Najít vlak ze stanice Opava do stanice Přerov

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 75,95 Kč
Délka cesty 2 hod 9 min
Spojení za den 1
První odjezd 05:31
Poslední odjezd 05:20
Vzdálenost 63 km

Virail najde pro vás nejlepší vlak nabídek od Opava do Přerov.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Jaká je cena za jízdenky na vlak z Opava Přerov?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Opava Přerov také jen 75,95 Kč, zatímco průměrná cena 77,30 Kč.

Vlaky od Opava do Přerov: které firmy můžete cestovat s?

Virail spolupracuje s více než 200 partnerů v Evropě i ve zbytku světa, mezi něž patří také RegioJet sloužících vlakové cesty Opava -. Přerov

Vlaky ze stanice Opava do stanice Přerov

Jak dlouho je třeba se dostat do Přerov vlakem?

V průměru trvá 2 hod 9 min se dostat do Přerov vlakem, ale budete potřebovat 2 hod 4 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 05:31, přičemž poslední z nich opustí Opava na 05:20.

Jaké jsou odletové a příletové stanice v Opava a Přerov?

Vlaky do Přerov odejde z Opava východ nádr. a dorazí Přerov žst..

Při jízdě na tak krátkou vzdálenost, můžete si vzít v úvahu také autobusy a možnosti sdílení automobilů: s trochou štěstí najdete velmi levné možnosti, i když jste si v krátké době .