• Jednosměrná
  • Zpáteční

Vyhledat ubytování s Booking.com

Najít vlak ze stanice Vyškov do stanice Přerov

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Čím Vlak

Dnes

Čím Vlak

Zítra

Čím Vlak

2 Dny

Rentalcars.com

Získejte levný pronájem automobilu v Přerov


Porovnejte nejlepší ceny vlak od Vyškov do Přerov.

Virail dělá každou cestu snazší: jediná věc, kterou budete muset udělat, je zadat datum vaší cesty od Vyškov do Přerov. Poté budete moci najít perfektní volbu pro filtrováním a řazení výsledků podle ceny a odjezd vaši cestu. Virail také automaticky přesměrovat na webové stránky poskytovatele dokončit svou rezervaci.

Kolik jsou jízdenky z Vyškov Přerov?

V průměru jízdenky z Vyškov Přerov nákladů 62,11 Kč, ale pokud si můžete rezervovat předem, nebo zvolit méně populární datum a čas, můžete najít levné jízdenky na vlak z 56,96 Kč.

Které společnosti slouží trasu z Vyškov Přerov?

Se dostat do Přerov vlakem, můžete se spolehnout na RegioJet, jediný příklad mezi všemi našimi partnery.

Podrobnosti cesty

Nejlepší cena 56,96 Kč
Délka cesty 40 min
Spojení za den 9
První odjezd 09:41
Poslední odjezd 21:41
Vzdálenost 38 km
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 41 min
Vyškov na Moravě žst. - Přerov žst.
20:40 - 21:21
56,96 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 40 min
Vyškov na Moravě žst. - Přerov žst.
21:41 - 22:21
56,96 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 41 min
Vyškov na Moravě žst. - Přerov žst.
19:40 - 20:21
62,38 Kč
RegioJet-logo
RegioJet
Trvání: 41 min
Vyškov na Moravě žst. - Přerov žst.
18:40 - 19:21
67,81 Kč

Jak dlouho bude trvat, než vás z Vyškov Přerov vlakem a kdy vlaky odejít?

Zatímco první vlak do Přerov odjíždí v 09:41, poslední z nich je naplánováno na 21:41. Průměrná doba trvání cesty je 40 min, ale nejrychlejší vlaky mohou dostat vás do Přerov v 40 min.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Přerov a kam se lze dostat?

Vlaky do Přerov opustit Vyškov y Vyškov na Moravě žst. a dorazí do Přerov žst..

Pokud dojde ke změnám ve vaší trase, ujistěte se, že budete mít vždy dostatek času na procházku z jedné platformy na druhou a nikdy nezapomenu na možnost zpoždění, která by mohla učinit jste vynechal druhý vlak.

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .