Vlak Praha - Konstantinovy Lázně ceny od 199,72 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Konstantinovy Lázně od vlak

Cesta z Praha do Konstantinovy Lázně za vlak je 105,81 km a trvá 3 h 36 min. Denně jede 7 spojů, přičemž první odjíždí v 2:37 a poslední v 18:33. Je možné cestovat z Praha na Konstantinovy Lázně pomocí vlak již za 199,72 Kč nebo až za 214,58 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 199,72 Kč.

Nejnižší cena199,72 Kč
Doba trvání cesty3 h 36 min
Připojení za den7
Nejnižší cena199,72 Kč
Nejvyšší cena214,58 Kč
První odjezd2:37
Poslední odjezd18:33
Vzdálenost105,81 km
OdjezdPraha
PříjezdKonstantinovy Lázně
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Praha do Konstantinovy Lázně na virail.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Praha Konstantinovy Lázně?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Praha Konstantinovy Lázně také jen 199,72 Kč, zatímco průměrná cena 208,49 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Praha Konstantinovy Lázně?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Konstantinovy Lázněnabízené .

V kolik vlaků, které mají Konstantinovy Lázně dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 3 h 36 min dosáhnout Konstantinovy Lázně. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 2:37, přičemž poslední z nich odchází na 18:33. Průměrná doba trvání cesty je 3 h 36 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Konstantinovy Lázně v 2 h 43 min. První vlak odjíždí z Praha na 2:37, přičemž poslední z nich odchází na 18:33.

Které stanice se vlaky do Konstantinovy Lázně odejít z?

Vlaky do Konstantinovy Lázně může odejít z Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Praha Holesovice,Prague UAN Florenc,Ruzyne International Airport,Praha Masarykovo nadrazi a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Konstantinovy Lázně
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Konstantinovy Lázně.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Konstantinovy Lázně, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Konstantinovy Lázně.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Konstantinovy Lázně

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Konstantinovy Lázně lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Konstantinovy Lázně vlakem

Pokud cestujete do Konstantinovy Lázně vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Konstantinovy Lázně Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.41kg
Autobus
7.94kg
Let
21.16kg
Auto
16.93kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Konstantinovy Lázně vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Konstantinovy Lázně jsou 7.41kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Konstantinovy Lázně? Jízdou vlakem mezi Praha a Konstantinovy Lázně ušetříte 13.75kg emisí CO2 oproti letu, 0.53kg oproti autobusu a 9.52kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Konstantinovy Lázně?
Tiket vlak od Praha do Konstantinovy Lázně je 208,49 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 199,72 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Konstantinovy Lázně?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Konstantinovy Lázně, je 199,72 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Konstantinovy Lázně krát vlak?
Praha až Konstantinovy Lázně je 105,81 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Konstantinovy Lázně?
Praha až Konstantinovy Lázně je v průměru 3 h 36 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 43 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Konstantinovy Lázně?
Praha až Konstantinovy Lázně má průměrně 7 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Konstantinovy Lázně?
První vlak z Praha na Konstantinovy Lázně odlétá v 2:37. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Konstantinovy Lázně?
Nejnovější vlak z Praha na Konstantinovy Lázně odjíždí v 18:33. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Konstantinovy Lázně?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 199,72 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Konstantinovy Lázně by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Konstantinovy Lázně je 2 h 43 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Konstantinovy Lázně?
Ano, mezi Praha a Konstantinovy Lázně je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Konstantinovy Lázně od vlak?
Cesta vlak od Praha k Konstantinovy Lázně vytváří emise CO2 7.41kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Konstantinovy Lázně

Podobné trasy

Další oblíbené trasy