Vlak Praha - Sobotka ceny od 110,58 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
110,58 Kč

Praha až Sobotka od vlak

Cesta z Praha do Sobotka za vlak je 68,35 km a trvá 2 h 37 min. Denně jede 10 spojů, přičemž první odjíždí v 1:26 a poslední v 23:06. Je možné cestovat z Praha na Sobotka pomocí vlak již za 110,58 Kč nebo až za 153,93 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 110,58 Kč.

Nejnižší cena110,58 Kč
Doba trvání cesty2 h 37 min
Připojení za den10
Nejnižší cena110,58 Kč
Nejvyšší cena153,93 Kč
První odjezd1:26
Poslední odjezd23:06
Vzdálenost68,35 km
OdjezdPraha
PříjezdSobotka
Nosičecdcz

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Praha do Sobotka.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Praha do Sobotka v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Praha Sobotka?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Sobotka pro 110,58 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Sobotka náklady v průměru 134,94 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Sobotka?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Sobotka.

V kolik vlaků, které mají Sobotka dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Sobotka odjíždí v 1:26, přičemž poslední z nich v 23:06. Chcete-li získat od Praha do Sobotka vlakem, budete potřebovat 2 h 37 min. V průměru trvá 2 h 37 min se dostat do Sobotka vlakem, ale budete potřebovat 1 h 18 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 1:26, přičemž poslední z nich opustí Praha na 23:06.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Praha Sobotka?

Vlaky opustit Praha Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Praha Masarykovo nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha Liben,Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Prague UAN Florenc a dospět Sobotka nádraží.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Sobotka
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Sobotka.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Sobotka, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Sobotka.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Sobotka

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Sobotka lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Sobotka vlakem

Pokud cestujete do Sobotka vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Sobotka Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.78kg
Autobus
5.13kg
Let
13.67kg
Auto
10.94kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Sobotka vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Sobotka jsou 4.78kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Sobotka? Jízdou vlakem mezi Praha a Sobotka ušetříte 8.89kg emisí CO2 oproti letu, 0.35kg oproti autobusu a 6.16kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Sobotka?
Tiket vlak od Praha do Sobotka je 134,94 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 110,58 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Sobotka?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Sobotka, je 110,58 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Sobotka krát vlak?
Praha až Sobotka je 68,35 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Sobotka?
Praha až Sobotka je v průměru 2 h 37 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 18 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Sobotka?
Praha až Sobotka má průměrně 10 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Sobotka?
První vlak z Praha na Sobotka odlétá v 1:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Sobotka?
Nejnovější vlak z Praha na Sobotka odjíždí v 23:06. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Sobotka?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 110,58 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Sobotka by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Sobotka je 1 h 18 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Sobotka?
Ano, mezi Praha a Sobotka je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Sobotka od vlak?
Cesta vlak od Praha k Sobotka vytváří emise CO2 4.78kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Sobotka

Podobné trasy

Další oblíbené trasy