Vlak Praha - Toulouse ceny od 8 427,37 Kč

Začínat od
8 427,37 Kč

Praha až Toulouse od vlak

Cesta z Praha do Toulouse za vlak je 1 220,81 km a trvá 21 h 5 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 18:26 a poslední v 18:26. Je možné cestovat z Praha na Toulouse pomocí vlak již za 8 427,37 Kč nebo až za 8 427,37 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 8 427,37 Kč.

Nejnižší cena8 427,37 Kč
Doba trvání cesty21 h 5 min
Připojení za den1
Nejnižší cena8 427,37 Kč
Nejvyšší cena8 427,37 Kč
První odjezd18:26
Poslední odjezd18:26
Vzdálenost1 220,81 km
OdjezdPraha
PříjezdToulouse
NosičeDB - InterCity Express (ICE), TGV inOui

Vlak Vstupenky od Prague do Toulouse

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Praha do Toulouse.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik stojí lístky od Praha do Toulouse nízkonákladové vlak?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Toulouse také jen 8 427,37 Kč, zatímco průměrná cena 8 427,37 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Toulouse vlakem?

Se dostat do Toulouse vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho bude trvat, než vás z Praha Toulouse vlakem a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Praha a Toulouse vzít 21 h 5 min. První vlak odjíždí v 18:26, přičemž poslední z nich je v 18:26 S nejrychlejším připojením budete v Toulouse v 21 h 5 min, ale v průměru trvá 21 h 5 min. První vlak zamířil do Toulouse je 18:26, přičemž poslední z nich opustí Praha na 18:26.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Toulouse?

Vlaky do Toulouse odejde z a dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Toulouse

Levné vstupenky vlak od Praha do Toulouse
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Toulouse.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Toulouse, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Toulouse.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Toulouse

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Toulouse vlakem

Pokud cestujete do Toulouse vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Toulouse

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Praha na Toulouse.

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
Služby na palubě DB - InterCity Express (ICE), TGV inOui od Praha do Toulouse
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Toulouse pomocí train.
Vybavení DB - InterCity Express (ICE) TGV inOui
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check check

Praha až Toulouse Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
85.46kg
Autobus
91.56kg
Let
244.16kg
Auto
195.33kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Toulouse vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Toulouse jsou 85.46kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Toulouse? Jízdou vlakem mezi Praha a Toulouse ušetříte 158.7kg emisí CO2 oproti letu, 6.1kg oproti autobusu a 109.87kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Toulouse?
Tiket vlak od Praha do Toulouse je 8 427,37 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 8 427,37 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Toulouse?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Toulouse, je 8 427,37 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Toulouse krát vlak?
Praha až Toulouse je 1 220,81 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Toulouse?
Praha až Toulouse je v průměru 21 h 5 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 21 h 5 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Toulouse?
Praha až Toulouse je pokryta operátory 1. Na Virail DB - InterCity Express (ICE), TGV inOui můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Toulouse?
Praha až Toulouse má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Toulouse?
První vlak z Praha na Toulouse odlétá v 18:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Toulouse?
Nejnovější vlak z Praha na Toulouse odjíždí v 18:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Toulouse?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 8 427,37 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Praha na Toulouse?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Praha a přejít na Toulouse. Můžete přejít od Praha ÚAN Florenc, Praha Zličín, Praha Letiště BUS, Praha Libeň, Praha Hlavní Nádraží, Praha Nádraží Holešovice, Praha Namesti Republiky , Praha-Vysočany nádraží, Praha Cerny Most a můžete dorazit na Blagnac Mairie, Gare de Saint-Agne, Toulouse Gare Routiere.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Toulouse by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Toulouse je 21 h 5 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Toulouse?
Ano, mezi Praha a Toulouse je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Toulouse od vlak?
Cesta vlak od Praha k Toulouse vytváří emise CO2 85.46kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Toulouse

Podobné trasy

Další oblíbené trasy