Vlak Přeštice - Plzeň ceny od 41,16 Kč

Začínat od
41,16 Kč

Přeštice až Plzeň od vlak

Cesta z Přeštice do Plzeň za vlak je 19,68 km a trvá 0 h 29 min. Denně jede 24 spojů, přičemž první odjíždí v 5:28 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Přeštice na Plzeň pomocí vlak již za 41,16 Kč nebo až za 42,87 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 41,16 Kč.

Nejnižší cena41,16 Kč
Doba trvání cesty0 h 29 min
Připojení za den24
Nejnižší cena41,16 Kč
Nejvyšší cena42,87 Kč
První odjezd5:28
Poslední odjezd23:30
Vzdálenost19,68 km
OdjezdPřeštice
PříjezdPlzeň
Nosičecdcz

Levné jízdenky od Přeštice do Plzeň na virail.

Pokud hledáte pro nejjednodušší způsob, jak najít nejlepší cenu pro Váš vlakové cesty, virail je to, co jste hledali. Je pouze potřeba vybrat datum a virail vám ukáže všechny spoje, které nabízí našim partnerům: filtrováním výsledků najdete perfektní řešení pro váš rozpočet a harmonogram. Virail vás přesměruje na webové stránky společnosti pro jednoduchou a bezpečnou rezervaci.

Jaký je nejlevnější cena za jízdenky na vlak do Plzeň?

Při rezervaci v předstihu, můžete najít levné jízdenky na vlak z Přeštice Plzeň z 41,16 Kč. Nicméně, jízdenky pro tuto trasu náklady v průměru kolem 41,89 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Přeštice Plzeň?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Přeštice Plzeňnabízené .

V kolik vlaků, které mají Plzeň dovolené a jak dlouho je cesta?

Tyto vlaky, které jezdí mezi Přeštice a Plzeň vzít 0 h 29 min. První vlak odjíždí v 5:28, přičemž poslední z nich je v 23:30 První vlak na Plzeň odjíždí v 5:28, přičemž poslední z nich v 23:30. V průměru, cesta trvá 0 h 29 min, ale s co nejrychlejšími připojení budete v Plzeň v 0 h 24 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Plzeň a kam se lze dostat?

Vlaky do Plzeň opustit Přeštice y a dorazí do .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis
Levné vstupenky vlak od Přeštice do Plzeň
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Přeštice do Plzeň.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Přeštice do Plzeň, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Přeštice na Plzeň.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas na rezervaci levných vlakových jízdenek z Přeštice do Plzeň

Nejlevnější vlakové jízdenky Přeštice - Plzeň lze najít za cenu 209,47 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 258,34 Kč. Nejdražší lístek může stát až 280,10 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Plzeň vlakem

Pokud cestujete do Plzeň vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Přeštice až Plzeň Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
1.38kg
Autobus
1.48kg
Let
3.94kg
Auto
3.15kg
Jaké jsou emise CO2 pro Přeštice až Plzeň vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Přeštice a Plzeň jsou 1.38kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Přeštice a Plzeň? Jízdou vlakem mezi Přeštice a Plzeň ušetříte 2.56kg emisí CO2 oproti letu, 0.1kg oproti autobusu a 1.77kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Přeštice do Plzeň?
Tiket vlak od Přeštice do Plzeň je 41,89 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 41,16 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Přeštice do Plzeň?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Přeštice do Plzeň, je 41,16 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Přeštice a Plzeň krát vlak?
Přeštice až Plzeň je 19,68 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Přeštice a Plzeň?
Přeštice až Plzeň je v průměru 0 h 29 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 24 min.
Kolik vlak za den přejde z Přeštice na Plzeň?
Přeštice až Plzeň má průměrně 24 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Přeštice do Plzeň?
První vlak z Přeštice na Plzeň odlétá v 5:28. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Přeštice na Plzeň?
Nejnovější vlak z Přeštice na Plzeň odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Přeštice do Plzeň?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 41,16 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Přeštice na Plzeň?
Existují stanice 1, ze kterých se můžete odchýlit od Přeštice a přejít na Plzeň. Můžete přejít od Přeštice nádraží a můžete dorazit na Plzen hl.n., Plzeň Divadlo Alfa, Pilsen ZOB, Pilsen Busbahnhof.
Kolik přímých připojení jde z Přeštice na Plzeň?
V průměru existuje 23 od Přeštice až po Plzeň.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Přeštice do Plzeň by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Přeštice a Plzeň je 0 h 24 min.
Existuje přímé vlak z Přeštice na Plzeň?
Ano, mezi Přeštice a Plzeň je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Přeštice až Plzeň od vlak?
Cesta vlak od Přeštice k Plzeň vytváří emise CO2 1.38kg.

Přejděte na místní z Přeštice

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Přeštice

Mezinárodní trasy z Přeštice a blízkých oblastí

Další destinace od Přeštice

Hlavní trasy do stanice Plzeň

Podobné trasy

Další oblíbené trasy