Vlak Jihlava - Praha ceny od 372,41 Kč

Začínat od
372,41 Kč
Objevit

Jihlava až Praha od vlak

Cesta z Jihlava do Praha za vlak je 114,12 km a trvá 5 h 21 min. Denně jede 1 spojů, přičemž první odjíždí v 6:26 a poslední v 14:35. Je možné cestovat z Jihlava na Praha pomocí vlak již za 372,41 Kč nebo až za 7 837,45 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 372,41 Kč.

Nejnižší cena372,41 Kč
Doba trvání cesty5 h 21 min
Připojení za den1
Nejnižší cena372,41 Kč
Nejvyšší cena7 837,45 Kč
První odjezd6:26
Poslední odjezd14:35
Vzdálenost114,12 km
OdjezdJihlava
PříjezdPraha
NosičeAustrian Airlines, Czech Railways

Vlak Vstupenky od Jihlava do Prague

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

Nejlepší nabídky na vlak z Jihlava Praha na virail.

S virail můžete porovnávat ceny vlaků od Jihlava do Praha v mrknutí oka. To, co potřebujete, je jen vybrat datum, kdy jste v plánu odejít, a pokud chcete, třídit a filtrovat výsledky podle ceny a času. Chcete-li si objednat ideální cestu, bude virail vás přesměruje přímo na internetových stránkách poskytovatele, za mimořádně bezpečný nákup.

Kolik stojí lístky od Jihlava do Praha nízkonákladové vlak?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Jihlava Praha je 1 758,54 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Jihlava do Praha může být kolem 372,41 Kč.

Které firmy cestovat z Jihlava Praha vlakem?

Se dostat do Praha vlakem, můžete se spolehnout na , jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Jak dlouho je třeba se dostat do Praha vlakem?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Jihlava a Praha vzít 5 h 21 min. První vlak odjíždí v 6:26, přičemž poslední z nich je v 14:35 Průměrná doba trvání cesty je 5 h 21 min, ale nejrychlejší spojení se dostanete do Praha v 2 h 19 min. První vlak odjíždí z Jihlava na 6:26, přičemž poslední z nich odchází na 14:35.

Které stanice slouží k železniční trati Jihlava - Praha?

Můžete jet vlakem do Praha na , která dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Jihlava do Prague

Levné vstupenky vlak od Jihlava do Praha
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Jihlava do Praha.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Jihlava do Praha, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Jihlava na Praha.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Jihlava až Prague

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Praha vlakem

Pokud cestujete do Praha vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Austrian Airlines je vlajková letecká společnost Rakouska se sídlem ve Vídni. Provozuje pravidelné linky do více než 130 destinací po celém světě, včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie a Afriky. Letecká společnost je členem Star Alliance a má flotilu více než 80 letadel, včetně Airbus A320, A321, A319, Boeing 767 a 777. Austrian Airlines nabízí řadu cestovních tříd, včetně Economy, Premium Economy a Business Class , se zaměřením na poskytování vysoké úrovně služeb a komfortu svým cestujícím. Letecká společnost získala řadu ocenění za své služby zákazníkům, včetně nejlepšího personálu letecké společnosti v Evropě a nejlepšího stravování v business třídě.

České dráhy, často zkráceně ČD, jsou hlavním provozovatelem osobní a nákladní železniční dopravy v České republice. Společnost byla založena v roce 1993 po rozdělení bývalých Československých státních drah na samostatné subjekty. České dráhy provozují vnitrostátní i mezinárodní osobní vlakovou dopravu.

Typy vstupenek a zařízení od Jihlava do Praha

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje Czech Railways při cestování z Jihlava na Praha.

Standard / Second Class

Jízdenka druhé třídy Českých drah (ČD) zahrnuje standardní místa s přístupem k základnímu vybavení, jako je WC v každém vlaku a bezplatné Wi-Fi ve většině vlaků.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Premium / First Class

České dráhy (ČD) nabízejí první třídu s prostornějšími a pohodlnějšími sedadly, větším prostorem pro nohy a dalším vybavením.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Bezplatné Wi-Fi je dostupné všem cestujícím s různými datovými limity podle třídy a země. Zásady se mohou upravit tak, aby řídily náklady na roamingová data a optimalizovaly tak uživatelskou zkušenost.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
V ČR jsou elektrické zásuvky typu E se standardním napětím 230 V a frekvencí 50 Hz.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Zodpovídáte za přepravu jejich vlastních příručních zavazadel, a to buď jejich umístěním nad nebo pod sedadlo nebo na klín ve vlacích ČD. Pokud zavazadlo nepřesahuje rozměry 90 x 60 x 40 cm, je považováno za příruční zavazadlo, i když jej nelze uložit nad nebo pod sedadlo. Některé typy vlakových vozů mohou mít speciální přihrádky na příruční zavazadla. Je však zakázáno ukládat příruční zavazadla na sedadlech nebo v sociálních zařízeních vlaku. Přeprava příručních zavazadel ve vlacích ČD je naštěstí zdarma.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky jsou vhodné pro vozíčkáře a vyhovují cestujícím s omezenou schopností pohybu a orientace.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Jídelní vůz se může pochlubit rozmanitou nabídkou jídel a nápojů, která zajišťuje možnosti pro všechny. Tuto službu poskytují některé vlaky označené v jízdním řádu. Navíc pro ty na trasách jako Praha Ostrava, Praha Luhačovice, Hradec Králové, Cheb atd. přináší ČD Minibar občerstvení přímo k sedadlům. Tato mobilní služba nabízí položky jako káva, čaj a občerstvení. Minibar má sice omezenou kapacitu, ale jeho zásoby jsou často doplňovány na nástupních stanicích. Pro rychlé uchopení jsou na vybraných trasách k dispozici automaty na občerstvení od Delikomatu, které nabízejí nápoje a lahůdky, jako jsou tyčinky Horalky a Müsli.
air_con Klimatizace open icon close icon
Ve vybraných vlacích je k dispozici klimatizace.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
K přepravě kola ve vlaku Českých drah (ČD) můžete využít buď službu nadrozměrných zavazadel, nebo úschovnu zavazadel během přepravní služby. Za tuto službu zaplatíte přepravné podle ujeté vzdálenosti a další jednorázový poplatek za uskladnění. V některých vlacích si můžete rezervovat místo pro kolo, zatímco v jiných je to nutné.
Služby na palubě Austrian Airlines, RegioJet od Jihlava do Praha
Porovnejte služby na palubě při cestování z Jihlava do Praha pomocí train.
Vybavení Austrian Airlines RegioJet
wifi WiFi check check
luggage Zavazadlo check check
food_and_drink Jídlo a pití check check
quiet_zone Tichá zóna cross check
power_sockets Elektrické zásuvky cross check
accessibility Přístupnost cross check
air_con Klimatizace cross check
bicycle Jízdní kolo cross check

Jihlava až Praha Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.99kg
Autobus
8.56kg
Let
22.82kg
Auto
18.26kg
Jaké jsou emise CO2 pro Jihlava až Praha vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Jihlava a Praha jsou 7.99kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Jihlava a Praha? Jízdou vlakem mezi Jihlava a Praha ušetříte 14.83kg emisí CO2 oproti letu, 0.57kg oproti autobusu a 10.27kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Jihlava do Praha?
Tiket vlak od Jihlava do Praha je 1 758,54 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 372,41 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Jihlava do Praha?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Jihlava do Praha, je 372,41 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Jihlava a Praha krát vlak?
Jihlava až Praha je 114,12 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Jihlava a Praha?
Jihlava až Praha je v průměru 5 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 19 min.
Jaké společnosti působí od Jihlava do Praha?
Jihlava až Praha je pokryta operátory 2. Na Virail Austrian Airlines, Czech Railways, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Jihlava na Praha?
Jihlava až Praha má průměrně 1 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Jihlava do Praha?
První vlak z Jihlava na Praha odlétá v 6:26. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Jihlava na Praha?
Nejnovější vlak z Jihlava na Praha odjíždí v 14:35. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Jihlava do Praha?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 372,41 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Jihlava do Praha by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Jihlava a Praha je 2 h 19 min.
Existuje přímé vlak z Jihlava na Praha?
Ano, mezi Jihlava a Praha je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Jihlava až Praha od vlak?
Cesta vlak od Jihlava k Praha vytváří emise CO2 7.99kg.

Přejděte na místní z Jihlava

Víkendové pobyty od Jihlava

Mezinárodní trasy z Jihlava a blízkých oblastí

Další destinace od Jihlava

Hlavní trasy do stanice Praha

Podobné trasy

Další oblíbené trasy