Vlak Praha - Děčín ceny od 218,48 Kč

28/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Více
Více
Více

Praha až Děčín od vlak

Cesta z Praha do Děčín za vlak je 78,64 km a trvá 1 h 51 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 5:45 a poslední v 15:00. Je možné cestovat z Praha na Děčín pomocí vlak již za 218,48 Kč nebo až za 755,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 218,48 Kč.

Nejnižší cena218,48 Kč
Doba trvání cesty1 h 51 min
Připojení za den5
Nejnižší cena218,48 Kč
Nejvyšší cena755,05 Kč
První odjezd5:45
Poslední odjezd15:00
Vzdálenost78,64 km
OdjezdPraha
PříjezdDěčín
NosičeLeo Express, RegioJet

Vlak Vstupenky od Prague do Děčín

Datum odletu
úterý 28. kvě 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Děčín.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Praha Děčín?

V průměru jízdenky z Praha Děčín nákladů 380,69 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 218,48 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Děčín?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Děčín.

V kolik vlaků, které mají Děčín dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 1 h 51 min dosáhnout Děčín. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:45, přičemž poslední z nich odchází na 15:00. Průměrná doba trvání cesty je 1 h 51 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Děčín v 1 h 29 min. První vlak odjíždí z Praha na 5:45, přičemž poslední z nich odchází na 15:00.

Které stanice se vlaky do Děčín odejít z?

Vlaky do Děčín odejde z Praha Holesovice,Prague, Hlavni nadrazi,Prague UAN Florenc,Prague (Černý Most),Prague - Zličín,Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben a dorazí Dolní Žleb nádraží,Decin hl.n.,Decin Vychod.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Děčín

Levné vstupenky vlak od Praha do Děčín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Děčín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Děčín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Děčín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Děčín

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 231,63 Kč do 530,24 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 56%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Děčín

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Děčín lze najít za cenu 246,98 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 274,64 Kč. Nejdražší lístek může stát až 313,96 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Děčín vlakem

Pokud cestujete do Děčín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Děčín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Praha na Děčín.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet od Praha do Děčín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Děčín pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check cross

Praha až Děčín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.5kg
Autobus
5.9kg
Let
15.73kg
Auto
12.58kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Děčín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Děčín jsou 5.5kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Děčín? Jízdou vlakem mezi Praha a Děčín ušetříte 10.23kg emisí CO2 oproti letu, 0.4kg oproti autobusu a 7.08kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Děčín?
Tiket vlak od Praha do Děčín je 380,69 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 218,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Děčín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Děčín, je 218,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Děčín krát vlak?
Praha až Děčín je 78,64 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Děčín?
Praha až Děčín je v průměru 1 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 29 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Děčín?
Praha až Děčín je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, RegioJet, Czech Railways můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Děčín?
Praha až Děčín má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Děčín?
První vlak z Praha na Děčín odlétá v 5:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Děčín?
Nejnovější vlak z Praha na Děčín odjíždí v 15:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Děčín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 218,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Děčín?
V průměru existuje 5 od Praha až po Děčín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Děčín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Děčín je 1 h 29 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Děčín?
Ano, mezi Praha a Děčín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Děčín od vlak?
Cesta vlak od Praha k Děčín vytváří emise CO2 5.5kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Děčín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy