Autobus Brno - Krakov ceny od 302,51Kč

Začínat od
302,51Kč
Objevit

Brno až Krakov od autobus

Cesta z Brno do Krakov za autobus je 258,3 km a trvá 4 hod 30 min. Denně jede 18 spojů, přičemž první odjíždí v 02:20 a poslední v 22:00. Je možné cestovat z Brno na Krakov pomocí autobus již za 302,51Kč nebo až za 1 152,31Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 302,51Kč.

Nejlepší cena 302,51Kč
Doba trvání cesty 4 hod 30 min
Připojení za den 18
Nejnižší cena 302,51Kč
Nejvyšší cena 1 152,31Kč
První odjezd 02:20
Poslední odjezd 22:00
Vzdálenost 258,3 km
Odjezd Brno
Příjezd Krakov
Nosiče AGA TRAVEL, RegioJet,

Autobus Vstupenky od Brno do Krakov

  Sep 27
  338,56Kč
  24°
  Sep 28
  338,56Kč
  23°
  Sep 29
  Více
  25°
  Sep 30
  Více
  24°
  Oct 01
  366,57Kč
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  388,24Kč
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  Více
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  Více
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Krakov

 
Sep 27
Středa
24°
572,38Kč
338,56Kč
1 883,98Kč
Sep 28
Čtvrtek
23°
584,56Kč
338,56Kč
2 825,36Kč
Sep 29
Pátek
25°
Více
Další
Další
Sep 30
Sobota
24°
Více
Další
Další
Oct 01
Neděle
21°
314,20Kč
366,57Kč
Další
Oct 02
Pondělí
23°
Více
Další
Další
Oct 03
Úterý
22°
Více
Další
Další
Levné vstupenky od Brno do Krakov
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Krakov.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Krakov, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Krakov.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Krakov

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 219Kč do 549Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 60%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Brno do Krakov

Nejlevnější autobusové jízdenky Brno - Krakov lze najít za cenu 243Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 361Kč. Nejdražší tiket může stát až 419Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Krakov autobusem

Pokud cestujete do Krakov autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Krakov

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Krakov.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě AGA TRAVEL, RegioJet a FlixBus od Brno do Krakov
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Krakov pomocí autobus.
Vybavení AGA TRAVEL RegioJet FlixBus Inter Leo Express Vlines Avtokombinat 1
Elektrické zásuvky
Klimatizace
Tichá zóna
WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Jízdní kolo
Spáč

Brno až Krakov Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
1.8kg
Autobus
12.0kg
Let
479.2kg
Auto
46.2kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Krakov?
Tiket autobus od Brno do Krakov je 472,03Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 302,51Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Krakov?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Krakov, je 302,51Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Krakov krát autobus?
Brno až Krakov je 258,3 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Krakov?
Brno až Krakov je v průměru 5 hod 19 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 4 hod 30 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Krakov?
Brno až Krakov je pokryta operátory 7. Na Virail AGA TRAVEL, RegioJet, FlixBus, Inter, Leo Express, Vlines, Avtokombinat 1 můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Krakov?
Brno až Krakov má průměrně 18 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Krakov?
První autobus z Brno na Krakov odlétá v 02:20. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Krakov?
Nejnovější autobus z Brno na Krakov odjíždí v 22:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Krakov?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 302,51Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Krakov?
Existují stanice 10, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Krakov. Můžete přejít od Brno Bus Station Zvonarka, Zvonarka 411 St, Uan 'zvonarka', Ul. Zvonarka 411, Zvonarka 411, 61700, Brno Brno [*cz],,husitská,, Hotelu Grand, Brno, Grand Hotel, Brno Brno, Brno, Dworzec Autobusowy, Uan Zwonarka St. 40, Uan Zvonarka Stan. 21 a můžete dorazit na Krakow Bus Station Czyzyny, Medweckiego St 15, Krakow Krakow Bus Station, Bosacka St 18, Krakow Da, Ul. Bosacka 18, St. G12,, CzyŻyny Dw. Autob., Ul. Medweckiego 15, Krakow Airport John Paul Ii Airport, Ul. Kapitana Mieczyslawa Medweckiego 1, Dw. Mda, Ul. Bosacka 18, Krakow Kraków [*pl],,mda Bosacka,, Czyżyny, Krk Airport, Kraków Reg. Dw. Autob. Ul. Bosacka 18.
Kolik přímých připojení jde z Brno na Krakov?
V průměru existuje 14 od Brno až po Krakov.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Krakov by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Krakov je 4 hod 30 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Krakov?
Ano, mezi Brno a Krakov je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Krakov od autobus?
Cesta autobus od Brno k Krakov vytváří emise CO2 12.0kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Krakov

Další oblíbené trasy