Vlak Praha - Česká Lípa ceny od 92,55 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Česká Lípa od vlak

Cesta z Praha do Česká Lípa za vlak je 67,03 km a trvá 2 h 31 min. Denně jede 11 spojů, přičemž první odjíždí v 0:22 a poslední v 23:06. Je možné cestovat z Praha na Česká Lípa pomocí vlak již za 92,55 Kč nebo až za 214,58 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 92,55 Kč.

Nejnižší cena92,55 Kč
Doba trvání cesty2 h 31 min
Připojení za den11
Nejnižší cena92,55 Kč
Nejvyšší cena214,58 Kč
První odjezd0:22
Poslední odjezd23:06
Vzdálenost67,03 km
OdjezdPraha
PříjezdČeská Lípa
Nosičecdcz

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Praha do Česká Lípa.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Praha Česká Lípa?

Pokud máte možnost rezervovat si předem, budete pravděpodobně najít levné jízdenky na vlak z Praha Česká Lípa pro 92,55 Kč. V případě, že nemůžete plánovat dopředu, vlak vstupenky na Česká Lípa náklady v průměru 170,98 Kč.

Vlaky od Praha do Česká Lípa: které firmy můžete cestovat s?

Se dostat do Česká Lípa vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

V kolik vlaků, které mají Česká Lípa dovolené a jak dlouho je cesta?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Praha a Česká Lípa vzít 2 h 31 min. První vlak odjíždí v 0:22, přičemž poslední z nich je v 23:06 V průměru trvá 2 h 31 min se dostat do Česká Lípa vlakem, ale budete potřebovat 1 h 26 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 0:22, přičemž poslední z nich opustí Praha na 23:06.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Česká Lípa a kam se lze dostat?

Vlaky opustit Praha Prague - Zličín,Praha Holesovice,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi,Praha Liben,Praha-Vysochany,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Prague, Hlavni nadrazi a dospět Česká Lípa, střelnice,Ceska Lipa hl.n..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Česká Lípa
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Česká Lípa.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Česká Lípa, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Česká Lípa.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Česká Lípa

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Česká Lípa lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,32 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Česká Lípa vlakem

Pokud cestujete do Česká Lípa vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Praha až Česká Lípa Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
4.69kg
Autobus
5.03kg
Let
13.41kg
Auto
10.72kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Česká Lípa vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Česká Lípa jsou 4.69kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Česká Lípa? Jízdou vlakem mezi Praha a Česká Lípa ušetříte 8.72kg emisí CO2 oproti letu, 0.34kg oproti autobusu a 6.03kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Česká Lípa?
Tiket vlak od Praha do Česká Lípa je 170,98 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 92,55 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Česká Lípa?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Česká Lípa, je 92,55 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Česká Lípa krát vlak?
Praha až Česká Lípa je 67,03 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Česká Lípa?
Praha až Česká Lípa je v průměru 2 h 31 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 26 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Česká Lípa?
Praha až Česká Lípa má průměrně 11 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Česká Lípa?
První vlak z Praha na Česká Lípa odlétá v 0:22. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Česká Lípa?
Nejnovější vlak z Praha na Česká Lípa odjíždí v 23:06. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Česká Lípa?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 92,55 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Česká Lípa by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Česká Lípa je 1 h 26 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Česká Lípa?
Ano, mezi Praha a Česká Lípa je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Česká Lípa od vlak?
Cesta vlak od Praha k Česká Lípa vytváří emise CO2 4.69kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Česká Lípa

Podobné trasy

Další oblíbené trasy