do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Spremberg na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Spremberg až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Spremberg do Berlín

Nejlevnější vlakové jízdenky Spremberg - Berlín lze najít za cenu 470,33 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 689,47 Kč. Nejdražší lístek může stát až 910,94 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín vlakem

Pokud cestujete do Berlín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Interregio Express (IRE) je regionální vlaková doprava v Německu, která funguje na neelektrifikovaných tratích. Službu provozuje německá národní železniční společnost Deutsche Bahn. Byl představen v roce 2001, aby cestujícím ve venkovských oblastech poskytl rychlejší a pohodlnější možnosti cestování. Vlaky IRE obvykle jezdí mezi městy a vesnicemi a zastavují na menších stanicích po cestě.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Spremberg do Berlín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje DB - InterCity Express (ICE) a DB - Intercity při cestování z Spremberg na Berlín.

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě DB - Interregio Express (IRE), DB - Regionalbahn, DB - Intercity od Spremberg do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Spremberg do Berlín pomocí train.
Vybavení DB - Interregio Express (IRE) DB - Regionalbahn DB - Intercity DB - InterCity Express (ICE) DB - Regional Express Ostdeutsche Eisenbahn
quiet_zone Tichá zóna check check cross check check check
wifi WiFi check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check cross cross
accessibility Přístupnost check check cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check
air_con Klimatizace check check cross check check check
bicycle Jízdní kolo check check cross check check check
sleeper_couchette Spáč check check cross check check check

Spremberg až Berlín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
8.75kg
Autobus
9.38kg
Let
25.01kg
Auto
20.01kg
Jaké jsou emise CO2 pro Spremberg až Berlín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Spremberg a Berlín jsou 8.75kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Spremberg a Berlín? Jízdou vlakem mezi Spremberg a Berlín ušetříte 16.26kg emisí CO2 oproti letu, 0.63kg oproti autobusu a 11.26kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Spremberg do Berlín?
Tiket vlak od Spremberg do Berlín je 516,36 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 484,70 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Spremberg do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Spremberg do Berlín, je 484,70 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Spremberg a Berlín krát vlak?
Spremberg až Berlín je 125,06 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Spremberg a Berlín?
Spremberg až Berlín je v průměru 2 h 28 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 37 min.
Jaké společnosti působí od Spremberg do Berlín?
Spremberg až Berlín je pokryta operátory 6. Na Virail DB - Interregio Express (IRE), DB - Regionalbahn, DB - Intercity, DB - InterCity Express (ICE), DB - Regional Express, DB - Flughafen-Express (FEX), Ostdeutsche Eisenbahn můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Spremberg na Berlín?
Spremberg až Berlín má průměrně 203 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Spremberg do Berlín?
První vlak z Spremberg na Berlín odlétá v 4:34. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Spremberg na Berlín?
Nejnovější vlak z Spremberg na Berlín odjíždí v 23:38. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Spremberg do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 484,70 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Spremberg do Berlín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Spremberg a Berlín je 1 h 37 min.
Existuje přímé vlak z Spremberg na Berlín?
Ano, mezi Spremberg a Berlín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Spremberg až Berlín od vlak?
Cesta vlak od Spremberg k Berlín vytváří emise CO2 8.75kg.

Trendové trasy

Mezinárodní trasy z Spremberg a blízkých oblastí

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy