Najít autobus ze stanice Praha do stanice Tábor

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 135,62 Kč
Délka cesty 1 hod 23 min
Spojení za den 2
První odjezd 09:40
Poslední odjezd 09:40
Vzdálenost 77 km

Autobus ze stanice Praha do stanice Tábor

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Praha do stanice Tábor.

Trasa ze stanice Praha do stanice Tábor je denně zajišťována 3 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Prague Praha [*CZ],,Roztyly,, Florenc, Prague Metro Roztyly, Tomichkova St, Černý Most, Prague ÚAN Florenc, Praha, ÚAN Florenc, Prague Bus station Florenc, Krizikova St 6, Roztyly, Prague Roztyly, Prague Praha [*CZ],,Černý Most,, Prague Černý Most, Praha,,Roztyly do stanice do stanic s příjezdy Tabor Tábor [*CZ],,Náchodské sídl.,, Autobusová Zastávka Tábor, Tabor Bus station Tabor, Bechynske drahy street, Tábor, Aut.nádr., Tabor Tábor [*CZ],,aut.nádr.,, Tabor Tábor [*CZ],,Lužnická U Mostu,, Tabor Tábor [*CZ],,Na Parkánech,, Tábor,,sídl.Nad Lužnicí E 55, Tabor Tábor [*CZ],,sídl.Nad Lužnicí E 55,, Tábor,,aut.nádr..

Průměrná délka cesty je 1 hod 26 min. První autobus odjíždí v 05:50. Poslední odjíždí v 09:40.

Cena lístku - každý den

135,62 Kč Další Další Další Další Další Další

Autobusy ze stanice Praha do stanice Tábor

Když jsou autobusy linky Praha - Tábor naplánováno?

Se dostat do Tábor Praha autobusem, bude trvat asi 1 hod 26 min, nebo dokonce 1 hod 10 min pokud zvolíte nejrychlejší řešení. První autobus odjíždí Praha na 05:50, přičemž poslední z nich je v 09:40.

Vzhledem k tomu, že cesta od Praha do Tábor není tak dlouhá, autobus je dobrým řešením, ale pokud hledáte více nabídek nebo odletových časů, můžete se také podívat na vlaky a sdílení automobilů řešení.