Autobus Brno - Drážďany ceny od 449,62Kč

Začínat od
449,62Kč
Objevit

Brno až Drážďany od autobus

Cesta z Brno do Drážďany za autobus je 290,5 km a trvá 4 hod 20 min. Denně jede 30 spojů, přičemž první odjíždí v 01:05 a poslední v 00:59. Je možné cestovat z Brno na Drážďany pomocí autobus již za 449,62Kč nebo až za 1 094,83Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 449,62Kč.

Nejlepší cena 449,62Kč
Doba trvání cesty 4 hod 20 min
Připojení za den 30
Nejnižší cena 449,62Kč
Nejvyšší cena 1 094,83Kč
První odjezd 01:05
Poslední odjezd 00:59
Vzdálenost 290,5 km
Odjezd Brno
Příjezd Drážďany
Nosiče Arda Tur, RACIC Eurobus BG,

Autobus Vstupenky od Brno do Drážďany

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  Více
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis
Levné vstupenky od Brno do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Drážďany

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Drážďany lze najít za cenu 363Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 434Kč. Nejdražší tiket může stát až 563Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany autobusem

Pokud cestujete do Drážďany autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Arda Tur je turecká autobusová společnost, která provozuje meziměstskou a mezinárodní autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby se rozrostla a stala se jedním z předních autobusových dopravců v Turecku. Arda Tur provozuje moderní flotilu autobusů, které jsou vybaveny klimatizací, pohodlnými sedadly a palubními zábavními systémy. Trasy společnosti pokrývají velká města v Turecku a také mezinárodní destinace v Evropě a na Středním východě. Arda Tur je známá svými spolehlivými službami, dostupnými tarify a závazkem k bezpečnosti cestujících. Společnost také nabízí online rezervaci a prodej vstupenek, což cestujícím usnadňuje plánování jejich cest.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Drážďany

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Drážďany.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě Arda Tur, Racic Eurobus a FlixBus od Brno do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Drážďany pomocí autobus.
Vybavení Arda Tur Racic Eurobus FlixBus Union Ivkoni RegioJet
WiFi
Elektrické zásuvky
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Zavazadlo
Tichá zóna
Přístupnost

Brno až Drážďany Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
2.1kg
Autobus
13.6kg
Let
544.1kg
Auto
52.5kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Drážďany?
Tiket autobus od Brno do Drážďany je 744,09Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 449,62Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Drážďany, je 449,62Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Drážďany krát autobus?
Brno až Drážďany je 290,5 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Drážďany?
Brno až Drážďany je v průměru 6 hod 2 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 hod 20 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Drážďany?
Brno až Drážďany je pokryta operátory 8. Na Virail Arda Tur, RACIC Eurobus BG, Union Ivkoni International, Racic Eurobus, FlixBus, Union Ivkoni, RegioJet, Eurolines Germany můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Drážďany?
Brno až Drážďany má průměrně 30 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Drážďany?
První autobus z Brno na Drážďany odlétá v 01:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Drážďany?
Nejnovější autobus z Brno na Drážďany odjíždí v 00:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 449,62Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Drážďany?
Existují stanice 9, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Drážďany. Můžete přejít od Brno Benesova Bus Station, Brno, Grand Hotel, Bus Station Zvonarka, Brno Bus Station Benesova, Benesova Street; House 21, Brno Bus Station Zvonarka, Zvonarka 411 St, Brno - An U Hotelu Grand, Hotelu Grand, Brno,,benešova Tř.hotel Grand, Brno,,zvonařka a můžete dorazit na Dresden Bayrische Strasse, Dresden Airport Pk2, Dresden Hbf, Railway Station Central, Dresden Bus Stop, Bayrische Str. 14-16, Dresden Railway Station Central, Bayrischestrasse 12, Dresden Central Train Station, Dresden Bus Parking, Ammonstrasse, Drážďany Ammonstrasse/budapester Strasse.
Kolik přímých připojení jde z Brno na Drážďany?
V průměru existuje 5 od Brno až po Drážďany.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Drážďany by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Drážďany je 4 hod 20 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Drážďany?
Ano, mezi Brno a Drážďany je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Drážďany od autobus?
Cesta autobus od Brno k Drážďany vytváří emise CO2 13.6kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy