Vlak Černá v Pošumaví - Praha ceny od 298,12 Kč

13/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Černá v Pošumaví až Praha od vlak

Cesta z Černá v Pošumaví do Praha za vlak je 151,96 km a trvá 4 h 21 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 5:15 a poslední v 20:09. Je možné cestovat z Černá v Pošumaví na Praha pomocí vlak již za 298,12 Kč nebo až za 303,48 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 298,12 Kč.

Nejnižší cena298,12 Kč
Doba trvání cesty4 h 21 min
Připojení za den7
Nejnižší cena298,12 Kč
Nejvyšší cena303,48 Kč
První odjezd5:15
Poslední odjezd20:09
Vzdálenost151,96 km
OdjezdČerná v Pošumaví
PříjezdPraha
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Černá v Pošumaví do Praha na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Praha. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Černá v Pošumaví do Praha, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik stojí lístky od Černá v Pošumaví do Praha nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Černá v Pošumaví Praha je 300,80 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Černá v Pošumaví do Praha může být kolem 298,12 Kč.

Které firmy cestovat z Černá v Pošumaví Praha vlakem?

Mezi všemi virail partnerů, budete mít také možnost cestovat s , sloužící vlakové cesty mezi Černá v Pošumaví a Praha.

Jak dlouho je třeba se dostat do Praha vlakem?

První vlak na Praha odjíždí v 5:15, přičemž poslední z nich v 20:09. Chcete-li získat od Černá v Pošumaví do Praha vlakem, budete potřebovat 4 h 21 min. První vlak na Praha odjíždí v 5:15, přičemž poslední z nich v 20:09. V průměru, cesta trvá 4 h 21 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Praha v 3 h 37 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Praha a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Praha na Černá v Pošumaví, Zastávka, která dorazí Ruzyne International Airport,Prague (Černý Most),Praha Liben,Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Černá v Pošumaví do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Černá v Pošumaví do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Černá v Pošumaví do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Černá v Pošumaví na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Černá v Pošumaví do Praha

Nejlevnější vlakové jízdenky Černá v Pošumaví - Praha lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,32 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Černá v Pošumaví až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
10.64kg
Autobus
11.4kg
Let
30.39kg
Auto
24.31kg
Jaké jsou emise CO2 pro Černá v Pošumaví až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Černá v Pošumaví a Praha jsou 10.64kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Černá v Pošumaví a Praha? Jízdou vlakem mezi Černá v Pošumaví a Praha ušetříte 19.75kg emisí CO2 oproti letu, 0.76kg oproti autobusu a 13.67kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Černá v Pošumaví do Praha?
Tiket vlak od Černá v Pošumaví do Praha je 300,80 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 298,12 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Černá v Pošumaví do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Černá v Pošumaví do Praha, je 298,12 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Černá v Pošumaví a Praha krát vlak?
Černá v Pošumaví až Praha je 151,96 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Černá v Pošumaví a Praha?
Černá v Pošumaví až Praha je v průměru 4 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 3 h 37 min.
Kolik vlak za den přejde z Černá v Pošumaví na Praha?
Černá v Pošumaví až Praha má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Černá v Pošumaví do Praha?
První vlak z Černá v Pošumaví na Praha odlétá v 5:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Černá v Pošumaví na Praha?
Nejnovější vlak z Černá v Pošumaví na Praha odjíždí v 20:09. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Černá v Pošumaví do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 298,12 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Černá v Pošumaví do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Černá v Pošumaví a Praha je 3 h 37 min.
Existuje přímé vlak z Černá v Pošumaví na Praha?
Ano, mezi Černá v Pošumaví a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Černá v Pošumaví až Praha od vlak?
Cesta vlak od Černá v Pošumaví k Praha vytváří emise CO2 10.64kg.

Přejděte na místní z Černá v Pošumaví

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Černá v Pošumaví

Mezinárodní trasy z Černá v Pošumaví a blízkých oblastí

Další destinace od Černá v Pošumaví

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy