Vlak Praha - Děčín ceny od 218,48 Kč

Začínat od
218,48 Kč
Objevit

Praha až Děčín od vlak

Cesta z Praha do Děčín za vlak je 78,64 km a trvá 1 h 51 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 5:45 a poslední v 15:00. Je možné cestovat z Praha na Děčín pomocí vlak již za 218,48 Kč nebo až za 755,05 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 218,48 Kč.

Nejnižší cena218,48 Kč
Doba trvání cesty1 h 51 min
Připojení za den5
Nejnižší cena218,48 Kč
Nejvyšší cena755,05 Kč
První odjezd5:45
Poslední odjezd15:00
Vzdálenost78,64 km
OdjezdPraha
PříjezdDěčín
NosičeLeo Express, Czech Railways

Vlak Vstupenky od Prague do Děčín

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Děčín.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Praha Děčín?

V průměru jízdenky z Praha Děčín nákladů 380,69 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 218,48 Kč.

Které železniční společnosti nabízejí spojení vlakem z Praha Děčín?

Mezi všemi našimi partnery, najdete také poskytuje vlakové spojení mezi Praha a Děčín.

V kolik vlaků, které mají Děčín dovolené a jak dlouho je cesta?

Bude trvat 1 h 51 min dosáhnout Děčín. Nejdříve Vlak odjíždí Praha na 5:45, přičemž poslední z nich odchází na 15:00. Průměrná doba trvání cesty je 1 h 51 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Děčín v 1 h 29 min. První vlak odjíždí z Praha na 5:45, přičemž poslední z nich odchází na 15:00.

Které stanice se vlaky do Děčín odejít z?

Vlaky do Děčín odejde z a dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Děčín

Levné vstupenky vlak od Praha do Děčín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Děčín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Děčín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Děčín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Děčín

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 231,63 Kč do 530,24 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 56%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Děčín vlakem

Pokud cestujete do Děčín vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Praha do Děčín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Praha na Děčín.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet od Praha do Děčín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Děčín pomocí train.
Vybavení Leo Express RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check
wifi WiFi check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check
luggage Zavazadlo check check
accessibility Přístupnost check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
air_con Klimatizace check check
bicycle Jízdní kolo check check
sleeper_couchette Spáč check cross

Praha až Děčín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.5kg
Autobus
5.9kg
Let
15.73kg
Auto
12.58kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Děčín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Děčín jsou 5.5kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Děčín? Jízdou vlakem mezi Praha a Děčín ušetříte 10.23kg emisí CO2 oproti letu, 0.4kg oproti autobusu a 7.08kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Děčín?
Tiket vlak od Praha do Děčín je 380,69 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 218,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Děčín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Děčín, je 218,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Děčín krát vlak?
Praha až Děčín je 78,64 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Děčín?
Praha až Děčín je v průměru 1 h 51 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 29 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Děčín?
Praha až Děčín je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, Czech Railways, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Děčín?
Praha až Děčín má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Děčín?
První vlak z Praha na Děčín odlétá v 5:45. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Děčín?
Nejnovější vlak z Praha na Děčín odjíždí v 15:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Děčín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 218,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Děčín?
V průměru existuje 5 od Praha až po Děčín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Děčín by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Děčín je 1 h 29 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Děčín?
Ano, mezi Praha a Děčín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Děčín od vlak?
Cesta vlak od Praha k Děčín vytváří emise CO2 5.5kg.

Přejděte na místní z Praha

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Děčín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy