Vlak Tábor - Pardubice ceny od 231,63 Kč

Začínat od
231,63 Kč

Tábor až Pardubice od vlak

Cesta z Tábor do Pardubice za vlak je 106,5 km a trvá 2 h 54 min. Denně jede 15 spojů, přičemž první odjíždí v 6:15 a poslední v 21:02. Je možné cestovat z Tábor na Pardubice pomocí vlak již za 231,63 Kč nebo až za 313,96 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 231,63 Kč.

Nejnižší cena231,63 Kč
Doba trvání cesty2 h 54 min
Připojení za den15
Nejnižší cena231,63 Kč
Nejvyšší cena313,96 Kč
První odjezd6:15
Poslední odjezd21:02
Vzdálenost106,5 km
OdjezdTábor
PříjezdPardubice
Nosičecdcz

Vlak Vstupenky od Tábor do Pardubice

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Tábor do Pardubice.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Tábor do Pardubice. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik stojí lístky od Tábor do Pardubice nízkonákladové vlak?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Tábor Pardubice z 231,63 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 262,56 Kč.

Vlaky od Tábor do Pardubice: které firmy můžete cestovat s?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také sloužících vlakové cesty Tábor -. Pardubice

Jak dlouho je třeba se dostat do Pardubice vlakem?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Tábor a Pardubice vzít 2 h 54 min. První vlak odjíždí v 6:15, přičemž poslední z nich je v 21:02 V průměru trvá 2 h 54 min se dostat do Pardubice vlakem, ale budete potřebovat 2 h 24 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 6:15, přičemž poslední z nich opustí Tábor na 21:02.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Pardubice a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Pardubice na , která dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Tábor do Pardubice

Levné vstupenky vlak od Tábor do Pardubice
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Tábor do Pardubice.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Tábor do Pardubice, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Tábor na Pardubice.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Tábor až Pardubice

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Tábor do Pardubice

Nejlevnější vlakové jízdenky Tábor - Pardubice lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Pardubice vlakem

Pokud cestujete do Pardubice vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Tábor až Pardubice Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
7.46kg
Autobus
7.99kg
Let
21.3kg
Auto
17.04kg
Jaké jsou emise CO2 pro Tábor až Pardubice vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Tábor a Pardubice jsou 7.46kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Tábor a Pardubice? Jízdou vlakem mezi Tábor a Pardubice ušetříte 13.84kg emisí CO2 oproti letu, 0.53kg oproti autobusu a 9.58kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Tábor do Pardubice?
Tiket vlak od Tábor do Pardubice je 262,56 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 231,63 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Tábor do Pardubice?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Tábor do Pardubice, je 231,63 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Tábor a Pardubice krát vlak?
Tábor až Pardubice je 106,5 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Tábor a Pardubice?
Tábor až Pardubice je v průměru 2 h 54 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 24 min.
Kolik vlak za den přejde z Tábor na Pardubice?
Tábor až Pardubice má průměrně 15 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Tábor do Pardubice?
První vlak z Tábor na Pardubice odlétá v 6:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Tábor na Pardubice?
Nejnovější vlak z Tábor na Pardubice odjíždí v 21:02. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Tábor do Pardubice?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 231,63 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Tábor na Pardubice?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Tábor a přejít na Pardubice. Můžete přejít od Tabor a můžete dorazit na Pardubice hl. nádraží, Pardubice-Rosice nad Labem nádraží, Pardubice Nemocnice.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Tábor do Pardubice by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Tábor a Pardubice je 2 h 24 min.
Existuje přímé vlak z Tábor na Pardubice?
Ano, mezi Tábor a Pardubice je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Tábor až Pardubice od vlak?
Cesta vlak od Tábor k Pardubice vytváří emise CO2 7.46kg.

Přejděte na místní z Tábor

Trendové trasy

Mezinárodní trasy z Tábor a blízkých oblastí

Další destinace od Tábor

Hlavní trasy do stanice Pardubice

Další oblíbené trasy