Najít vlak ze stanice Havlíčkův Brod do stanice Nový Jičín

30/05/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Havlíčkův Brod až Nový Jičín od vlak

Cesta z Havlíčkův Brod do Nový Jičín za vlak je 175,29 km a trvá . Denně jede spojů, přičemž první odjíždí v a poslední v . Je možné cestovat z Havlíčkův Brod na Nový Jičín pomocí vlak již za nebo až za . Nejlepší cena za tuto cestu je .

Vzdálenost175,29 km
OdjezdHavlíčkův Brod
PříjezdNový Jičín
Levné vstupenky vlak od Havlíčkův Brod do Nový Jičín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Havlíčkův Brod do Nový Jičín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Havlíčkův Brod do Nový Jičín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Havlíčkův Brod na Nový Jičín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Havlíčkův Brod až Nový Jičín Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
12.27kg
Autobus
13.15kg
Let
35.06kg
Auto
28.05kg
Jaké jsou emise CO2 pro Havlíčkův Brod až Nový Jičín vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Havlíčkův Brod a Nový Jičín jsou 12.27kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Havlíčkův Brod a Nový Jičín? Jízdou vlakem mezi Havlíčkův Brod a Nový Jičín ušetříte 22.79kg emisí CO2 oproti letu, 0.88kg oproti autobusu a 15.78kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Jaká je vzdálenost mezi Havlíčkův Brod a Nový Jičín krát vlak?
Havlíčkův Brod až Nový Jičín je 175,29 km.
Existuje přímé vlak z Havlíčkův Brod na Nový Jičín?
Ano, mezi Havlíčkův Brod a Nový Jičín je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Havlíčkův Brod až Nový Jičín od vlak?
Cesta vlak od Havlíčkův Brod k Nový Jičín vytváří emise CO2 12.27kg.

Přejděte na místní z Havlíčkův Brod

Trendové trasy

Mezinárodní trasy z Havlíčkův Brod a blízkých oblastí

Další destinace od Havlíčkův Brod

Hlavní trasy do stanice Nový Jičín

Další oblíbené trasy