Vlak Plzeň - Trenčín ceny od 273,52 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Plzeň až Trenčín od vlak

Cesta z Plzeň do Trenčín za vlak je 137,77 km a trvá 7 h 26 min. Denně jede 27 spojů, přičemž první odjíždí v 4:07 a poslední v 23:53. Je možné cestovat z Plzeň na Trenčín pomocí vlak již za 273,52 Kč nebo až za 1 215,15 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 273,52 Kč.

Nejnižší cena273,52 Kč
Doba trvání cesty7 h 26 min
Připojení za den27
Nejnižší cena273,52 Kč
Nejvyšší cena1 215,15 Kč
První odjezd4:07
Poslední odjezd23:53
Vzdálenost137,77 km
OdjezdPlzeň
PříjezdTrenčín
Nosičecdcz

Nejlepší nabídky na vlak z Plzeň Trenčín na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Plzeň Trenčín?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Plzeň Trenčín také jen 273,52 Kč, zatímco průměrná cena 572,87 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Plzeň Trenčín?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Plzeň -. Trenčín

Jak dlouho bude trvat, než vás z Plzeň Trenčín vlakem a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Plzeň a Trenčín vzít 7 h 26 min. První vlak odjíždí v 4:07, přičemž poslední z nich je v 23:53 S nejrychlejším připojením budete v Trenčín v 0 h 40 min, ale v průměru trvá 7 h 26 min. První vlak zamířil do Trenčín je 4:07, přičemž poslední z nich opustí Plzeň na 23:53.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Plzeň a Trenčín?

Vlaky do Trenčín odejde z Pilsen, Busbahnhof,Plzeň hl.n.,Plzeň (Divadlo Alfa),PLZEN a dorazí Bakov nad Jizerou nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Plzeň do Trenčín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Plzeň do Trenčín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Plzeň do Trenčín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Plzeň na Trenčín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Plzeň do Trenčín

Nejlevnější vlakové jízdenky Plzeň - Trenčín lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Trenčín vlakem

Pokud cestujete do Trenčín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Plzeň až Trenčín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
9.64kg
Autobus
10.33kg
Let
27.55kg
Auto
22.04kg
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Trenčín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Plzeň a Trenčín jsou 9.64kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Plzeň a Trenčín? Jízdou vlakem mezi Plzeň a Trenčín ušetříte 17.91kg emisí CO2 oproti letu, 0.69kg oproti autobusu a 12.4kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Plzeň do Trenčín?
Tiket vlak od Plzeň do Trenčín je 572,87 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 273,52 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Plzeň do Trenčín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Plzeň do Trenčín, je 273,52 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Plzeň a Trenčín krát vlak?
Plzeň až Trenčín je 137,77 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Plzeň a Trenčín?
Plzeň až Trenčín je v průměru 7 h 26 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 40 min.
Kolik vlak za den přejde z Plzeň na Trenčín?
Plzeň až Trenčín má průměrně 27 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Plzeň do Trenčín?
První vlak z Plzeň na Trenčín odlétá v 4:07. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Plzeň na Trenčín?
Nejnovější vlak z Plzeň na Trenčín odjíždí v 23:53. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Plzeň do Trenčín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 273,52 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Plzeň na Trenčín?
V průměru existuje 1 od Plzeň až po Trenčín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Plzeň do Trenčín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Plzeň a Trenčín je 0 h 40 min.
Existuje přímé vlak z Plzeň na Trenčín?
Ano, mezi Plzeň a Trenčín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Plzeň až Trenčín od vlak?
Cesta vlak od Plzeň k Trenčín vytváří emise CO2 9.64kg.

Přejděte na místní z Plzeň

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Plzeň

Mezinárodní trasy z Plzeň a blízkých oblastí

Další destinace od Plzeň

Hlavní trasy do stanice Trenčín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy