Vlak Praha - Černá v Pošumaví ceny od 295,45 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Černá v Pošumaví od vlak

Cesta z Praha do Černá v Pošumaví za vlak je 151,96 km a trvá 3 h 59 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 1:32 a poslední v 18:02. Je možné cestovat z Praha na Černá v Pošumaví pomocí vlak již za 295,45 Kč nebo až za 298,37 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 295,45 Kč.

Nejnižší cena295,45 Kč
Doba trvání cesty3 h 59 min
Připojení za den5
Nejnižší cena295,45 Kč
Nejvyšší cena298,37 Kč
První odjezd1:32
Poslední odjezd18:02
Vzdálenost151,96 km
OdjezdPraha
PříjezdČerná v Pošumaví
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Praha do Černá v Pošumaví na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha Černá v Pošumaví?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Černá v Pošumaví také jen 295,45 Kč, zatímco průměrná cena 297,15 Kč.

Které firmy cestovat z Praha Černá v Pošumaví vlakem?

Se dostat do Černá v Pošumaví vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho trvá, než od Praha do Černá v Pošumaví a kdy vlaky odejít?

První vlak na Černá v Pošumaví odjíždí v 1:32, přičemž poslední z nich v 18:02. Chcete-li získat od Praha do Černá v Pošumaví vlakem, budete potřebovat 3 h 59 min. Průměrná doba trvání cesty je 3 h 59 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Černá v Pošumaví v 3 h 28 min. První vlak odjíždí z Praha na 1:32, přičemž poslední z nich odchází na 18:02.

Které stanice slouží k železniční trati Praha - Černá v Pošumaví?

Vlaky opustit Praha Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Praha Liben,Praha Masarykovo nadrazi,Prague - Zličín,Praha-Vysochany a dospět Černá v Pošumaví, Zastávka.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Černá v Pošumaví
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Černá v Pošumaví.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Černá v Pošumaví, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Černá v Pošumaví.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Černá v Pošumaví

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Černá v Pošumaví lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Černá v Pošumaví vlakem

Pokud cestujete do Černá v Pošumaví vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Černá v Pošumaví Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
10.64kg
Autobus
11.4kg
Let
30.39kg
Auto
24.31kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Černá v Pošumaví vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Černá v Pošumaví jsou 10.64kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Černá v Pošumaví? Jízdou vlakem mezi Praha a Černá v Pošumaví ušetříte 19.75kg emisí CO2 oproti letu, 0.76kg oproti autobusu a 13.67kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Černá v Pošumaví?
Tiket vlak od Praha do Černá v Pošumaví je 297,15 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 295,45 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Černá v Pošumaví?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Černá v Pošumaví, je 295,45 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Černá v Pošumaví krát vlak?
Praha až Černá v Pošumaví je 151,96 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Černá v Pošumaví?
Praha až Černá v Pošumaví je v průměru 3 h 59 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 28 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Černá v Pošumaví?
Praha až Černá v Pošumaví má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Černá v Pošumaví?
První vlak z Praha na Černá v Pošumaví odlétá v 1:32. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Černá v Pošumaví?
Nejnovější vlak z Praha na Černá v Pošumaví odjíždí v 18:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Černá v Pošumaví?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 295,45 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Černá v Pošumaví?
V průměru existuje 1 od Praha až po Černá v Pošumaví.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Černá v Pošumaví by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Černá v Pošumaví je 3 h 28 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Černá v Pošumaví?
Ano, mezi Praha a Černá v Pošumaví je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Černá v Pošumaví od vlak?
Cesta vlak od Praha k Černá v Pošumaví vytváří emise CO2 10.64kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Černá v Pošumaví

Podobné trasy

Další oblíbené trasy