Let Praha - Kyjev ceny od 1 274,34 Kč

23/04/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com
Začínat od
1 274,34 Kč

Praha až Kyjev od let

Cesta z Praha do Kyjev za let je 1 144,22 km a trvá 5 h 56 min. Denně jede 5 spojů, přičemž první odjíždí v 11:15 a poslední v 23:40. Je možné cestovat z Praha na Kyjev pomocí let již za 1 274,34 Kč nebo až za 23 557,42 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 1 274,34 Kč.

Nejnižší cena1 274,34 Kč
Doba trvání cesty5 h 56 min
Připojení za den5
Nejnižší cena1 274,34 Kč
Nejvyšší cena23 557,42 Kč
První odjezd11:15
Poslední odjezd23:40
Vzdálenost1 144,22 km
OdjezdPraha
PříjezdKyjev
NosičeFlynas, SmartwingsVíce

Let Vstupenky od Prague do Kyiv

Datum odletu
úterý 23. dub 2024

Najít low-cost letů z Praha Kyjev na virail

S virail Najít nejlevnější letenek na Kyjev je velmi snadné: jakmile zvolíte datum cesty, bude virail srovnat stovky webových stránek najít letenek do Kyjev, které lépe vyhovoval vašim potřebám. Jen filtrovat výsledky podle ceny a odjezdu a rezervovat levný let do Praha do Kyjev.

Kolik jsou nejlevnější vstupenky na lety z Praha Kyjev?

Ceny levných letenek na lety z Praha Kyjev jsou snadno k nalezení, pokud si knihu předem: minimální cena, kterou můžete získat je 1 274,34 Kč.

Kdy se lety z Praha Kyjev odejít?

První let od Praha do Kyjev odjíždí v 11:15, přičemž poslední z nich je v 23:40. Minimální doba trvání letů z Praha Kyjev je 2 h 0 min.

Které letiště jsou Slouží pro lety z Praha Kyjev?

Letiště sloužil v pomocí letech z Praha Kyjev jsou Prague, Hlavni nadrazi,Praha-Vysochany,Prague - Zličín,Praha Masarykovo nadrazi,Ruzyne International Airport,Praha Liben,Praha Holesovice,Prague (Černý Most),Prague UAN Florenc a Terminal A,Kiev,Kiev Vokzal'na Square,Kyiv (Vydubychi BS),Kyiv (Kyiv BS),Kiev Bus Station Tsentralʹnyy.

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Prague do Kyiv

Levné vstupenky let od Praha do Kyjev
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Praha do Kyjev.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Praha do Kyjev, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Praha na Kyjev.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Prague až Kyiv

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Nejlepší čas na rezervaci levných letenek od Praha do Kyjev

Nejlevnější letenky Praha – Kyjev lze najít již za 1 368,11 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 4 322,48 Kč. Nejdražší tiket může stát až 21 556,04 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Kyjev letadlem

Pokud cestujete do Kyjev letadlem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

AirBaltic je lotyšská nízkonákladová letecká společnost, která provozuje lety do více než 70 destinací v Evropě, na Středním východě a v Asii. Letecká společnost byla založena v roce 1995 a od té doby se stala největší leteckou společností v Pobaltí. AirBaltic provozuje flotilu moderních letadel Airbus A220-300, která jsou známá svou palivovou účinností a šetrností k životnímu prostředí. Letecká společnost nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně online odbavení, zábavy na palubě a věrnostního programu. AirBaltic se zavázal k udržitelnosti a stanovil si cíl stát se světově nejekologičtější leteckou společností.

České aerolinie jsou národní leteckou společností České republiky se sídlem v Praze. Byla založena v roce 1923 a je jednou z nejstarších leteckých společností v Evropě. České aerolinie provozují lety do více než 50 destinací v Evropě, Asii a na Blízkém východě se zaměřením na spojení Prahy s velkými městy světa. Letecká společnost je členem aliance SkyTeam a svým cestujícím nabízí řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a věrnostního programu. České aerolinie disponují flotilou moderních letadel včetně Airbusů A319, A320 a A321 a také turbovrtulových letounů ATR 72.

Lufthansa je německá letecká společnost a jedna z největších leteckých společností v Evropě. Byla založena v roce 1953 a provozuje lety do více než 200 destinací po celém světě. Lufthansa je členem Star Alliance, což je největší světová aliance leteckých společností. Letecká společnost má flotilu více než 300 letadel, včetně letadel Airbus a Boeing. Lufthansa nabízí svým cestujícím řadu služeb, včetně zábavy na palubě, Wi-Fi a programu pro časté cestující s názvem Miles & More. Letecká společnost je známá svými vysoce kvalitními službami a získala řadu ocenění za spokojenost zákazníků a bezpečnostní standardy.

Turkish Airlines je národní vlajková letecká společnost Turecka se sídlem v Istanbulu. Provozuje pravidelné lety do více než 300 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe, což z ní dělá jednu z největších leteckých společností na světě podle počtu obsluhovaných destinací. Turkish Airlines získaly za své služby řadu ocenění, včetně „Nejlepší letecká společnost v Evropě“ šest let po sobě od roku 2011 do roku 2016. Letecká společnost provozuje moderní flotilu více než 350 letadel, včetně Airbusů A320, A330, A340, A350 a Boeing 737s, 777s a 787s. Turkish Airlines je členem Star Alliance, největší světové aliance leteckých společností.

Ukraine International Airlines (UIA) je vlajková letecká společnost Ukrajiny se sídlem v Kyjevě. Byla založena v roce 1992 a provozuje pravidelné a charterové lety do více než 80 destinací v Evropě, Asii, Africe a Americe. Flotila letecké společnosti se skládá z letadel Boeing a Embraer a nabízí sedadla v ekonomické i business třídě. UIA je členem Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a Asociace evropských leteckých společností (AEA). Letecká společnost získala za své služby několik ocenění, včetně Skytrax World Airline Awards za nejlepší leteckou společnost na Ukrajině a nejlepší business třídu na Ukrajině.

Služby na palubě Flynas, Smartwings, Czech Airlines od Praha do Kyjev
Porovnejte služby na palubě při cestování z Praha do Kyjev pomocí plane.
Vybavení Flynas Smartwings Czech Airlines LOT Lufthansa Turkish Airlines AnadoluJet AirBaltic
wifi WiFi check check check check check check check check
luggage Zavazadlo cross check check check check check check check
food_and_drink Jídlo a pití cross check cross check check check check check

Praha až Kyjev Emise CO2 od Let

Ecology
Vlak
80.1kg
Autobus
85.82kg
Let
228.84kg
Auto
183.07kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek let z Praha do Kyjev?
Tiket let od Praha do Kyjev je 7 091,90 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 1 274,34 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Praha do Kyjev?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Praha do Kyjev, je 1 274,34 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Praha a Kyjev krát let?
Praha až Kyjev je 1 144,22 km.
Jak dlouho vydrží let mezi Praha a Kyjev?
Praha až Kyjev je v průměru 5 h 56 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 2 h 0 min.
Jaké společnosti působí od Praha do Kyjev?
Praha až Kyjev je pokryta operátory 10. Na Virail Flynas, Smartwings, Czech Airlines, LOT, Ukraine International Airlines, Lufthansa, Turkish Airlines, AnadoluJet, SkyUp, airBaltic, TAP Air Portugal můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik let za den přejde z Praha na Kyjev?
Praha až Kyjev má průměrně 5 připojení za den.
V kolik hodin odejde první let z Praha do Kyjev?
První let z Praha na Kyjev odlétá v 11:15. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední let z Praha na Kyjev?
Nejnovější let z Praha na Kyjev odjíždí v 23:40. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Praha do Kyjev?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek let , který jsme našli , je 1 274,34 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Praha na Kyjev?
V průměru existuje 3 od Praha až po Kyjev.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Praha do Kyjev by let?
Nejrychlejší doba cesty podle let mezi Praha a Kyjev je 2 h 0 min.
Existuje přímé let z Praha na Kyjev?
Ano, mezi Praha a Kyjev je přímé let.
Jaké jsou emise CO2 pro Praha až Kyjev od let?
Cesta let od Praha k Kyjev vytváří emise CO2 228.84kg.

Přejděte na místní z Praha

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Praha

Mezinárodní trasy z Praha a blízkých oblastí

Další destinace od Praha

Hlavní trasy do stanice Kyjev

Podobné trasy

Další oblíbené trasy