Autobus Brno - Drážďany ceny od 513,92 Kč

23/07/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Brno až Drážďany od autobus

Cesta z Brno do Drážďany za autobus je 290,85 km a trvá 6 h 1 min. Denně jede 34 spojů, přičemž první odjíždí v 0:05 a poslední v 23:59. Je možné cestovat z Brno na Drážďany pomocí autobus již za 513,92 Kč nebo až za 1 861,57 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 513,92 Kč.

Nejnižší cena513,92 Kč
Doba trvání cesty6 h 1 min
Připojení za den34
Nejnižší cena513,92 Kč
Nejvyšší cena1 861,57 Kč
První odjezd0:05
Poslední odjezd23:59
Vzdálenost290,85 km
OdjezdBrno
PříjezdDrážďany
NosičeUnion Ivkoni International, FlixBus DACH GmbHVíce

Autobus Vstupenky od Brno do Drážďany

Datum odletu
úterý 23. čvc 2024

Kdy se první a poslední autobusy z Brno Drážďany odejít?

První autobus odjíždí z Brno na 0:05, přičemž poslední z nich odchází na 23:59. Cesta trvá 6 h 1 min. Zatímco první autobus odjíždí v: 0:05, poslední z nich opustí Brno na 23:59. Doba trvání cesty je v průměru 6 h 1 min, ale může to trvat jen 4 h 20 min s co nejrychlejšími spoji.

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Drážďany

Levné vstupenky autobus od Brno do Drážďany
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Drážďany.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Drážďany, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Drážďany.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Drážďany

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Drážďany

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Drážďany lze najít za cenu 397,01 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 552,61 Kč. Nejdražší tiket může stát až 665,18 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Drážďany autobusem

Pokud cestujete do Drážďany autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Arda Tur je turecká autobusová společnost, která provozuje meziměstskou a mezinárodní autobusovou dopravu. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby se rozrostla a stala se jedním z předních autobusových dopravců v Turecku. Arda Tur provozuje moderní flotilu autobusů, které jsou vybaveny klimatizací, pohodlnými sedadly a palubními zábavními systémy. Trasy společnosti pokrývají velká města v Turecku a také mezinárodní destinace v Evropě a na Středním východě. Arda Tur je známá svými spolehlivými službami, dostupnými tarify a závazkem k bezpečnosti cestujících. Společnost také nabízí online rezervaci a prodej vstupenek, což cestujícím usnadňuje plánování jejich cest.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Služby na palubě Union Ivkoni, Arda Tur, FlixBus od Brno do Drážďany
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Drážďany pomocí bus.
Vybavení Union Ivkoni Arda Tur FlixBus RegioJet
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check cross check check
air_con Klimatizace check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check check check
bicycle Jízdní kolo cross check cross check
quiet_zone Tichá zóna cross cross cross check
accessibility Přístupnost cross cross cross check

Brno až Drážďany Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
20.36kg
Autobus
21.81kg
Let
58.17kg
Auto
46.54kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Drážďany?
Tiket autobus od Brno do Drážďany je 879,52 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 513,92 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Drážďany?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Drážďany, je 513,92 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Drážďany krát autobus?
Brno až Drážďany je 290,85 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Drážďany?
Brno až Drážďany je v průměru 6 h 1 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Drážďany?
Brno až Drážďany je pokryta operátory 6. Na Virail Union Ivkoni International, FlixBus DACH GmbH, FlixBus CZ s.r.o., Union Ivkoni, Arda Tur, FlixBus, RegioJet můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Drážďany?
Brno až Drážďany má průměrně 34 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Drážďany?
První autobus z Brno na Drážďany odlétá v 0:05. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Drážďany?
Nejnovější autobus z Brno na Drážďany odjíždí v 23:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Drážďany?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 513,92 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Drážďany?
V průměru existuje 6 od Brno až po Drážďany.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Drážďany by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Drážďany je 4 h 20 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Drážďany?
Ano, mezi Brno a Drážďany je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Drážďany od autobus?
Cesta autobus od Brno k Drážďany vytváří emise CO2 21.81kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Drážďany

Podobné trasy

Další oblíbené trasy