Autobus Brno - Norimberk ceny od 602,82Kč

Začínat od
602,82Kč
Objevit

Brno až Norimberk od autobus

Cesta z Brno do Norimberk za autobus je 401,7 km a trvá 6 hod 45 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 01:05 a poslední v 00:59. Je možné cestovat z Brno na Norimberk pomocí autobus již za 602,82Kč nebo až za 1 921,73Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 602,82Kč.

Nejlepší cena 602,82Kč
Doba trvání cesty 6 hod 45 min
Připojení za den 13
Nejnižší cena 602,82Kč
Nejvyšší cena 1 921,73Kč
První odjezd 01:05
Poslední odjezd 00:59
Vzdálenost 401,7 km
Odjezd Brno
Příjezd Norimberk
Nosiče Arda Tur, FlixBus,

Autobus Vstupenky od Brno do Norimberk

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Brno do Norimberk
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Norimberk.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Norimberk, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Norimberk.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Norimberk

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Norimberk lze najít za cenu 352Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 647Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 047Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Norimberk autobusem

Pokud cestujete do Norimberk autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Arda Tur je turecká autobusová společnost, která provozuje meziměstskou a mezinárodní autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby se rozrostla a stala se jedním z předních autobusových dopravců v Turecku. Arda Tur provozuje moderní flotilu autobusů, které jsou vybaveny klimatizací, pohodlnými sedadly a palubními zábavními systémy. Trasy společnosti pokrývají velká města v Turecku a také mezinárodní destinace v Evropě a na Středním východě. Arda Tur je známá svými spolehlivými službami, dostupnými tarify a závazkem k bezpečnosti cestujících. Společnost také nabízí online rezervaci a prodej vstupenek, což cestujícím usnadňuje plánování jejich cest.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Norimberk

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Norimberk.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Arda Tur, FlixBus a RegioJet od Brno do Norimberk
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Norimberk pomocí autobus.
Vybavení Arda Tur FlixBus RegioJet
WiFi
Elektrické zásuvky
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Zavazadlo
Tichá zóna
Přístupnost

Brno až Norimberk Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
2.7kg
Autobus
17.8kg
Let
710.6kg
Auto
68.5kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Norimberk?
Tiket autobus od Brno do Norimberk je 1 086,55Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 602,82Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Norimberk?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Norimberk, je 602,82Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Norimberk krát autobus?
Brno až Norimberk je 401,7 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Norimberk?
Brno až Norimberk je v průměru 7 hod 53 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 6 hod 45 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Norimberk?
Brno až Norimberk je pokryta operátory 3. Na Virail Arda Tur, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Norimberk?
Brno až Norimberk má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Norimberk?
První autobus z Brno na Norimberk odlétá v 01:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Norimberk?
Nejnovější autobus z Brno na Norimberk odjíždí v 00:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Norimberk?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 602,82Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Norimberk?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Norimberk. Můžete přejít od Hotelu Grand, Brno Autobusové Nádraží Zvonarka, Pouliční Zvonařka 411, Ul. Zvonarka, 411, Avtovokzal 'zvonarka', Platforma Nr 25, Brno Bus Station Zvonarka, Brno Bus Station Benesova, Benesova Street; House 21, Brno - An U Hotelu Grand, Brno, Grand Hotel, Brno,,benešova Tř.hotel Grand, Brno,,zvonařka a můžete dorazit na Bahnhofstraße, 11, Nuremberg Bus Station "central", Bahnhofstrasse; House 11, Zob, Bahnhofstrasse - Will. - Br. Platz, Nuremberg Central Bus Station, Nürnberg, Zob, Norimberk.
Kolik přímých připojení jde z Brno na Norimberk?
V průměru existuje 2 od Brno až po Norimberk.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Norimberk by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Norimberk je 6 hod 45 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Norimberk?
Ano, mezi Brno a Norimberk je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Norimberk od autobus?
Cesta autobus od Brno k Norimberk vytváří emise CO2 17.8kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Norimberk

Podobné trasy

Další oblíbené trasy