Autobus Brno - Krakov ceny od 288,38 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes 362,91 Kč
Zítra 338,56 Kč
2 dny Více
3 dny 291,06 Kč

Brno až Krakov od autobus

Cesta z Brno do Krakov za autobus je 258,63 km a trvá 5 h 19 min. Denně jede 32 spojů, přičemž první odjíždí v 1:10 a poslední v 23:59. Je možné cestovat z Brno na Krakov pomocí autobus již za 288,38 Kč nebo až za 1 432,90 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 288,38 Kč.

Nejnižší cena288,38 Kč
Doba trvání cesty5 h 19 min
Připojení za den32
Nejnižší cena288,38 Kč
Nejvyšší cena1 432,90 Kč
První odjezd1:10
Poslední odjezd23:59
Vzdálenost258,63 km
OdjezdBrno
PříjezdKrakov
NosičeSindbad, TranstempoVíce

Autobus Vstupenky od Brno do Kraków

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

Jaké době jsou autobusy na Krakov?

Cesta z Brno Krakov trvá 5 h 19 min. Zatímco první autobus odjíždí z Brno na 1:10, poslední z nich je naplánováno na 23:59. První autobus na Krakov odjíždí v 1:10, přičemž poslední z nich je naplánováno na 23:59. Cesta trvá průměrně 5 h 19 min, ale nejrychlejší připojení trvat jen 4 h 20 min.

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Kraków

Levné vstupenky autobus od Brno do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Kraków

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 281,32 Kč do 608,91 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 54%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Krakov

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Krakov lze najít za cenu 283,51 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 358,57 Kč. Nejdražší tiket může stát až 439,39 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov autobusem

Pokud cestujete do Krakov autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Sindbad je autobusová společnost, která působí v Polsku a nabízí vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu. Rozsáhlá síť Sindibáda spojuje Polsko s několika zeměmi včetně Německa, Rakouska, Belgie, Francie, Španělska, Nizozemska, Lucemburska, Spojeného království, Dánska, Švédska, Norska, Švýcarska, České republiky, Ukrajiny a Itálie.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Krakov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Krakov.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Sindbad, RegioJet, AGA TRAVEL od Brno do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Krakov pomocí bus.
Vybavení Sindbad RegioJet AGA TRAVEL Avtokombinat 1 FlixBus
wifi WiFi check check cross cross check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check
luggage Zavazadlo check check cross cross check
food_and_drink Jídlo a pití check check cross cross check
air_con Klimatizace check check check check check
quiet_zone Tichá zóna cross check cross cross cross
accessibility Přístupnost cross check cross cross cross
bicycle Jízdní kolo cross check cross cross cross

Brno až Krakov Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
18.1kg
Autobus
19.4kg
Let
51.73kg
Auto
41.38kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Krakov?
Tiket autobus od Brno do Krakov je 560,44 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 288,38 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Krakov, je 288,38 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Krakov krát autobus?
Brno až Krakov je 258,63 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Krakov?
Brno až Krakov je v průměru 5 h 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 h 20 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Krakov?
Brno až Krakov je pokryta operátory 7. Na Virail Sindbad, Transtempo, RegioJet, AGA TRAVEL, Avtokombinat 1, FlixBus, Ecolines, Gdamaler Tour můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Krakov?
Brno až Krakov má průměrně 32 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Krakov?
První autobus z Brno na Krakov odlétá v 1:10. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Krakov?
Nejnovější autobus z Brno na Krakov odjíždí v 23:59. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 288,38 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Brno na Krakov?
V průměru existuje 25 od Brno až po Krakov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Krakov by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Krakov je 4 h 20 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Krakov?
Ano, mezi Brno a Krakov je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Krakov od autobus?
Cesta autobus od Brno k Krakov vytváří emise CO2 19.4kg.

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Krakov

Podobné trasy

Další oblíbené trasy