Vlak Praha - Žilina ceny od 275,96 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Praha až Žilina od vlak

Cesta z Praha do Žilina za vlak je 29,67 km a trvá 5 h 7 min. Denně jede 2 spojů, přičemž první odjíždí v 19:28 a poslední v 19:36. Je možné cestovat z Praha na Žilina pomocí vlak již za 275,96 Kč nebo až za 828,12 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 275,96 Kč.

Nejnižší cena275,96 Kč
Doba trvání cesty5 h 7 min
Připojení za den2
Nejnižší cena275,96 Kč
Nejvyšší cena828,12 Kč
První odjezd19:28
Poslední odjezd19:36
Vzdálenost29,67 km
OdjezdPraha
PříjezdŽilina
NosičeFlixTrain

Levné jízdenky od Praha do Žilina na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Praha Žilina?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Praha Žilina je 772,83 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Praha do Žilina může být kolem 275,96 Kč.

Které společnosti trvat od Praha do Žilina vlakem?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Praha Žilinanabízené .

V kolik vlaků, které mají Žilina dovolené a jak dlouho je cesta?

První vlak na Žilina odjíždí v 19:28, přičemž poslední z nich v 19:36. Chcete-li získat od Praha do Žilina vlakem, budete potřebovat 5 h 7 min. V průměru trvá 5 h 7 min se dostat do Žilina vlakem, ale budete potřebovat 5 h 3 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 19:28, přičemž poslední z nich opustí Praha na 19:36.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Praha a Žilina?

Vlaky opustit Praha Praha Holesovice,Prague - Zličín,Prague, Hlavni nadrazi,Praha Liben,Prague (Černý Most),Ruzyne International Airport,Praha-Vysochany,Prague UAN Florenc,Praha Masarykovo nadrazi a dospět .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Praha do Žilina
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Žilina.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Žilina, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Žilina.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Praha do Žilina

Nejlevnější vlakové jízdenky Praha - Žilina lze najít za cenu 501,26 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 652,13 Kč. Nejdražší lístek může stát až 736,06 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Žilina vlakem

Pokud cestujete do Žilina vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Služby na palubě FlixTrain od Praha do Žilina
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Žilina pomocí train.
Vybavení FlixTrain
quiet_zone Tichá zóna check
wifi WiFi check
power_sockets Elektrické zásuvky check
luggage Zavazadlo check
accessibility Přístupnost check
food_and_drink Jídlo a pití check
air_con Klimatizace check
bicycle Jízdní kolo check
sleeper_couchette Spáč check

Praha až Žilina Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
2.08kg
Autobus
2.23kg
Let
5.93kg
Auto
4.75kg
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Žilina vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Praha a Žilina jsou 2.08kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Praha a Žilina? Jízdou vlakem mezi Praha a Žilina ušetříte 3.85kg emisí CO2 oproti letu, 0.15kg oproti autobusu a 2.67kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Praha do Žilina?
Tiket vlak od Praha do Žilina je 772,83 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 275,96 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Žilina?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Žilina, je 275,96 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Žilina krát vlak?
Praha až Žilina je 29,67 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Praha a Žilina?
Praha až Žilina je v průměru 5 h 7 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 5 h 3 min.
Kolik vlak za den přejde z Praha na Žilina?
Praha až Žilina má průměrně 2 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Praha do Žilina?
První vlak z Praha na Žilina odlétá v 19:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Praha na Žilina?
Nejnovější vlak z Praha na Žilina odjíždí v 19:36. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Žilina?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 275,96 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Žilina?
V průměru existuje 2 od Praha až po Žilina.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Žilina by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Praha a Žilina je 5 h 3 min.
Existuje přímé vlak z Praha na Žilina?
Ano, mezi Praha a Žilina je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Žilina od vlak?
Cesta vlak od Praha k Žilina vytváří emise CO2 2.08kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Žilina

Podobné trasy

Další oblíbené trasy