Najít autobus ze stanice Praha do stanice Tábor

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 13,62 Kč
Délka cesty 1 hod 23 min
Spojení za den 3
První odjezd 08:00
Poslední odjezd 09:40
Vzdálenost 77 km

Autobus ze stanice Praha do stanice Tábor

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Praha do stanice Tábor.

Trasa ze stanice Praha do stanice Tábor je denně zajišťována 3 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Prague Praha [*CZ],,Roztyly,, Florenc, Prague Bus Stop "Subway Roztyly", Tomichkova Street, Černý Most, Praga (ÚAN Florenc), Praha, ÚAN Florenc, Prague Bus Station "Florenc", Krizikova Street; House 6, Roztyly, Praga Roztyly, Prague Praha [*CZ],,Černý Most,, Praga East (Černý Most), Praha,,Roztyly do stanice do stanic s příjezdy Tabor Tábor [*CZ],,Náchodské sídl.,, Autobusová Zastávka Tábor, Tabor Bus station Tabor, Bechynske drahy street, Tabor, Tabor Tábor [*CZ],,aut.nádr.,, Tabor Tábor [*CZ],,Lužnická U Mostu,, Tabor Tábor [*CZ],,Na Parkánech,, Tábor,,sídl.Nad Lužnicí E 55, Tabor Tábor [*CZ],,sídl.Nad Lužnicí E 55,, Tábor,,aut.nádr..

Průměrná délka cesty je 1 hod 23 min. První autobus odjíždí v 08:00. Poslední odjíždí v 09:40.

Autobusy ze stanice Praha do stanice Tábor

Když jsou autobusy linky Praha - Tábor naplánováno?

Se dostat do Tábor Praha autobusem, bude trvat asi 1 hod 23 min, nebo dokonce 1 hod 10 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Praha na 08:00, přičemž poslední z nich je v 09:40.

Vzhledem k tomu, že cesta od Praha do Tábor není tak dlouhá, autobus je dobrým řešením, ale pokud hledáte více nabídek nebo odletových časů, můžete se také podívat na vlaky a sdílení automobilů řešení.