Najít vlak ze stanice Vyškov do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 111,21 Kč
Délka cesty 1 hod 34 min
Spojení za den 13
První odjezd 05:40
Poslední odjezd 19:40
Vzdálenost 111 km

Nejlepší nabídky na vlak z Vyškov Ostrava na virail.

Virail má kouzelnický trik, jak najít si levné jízdenky na vlak do Ostrava. Jen je třeba zadat Vámi požadovaná data a nastavit filtry pro odeslání a cena podle svých preferencí. Jakmile si vyberete ty nejlepší možnosti cestování pro vlak od Vyškov do Ostrava, virail vás automaticky přesměruje na webové stránky poskytovatele k nákupu.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Vyškov Ostrava?

Průměrná cena jízdenky na vlak z Vyškov Ostrava je 139,96 Kč. Nicméně, budete moci najít levnější vstupenky, pokud si rezervovat předem, nebo pokud může být flexibilní s vašimi daty: nejlevnější jízdenky od Vyškov do Ostrava může být kolem 111,21 Kč.

Které společnosti trvat od Vyškov do Ostrava vlakem?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také RegioJet sloužících vlakové cesty Vyškov -. Ostrava

Vlaky ze stanice Vyškov do stanice Ostrava

V kolik vlaků, které mají Ostrava dovolené a jak dlouho je cesta?

S nejrychlejším připojením budete v Ostrava v 1 hod 34 min, ale v průměru trvá 1 hod 34 min. První vlak zamířil do Ostrava je 05:40, přičemž poslední z nich opustí Vyškov na 19:40.

Které stanice jsou podávány na vlaky jedoucí z Vyškov Ostrava?

Vlaky do Ostrava může odejít z Vyškov na Moravě žst. a dospět Ostrava Svinov.

Při cestování vlakem, nikdy zapomenout, aby si lístek s sebou: ujistěte se, že jej vytisknout předem nebo stahovat mobilní verzi pokud je to dovoleno.

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .