Autobus Brno - Bratislava ceny od 138,83Kč

Začínat od
138,83Kč
Objevit

Brno až Bratislava od autobus

Cesta z Brno do Bratislava za autobus je 122 km a trvá 1 hod 29 min. Denně jede 33 spojů, přičemž první odjíždí v 02:30 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Brno na Bratislava pomocí autobus již za 138,83Kč nebo až za 997,16Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 138,83Kč.

Nejlepší cena 138,83Kč
Doba trvání cesty 1 hod 29 min
Připojení za den 33
Nejnižší cena 138,83Kč
Nejvyšší cena 997,16Kč
První odjezd 02:30
Poslední odjezd 23:30
Vzdálenost 122 km
Odjezd Brno
Příjezd Bratislava
Nosiče RegioJet, Union Ivkoni,

Autobus Vstupenky od Brno do Bratislava

  Sep 27
  Více
  24°
  Sep 28
  168,06Kč
  23°
  Sep 29
  192,42Kč
  25°
  Sep 30
  143,70Kč
  24°
  Oct 01
  Více
  21°
  Oct 02
  Více
  23°
  Oct 03
  Více
  22°
  Oct 04
  Více
  23°
  Oct 05
  Více
  22°
  Oct 06
  Více
  15°
  Oct 07
  138,83Kč
  15°
  Oct 08
  Více
  13°
  Oct 09
  143,70Kč
  10°
  Oct 10
  Více
  Oct 11
  Více
Departure date
Wednesday,Sep 27 2023
24°

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Brno do Bratislava

 
Sep 27
Středa
24°
Více
Další
Sep 28
Čtvrtek
23°
155,88Kč
168,06Kč
Sep 29
Pátek
25°
155,88Kč
192,42Kč
Sep 30
Sobota
24°
119,35Kč
143,70Kč
Oct 01
Neděle
21°
Více
Další
Oct 02
Pondělí
23°
Více
Další
Oct 03
Úterý
22°
Více
Další
Levné vstupenky od Brno do Bratislava
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Brno do Bratislava.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Brno do Bratislava, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Brno na Bratislava.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Brno až Bratislava

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí
  Úterý
  Středa
  Čtvrtek
  Pátek
  Sobota
  Neděle
  Pondělí

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 144Kč do 207Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 31%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Bratislava autobusem

Pokud cestujete do Bratislava autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Union Ivkoni je bulharská autobusová společnost, která působí v tuzemsku i v zahraničí. Společnost byla založena v roce 1992 a stala se jedním z největších autobusových operátorů v Bulharsku s vozovým parkem více než 1000 autobusů. Union Ivkoni nabízí širokou škálu služeb, včetně pravidelných autobusových linek, charterových služeb a mezinárodních linek do destinací po celé Evropě. Společnost je známá svým moderním vozovým parkem, pohodlnými autobusy a spolehlivým servisem.

Typy vstupenek a zařízení od Brno do Bratislava

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Brno na Bratislava.

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.

WiFi
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.

WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.

WiFi
Tichá zóna
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo
Služby na palubě RegioJet, Union Ivkoni a FlixBus od Brno do Bratislava
Porovnejte služby na palubě při cestování z Brno do Bratislava pomocí autobus.
Vybavení RegioJet Union Ivkoni FlixBus
Tichá zóna
WiFi
Elektrické zásuvky
Zavazadlo
Přístupnost
Jídlo a pití
Klimatizace
Jízdní kolo

Brno až Bratislava Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
0.9kg
Autobus
6.0kg
Let
241.3kg
Auto
23.3kg

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Brno do Bratislava?
Tiket autobus od Brno do Bratislava je 358,77Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 138,83Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Brno do Bratislava?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Brno do Bratislava, je 138,83Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Brno a Bratislava krát autobus?
Brno až Bratislava je 122 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Brno a Bratislava?
Brno až Bratislava je v průměru 2 hod 40 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 1 hod 29 min.
Jaké společnosti působí od Brno do Bratislava?
Brno až Bratislava je pokryta operátory 3. Na Virail RegioJet, Union Ivkoni, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Brno na Bratislava?
Brno až Bratislava má průměrně 33 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Brno do Bratislava?
První autobus z Brno na Bratislava odlétá v 02:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Brno na Bratislava?
Nejnovější autobus z Brno na Bratislava odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Brno do Bratislava?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 138,83Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Brno na Bratislava?
Existují stanice 10, ze kterých se můžete odchýlit od Brno a přejít na Bratislava. Můžete přejít od Brno Dolni Nadrazi Train Station, Bus Station Van Zvonarka, Brno, Grand Hotel, Brno Benesova Bus Station, Brno Zvonařka, Bus Stop, Brno Railway Station "zidenice", Lazaretni Street 4298/11a, Brno Bus Station Benesova, Benesova Street; House 21, Brno Bus Station Van Zvonarka, Opustena St 224/4, Brno Brno, Bus Station, "zvonarka", Pl.12 a můžete dorazit na Bratislava Central Train Station, Mlynske Nivy Bus Station, Bratislava Bratislava [*sk],,mlynské Nivy,, Bratislava, Bus Station Nivy, As Mlynské Nivy, Bratislava Railway Station Bratislava, Franza Liszta Street, Bratislava Bus Station Mlynske Nivy, Bottova Street 31, Bratislava Mlynskie Nivy, Mlynskie Nivy Street 33, Bratislava Bratislava, Bus Station, 31 Mlynske Nivy Str., Pl.5, Bratislava,,as Mlýnské Nivy.
Kolik přímých připojení jde z Brno na Bratislava?
V průměru existuje 24 od Brno až po Bratislava.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Brno do Bratislava by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Brno a Bratislava je 1 hod 29 min.
Existuje přímé autobus z Brno na Bratislava?
Ano, mezi Brno a Bratislava je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Brno až Bratislava od autobus?
Cesta autobus od Brno k Bratislava vytváří emise CO2 6.0kg.

Přihlaste se k odběru novinek

Získejte nejnovější zprávy, aktualizace produktů a exkluzivní akce přímo do vaší schránky

Přejděte na místní z Brno

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Brno

Mezinárodní trasy z Brno a blízkých oblastí

Další destinace od Brno

Hlavní trasy do stanice Bratislava

Podobné trasy

Další oblíbené trasy