Vlak Brno - Vídeň ceny od 143,22 Kč

22/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 192,42 Kč
Zítra 143,70 Kč
2 dny Více
3 dny Více

Brno až Vídeň od vlak

Cesta z Brno do Vídeň za vlak je 111,2 km a trvá 2 h 9 min. Denně jede 41 spojů, přičemž první odjíždí v 2:15 a poslední v 22:00. Je možné cestovat z Brno na Vídeň pomocí vlak již za 143,22 Kč nebo až za 953,56 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 143,22 Kč.

Nejnižší cena143,22 Kč
Doba trvání cesty2 h 9 min
Připojení za den41
Nejnižší cena143,22 Kč
Nejvyšší cena953,56 Kč
První odjezd2:15
Poslední odjezd22:00
Vzdálenost111,2 km
OdjezdBrno
PříjezdVídeň
NosičeÖsterreichische Bundesbahnen, RailjetVíce

Vlak Vstupenky od Brno do Vienna

Datum odletu
sobota 22. čvn 2024

Porovnejte nejlepší ceny vlak od Brno do Vídeň.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Vídeň. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Brno do Vídeň, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Kolik je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno Vídeň?

V průměru jízdenky z Brno Vídeň nákladů 419,66 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 143,22 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Brno Vídeň?

Se dostat do Vídeň vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho trvá, než od Brno do Vídeň a kdy vlaky odejít?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Brno a Vídeň vzít 2 h 9 min. První vlak odjíždí v 2:15, přičemž poslední z nich je v 22:00 Zatímco první vlak do Vídeň odjíždí v 2:15, poslední z nich je naplánováno na 22:00. Průměrná doba trvání cesty je 2 h 9 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Vídeň v 1 h 19 min.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Brno a Vídeň?

Vlaky opustit Brno Brno, Grand Hotel,Brno hlavní nádraží,Brno Zvonařka a dospět Wien - Matzleinsdorfer Platz,Wien Praterstern (U2),Wien Westbahnhof (U3),Wien Meidling (wlb),Wien Mitte,Wien Quartier Belvedere,Vienna Erdberg (VIB),Wien, Hauptbahnhof,Wien, Hütteldorf.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Vienna

Levné vstupenky vlak od Brno do Vídeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Vídeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Vídeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Vídeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Vienna

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 151,01 Kč do 216,04 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 30%!

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Brno do Vídeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Brno - Vídeň lze najít za cenu 157,10 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 175,04 Kč. Nejdražší lístek může stát až 199,48 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Vídeň vlakem

Pokud cestujete do Vídeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

ÖBB Nightjet, provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB), nabízí noční cestování vlakem mezi velkými evropskými městy a poskytuje pohodlný a pohodlný způsob, jak cestovat v noci. Vlaky Nightjet jsou vybaveny spacími kabinami, lehátky a sedadly, které cestujícím nabízejí pohodlný a pohodlný způsob cestování na dlouhé vzdálenosti, když spí. Služba funguje po celém Rakousku a rozšiřuje se do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, Itálie a Česká republika.

ÖBB Railjet je vysokorychlostní vlak provozovaný Rakouskými spolkovými drahami (ÖBB). Spojuje velká rakouská města s místy v Maďarsku, Německu, Švýcarsku a České republice. Super Sparpreis, Sparpreis a Flexpreis jsou varianty jízdného, které určují flexibilitu jízdenky a související náklady, a Standard, First a Business jsou úrovně služeb a komfortu nabízené ve vlaku.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Vídeň

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Nightjet a Railjet při cestování z Brno na Vídeň.

Sleeper cabin

Jedná se o nejpohodlnější letenky Nightjet, které obsahují jedno, dvou nebo třílůžkové kupé s postelemi, přikrývkami a polštáři pro dobrý spánek.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Seated carriage

Tyto jízdenky jsou ideální pro kratší cesty během dne s pohodlnými sedadly v klimatizovaných vagónech.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Couchette

Tyto jízdenky poskytují cenově dostupnější možnost cestování přes noc, s palandami ve sdílených kupé, které pojmou až 6 cestujících.
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Economy Class

Ekonomická třída nabízí otevřená sedadla s elektrickými zásuvkami a poličkami na zavazadla.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

První třída obsahuje sklápěcí kožená sedadla, stolky, elektrické zásuvky a možnost objednat si jídlo a pití.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business Class

Business třída nabízí ještě pohodlnější sezení, bezplatný welcome drink a možnost objednat si jídlo a nápoje z menu restaurace, ale je k dispozici pouze na vybraných trasách a za příplatek.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Služba Wifi je momentálně na Nighthet nedostupná.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Soukromé kupé jsou k dispozici na ÖBB Nightjets. V lehátkových vozech může cestovat 1-6 osob (1-3 dospělí; max. 5 dětí do 14 let) za nízkou pevnou sazbu. Pro pohodlí všech je navíc od 22:00 do 8:00 vynucený klid. Hlavní světla v lůžkových a lehátkových sekcích by v tomto období měla být zhasnutá.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Kromě standardních zásuvek nabízí nový Nightjet USB nabíjecí a indukční nabíjecí stanice.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování vlakem ÖBB Nightjet máte povoleno zkontrolovat pouze jeden kufr a jedno příruční zavazadlo. Zajistěte, aby byla vaše zavazadla uložena tak, aby neobtěžovala a nepřekážela ostatním. Pamatujte na zásady pro úschovu zavazadel: Snadno skladné předměty by měly být umístěny v horních přihrádkách, zatímco objemnější zavazadla by měla být umístěna pod sedadlem nebo do určených přihrádek. Vždy udržujte průchody, dveře a únikové cesty volné pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Některé trasy nabízejí autobusy s oddíly pro vozíčkáře a nedalekými toaletami, které pojmou cestující s invalidním vozíkem a doprovod.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Cestující denním autobusem si mohou od palubního personálu zakoupit občerstvení a nápoje. Držitelé lehátkových lístků dostanou minerální vodu a vídeňskou snídani. Cestující v lůžkové kabině si mohou vychutnat welcome drink, večerní svačinu, minerální vodu a přizpůsobenou snídani. Konkrétní dietní požadavky na jídla Nightjet by měly být zaslány e-mailem alespoň 72 hodin před odletem.
air_con Klimatizace open icon close icon
Každé kupé v lůžkových, lehátkových a sedačkových vozech má individuální ovládání klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Na Nightjetech spojujících Německo, Rakousko a Švýcarsko jsou kola vítána se specifickou jízdenkou a rezervací. ÖBB Nightjet také umožňuje položky jako kočárky a hudební nástroje. Využijte službu ÖBB pro přepravu kol po Rakousku. Skládací kola jsou zdarma, pokud jsou do 110 cm x 80 cm x 40 cm. Zajistěte nabití baterií elektrokol a uvědomte si, že kola nemohou být v autobusech během přerušení železniční dopravy.
wifi WiFi open icon close icon
Bez ohledu na třídu očekávejte pohodlné vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Railjet nabízí tiché zóny pro klidnou cestu. Pro pohodlí všech laskavě dodržujte v těchto prostorách ticho pro 1. a 2. třídu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno zásuvkou, vhodnou i pro nabíjení baterií invalidního vozíku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Při cestování Railjetem nejste omezeni konkrétním limitem zavazadel. Musíte však zajistit, aby se vaše zavazadla vešla do stropního stojanu nebo do vyhrazených zavazadlových prostorů ve vlaku.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Ve vlacích Regiojet jsou k dispozici prostory pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Vychutnejte si na palubě různé občerstvení a nápoje. Kompletní nabídku najdete v aplikaci Regiojet. Každý cestující dostane zdarma láhev vody, a pokud jste ve třídě Relax nebo Business, vychutnejte si bezplatnou italskou kávu nebo mátový čaj.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve většině vlaků ÖBB můžete se speciální jízdenkou na kolo, která činí 10 % běžné jízdenky nebo minimálně 2 € na druhou třídu. Příspěvky na vlaková kola Railjet se liší, proto si zkontrolujte jejich jízdní řád. Jedno kolo na osobu, a pokud se jedná o elektrokolo, ujistěte se, že je baterie nabitá, protože palubní nabíjení není k dispozici. Pro pohodlí v Rakousku existuje služba „od dveří ke dveřím“ pro přepravu kol.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky Railjet jsou pro vaše pohodlí vybaveny klimatizací.
Služby na palubě Railjet, Nightjet, RegioJet od Brno do Vídeň
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Vídeň pomocí train.
Vybavení Railjet Nightjet RegioJet
quiet_zone Tichá zóna check check check
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check check
sleeper_couchette Spáč check check cross

Brno až Vídeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.78kg
Autobus
8.34kg
Let
22.24kg
Auto
17.79kg
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Vídeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Brno a Vídeň jsou 7.78kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Brno a Vídeň? Jízdou vlakem mezi Brno a Vídeň ušetříte 14.46kg emisí CO2 oproti letu, 0.56kg oproti autobusu a 10.01kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Brno do Vídeň?
Tiket vlak od Brno do Vídeň je 419,66 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 143,22 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Vídeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Vídeň, je 143,22 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Vídeň krát vlak?
Brno až Vídeň je 111,2 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Brno a Vídeň?
Brno až Vídeň je v průměru 2 h 9 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 h 19 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Vídeň?
Brno až Vídeň je pokryta operátory 3. Na Virail Österreichische Bundesbahnen, Railjet, Nightjet, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Brno na Vídeň?
Brno až Vídeň má průměrně 41 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Brno do Vídeň?
První vlak z Brno na Vídeň odlétá v 2:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Brno na Vídeň?
Nejnovější vlak z Brno na Vídeň odjíždí v 22:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Vídeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 143,22 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Vídeň?
V průměru existuje 24 od Brno až po Vídeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Vídeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Brno a Vídeň je 1 h 19 min.
Existuje přímé vlak z Brno na Vídeň?
Ano, mezi Brno a Vídeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Vídeň od vlak?
Cesta vlak od Brno k Vídeň vytváří emise CO2 7.78kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Vídeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy