Vlak Praha - Frankfurt nad Mohanem ceny od 606,48 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
606,48 Kč

Praha až Frankfurt nad Mohanem od vlak

Cesta z Praha do Frankfurt nad Mohanem za vlak je 409,52 km a trvá 9 h 11 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 11:59. Je možné cestovat z Praha na Frankfurt nad Mohanem pomocí vlak již za 606,48 Kč nebo až za 3 819,11 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 606,48 Kč.

Nejnižší cena606,48 Kč
Doba trvání cesty9 h 11 min
Připojení za den5
Nejnižší cena606,48 Kč
Nejvyšší cena3 819,11 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd11:59
Vzdálenost409,52 km
OdjezdPraha
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeEuroCity, FlixBus DACH GmbHVíce

Vlak Vstupenky od Prague do Frankfurt

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Praha do Frankfurt nad Mohanem.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Praha Frankfurt nad Mohanem?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Praha Frankfurt nad Mohanem z 606,48 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 1 669,89 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Frankfurt nad Mohanem?

Se dostat do Frankfurt nad Mohanem vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Frankfurt nad Mohanem vlakem?

Bude trvat 9 h 11 min dosáhnout Frankfurt nad Mohanem. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 0:05, přičemž poslední z nich odchází na 11:59. V průměru trvá 9 h 11 min se dostat do Frankfurt nad Mohanem vlakem, ale budete potřebovat 8 h 23 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 0:05, přičemž poslední z nich opustí Praha na 11:59.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Frankfurt nad Mohanem?

Vlaky do Frankfurt nad Mohanem opustit Praha y Praha-Vysochany,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Prague UAN Florenc,Prague - Zličín,Praha Liben a dorazí do Brauerei, Frankfurt a.M.,Falkstraße, Frankfurt a.M.,Frankfurt am Main Hbf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Frankfurt

Levné vstupenky vlak od Praha do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 460,34 Kč do 1 840,38 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 75%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Frankfurt nad Mohanem

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Frankfurt nad Mohanem lze najít za cenu 575,06 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 1 090,08 Kč. Nejdražší lístek může stát až 1 732,73 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem vlakem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Vlaky Eurocity (EC) jsou speciálně navrženy pro cestování na krátké a dlouhé vzdálenosti a spojují velká města v různých evropských zemích v rámci rozsáhlé mezinárodní vlakové dopravy. Vlaky Eurocity (EC) provozuje řada národních železničních společností po celé Evropě, včetně Deutsche Bahn (Německo), SNCF (Francie), Trenitalia (Itálie), SBB (Švýcarsko) a ÖBB (Rakousko). Služba Eurocity (EC) nabízí pravidelné jízdní řády a pohodlné spojení mezi významnými městy, jako je Paříž, Berlín, Milán a Vídeň.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Frankfurt nad Mohanem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje EuroCity, FlixTrain a DB - InterCity Express (ICE) při cestování z Praha na Frankfurt nad Mohanem.

Second Class

S vlaky Eurocity Deutsche Bahn vám jízdenka druhé třídy zaručí cenově dostupnější cestu. Během cesty máte přístup k základním zařízením, jako jsou elektrické zásuvky, klimatizace a barový vozík.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Pokud si přejete pozvednout svůj zážitek z cestování na klidnějším místě s doplňkovými službami, jako jsou nastavitelná sedadla, více místa pro nohy, cateringové služby a výběr sedadel, můžete se rozhodnout pro jízdenky první třídou ve vlacích Eurocity Deutsche Bahn.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn postupně přidává do svých EC vlaků bezplatnou WiFi.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
EC vlaky DB obsahují nedávno aktualizované vozy vybavené elektrickými zásuvkami.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích DB Eurocity si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility pomáhá při nastupování, vystupování a přestupu vlakem. Zaměstnanci jsou navíc připraveni řešit jakékoli dotazy nebo poskytnout podporu pro zajištění hladké cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích EC můžete povečeřet v palubní restauraci nebo si dát něco rychlého z bistra. Cestující první třídy dostanou na svém sedadle jídlo zdarma. DB nabízí rozmanité možnosti stravování z místních zdrojů, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
EC vlaky DB se nyní mohou pochlubit modernizovanými vozy s klimatizací.
wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
Služby na palubě EuroCity, FlixBus, DB - InterCity Express (ICE) od Praha do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Frankfurt nad Mohanem pomocí train.
Vybavení EuroCity FlixBus DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain DB - Regionalbahn
quiet_zone Tichá zóna check cross check check check
wifi WiFi check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check check check check
accessibility Přístupnost check cross check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check
air_con Klimatizace check check check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check check check
sleeper_couchette Spáč check cross check check check

Praha až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
28.67kg
Autobus
30.71kg
Let
81.9kg
Auto
65.52kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Frankfurt nad Mohanem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem jsou 28.67kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem? Jízdou vlakem mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem ušetříte 53.23kg emisí CO2 oproti letu, 2.04kg oproti autobusu a 36.85kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket vlak od Praha do Frankfurt nad Mohanem je 1 669,89 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 606,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Frankfurt nad Mohanem, je 606,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem krát vlak?
Praha až Frankfurt nad Mohanem je 409,52 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem?
Praha až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 9 h 11 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 8 h 23 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Praha až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 6. Na Virail EuroCity, FlixBus DACH GmbH, FlixTrain GmbH, FlixBus, DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain, DB - Regionalbahn můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Frankfurt nad Mohanem?
Praha až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
První vlak z Praha na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější vlak z Praha na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 11:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 606,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Frankfurt nad Mohanem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem je 8 h 23 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Frankfurt nad Mohanem od vlak?
Cesta vlak od Praha k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 28.67kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Frankfurt nad Mohanem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy