Vlak Fulda - Frankfurt nad Mohanem ceny od 194,37 Kč

25/06/2024
+ Vrátit se
Zůstaňte na Booking.com

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Zajistěte si svůj lístek ještě dnes a získejte ty nejlepší nabídky!

Dnes Více
Zítra Více
2 dny Více
3 dny Více

Fulda až Frankfurt nad Mohanem od vlak

Cesta z Fulda do Frankfurt nad Mohanem za vlak je 85,53 km a trvá 2 h 21 min. Denně jede 13 spojů, přičemž první odjíždí v 4:00 a poslední v 18:42. Je možné cestovat z Fulda na Frankfurt nad Mohanem pomocí vlak již za 194,37 Kč nebo až za 681,74 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 194,37 Kč.

Nejnižší cena194,37 Kč
Doba trvání cesty2 h 21 min
Připojení za den13
Nejnižší cena194,37 Kč
Nejvyšší cena681,74 Kč
První odjezd4:00
Poslední odjezd18:42
Vzdálenost85,53 km
OdjezdFulda
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeFlixTrain, FlixBusVíce

Vlak Vstupenky od Fulda do Frankfurt

Datum odletu
úterý 25. čvn 2024

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Fulda Frankfurt nad Mohanem?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Fulda Frankfurt nad Mohanem také jen 194,37 Kč, zatímco průměrná cena 442,80 Kč.

Vlaky od Fulda do Frankfurt nad Mohanem: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Fulda Frankfurt nad Mohanemnabízené .

Jak dlouho trvá, než od Fulda do Frankfurt nad Mohanem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 21 min dosáhnout Frankfurt nad Mohanem. Nejdříve Vlak odjíždí Fulda na 4:00, přičemž poslední z nich odchází na 18:42. V průměru trvá 2 h 21 min se dostat do Frankfurt nad Mohanem vlakem, ale budete potřebovat 0 h 50 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 4:00, přičemž poslední z nich opustí Fulda na 18:42.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Frankfurt nad Mohanem a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Frankfurt nad Mohanem na Fulda, ZOB,Weimarer Straße, Fulda, která dorazí Frankfurt am Main Hbf,Brauerei, Frankfurt a.M.,Falkstraße, Frankfurt a.M..

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Fulda do Frankfurt

Levné vstupenky vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Fulda do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Fulda do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Fulda na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Fulda až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem vlakem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

Flixtrain je evropská nízkonákladová osobní železniční služba, která nabízí cenově dostupné a pohodlné cestování vlakem do různých destinací po celém Německu. Vlastní a provozuje ji FlixMobility, mateřská společnost FlixBus, což je oblíbená autobusová doprava v Evropě. Flixtrain jezdí na několika trasách, mimo jiné z Berlína do Stuttgartu, Berlína do Kolína nad Rýnem a Hamburku do Kolína nad Rýnem.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Typy vstupenek a zařízení od Fulda do Frankfurt nad Mohanem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje FlixTrain při cestování z Fulda na Frankfurt nad Mohanem.

Standard

Standardní jízdenka na FlixTrain je běžná jízdenka / jízdenka druhé třídy. Standardní jízdenka Flixtrain vám nabízí pohodlné sedadlo, zaručenou Wi-Fi, přístup k elektrickým zásuvkám a jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo s omezením velikosti.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Připojte se bez námahy na FlixTrain a užijte si bezplatné Wi-Fi, ať už doháníte práci, chatujete nebo prostě jen prohlížíte.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Udržujte svá zařízení nabitá a připravená. Sedadla FlixTrain jsou vybavena napájecími zásuvkami a zásuvkami USB.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Pro vaši bezpečnost a pohodlí všech na palubě vám FlixBus umožňuje vzít si s sebou jedno příruční zavazadlo, které by se mělo vejít pod sedadlo nebo do přihrádky nad hlavou. Máte také povoleno jedno odbavené zavazadlo, ale ujistěte se, že jej můžete naložit a vyložit sami a uložit v prostoru nad hlavou nebo pod sedadlem. Ujistěte se, že vaše zavazadlo není objemné nebo nepředstavuje riziko pro ostatní. Pamatujte, že je na vás, abyste měli během cesty přehled o svých věcech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
FlixTrain upřednostňuje pohodlí pro všechny. Cestující, kteří mají problémy s mobilitou, si mohou rezervovat vyhrazená místa a využít bezplatnou přepravu skládacích invalidních vozíků a pomůcek pro mobilitu. Obraťte se na FlixTrain pro jakoukoli potřebnou pomoc.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
I když FlixTrain nenabízí palubní stravování, můžete si vzít s sebou vlastní občerstvení a nápoje.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
S FlixTrain si můžete zabalit další zavazadlo, ale je dobré si ho zarezervovat včas, protože kapacita vlaku je omezená. Máte sportovní vybavení nebo velký hudební nástroj? Jsou také vítáni, i když může být účtován příplatek. Pokud jedete na kole, můžete své kolo zaparkovat na konkrétních místech za pouhých 9 EUR, ale ujistěte se, že má standardní velikost a neobsahuje další příslušenství. Nezapomeňte si včas rezervovat místo pro své kolo, protože místo se rychle plní
Služby na palubě FlixTrain, FlixBus, DB - Regional Express od Fulda do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Fulda do Frankfurt nad Mohanem pomocí train.
Vybavení FlixTrain FlixBus DB - Regional Express DB - InterCity Express (ICE)
quiet_zone Tichá zóna check cross check check
wifi WiFi check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check
luggage Zavazadlo check check cross check
accessibility Přístupnost check cross check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check
air_con Klimatizace check check check check
bicycle Jízdní kolo check cross check check
sleeper_couchette Spáč check cross check check

Fulda až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.99kg
Autobus
6.41kg
Let
17.11kg
Auto
13.68kg
Jaké jsou emise CO2 pro Fulda až Frankfurt nad Mohanem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem jsou 5.99kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem? Jízdou vlakem mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem ušetříte 11.12kg emisí CO2 oproti letu, 0.42kg oproti autobusu a 7.69kg oproti autu.

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem je 442,80 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 194,37 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Fulda do Frankfurt nad Mohanem, je 194,37 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem krát vlak?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je 85,53 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 2 h 21 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 50 min.
Jaké společnosti působí od Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 3. Na Virail FlixTrain, FlixBus, DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE) můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 13 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
První vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 4:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 18:42. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 194,37 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
V průměru existuje 9 od Fulda až po Frankfurt nad Mohanem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Fulda do Frankfurt nad Mohanem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem je 0 h 50 min.
Existuje přímé vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Fulda až Frankfurt nad Mohanem od vlak?
Cesta vlak od Fulda k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 5.99kg.

Přejděte na místní z Fulda

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Fulda

Mezinárodní trasy z Fulda a blízkých oblastí

Další destinace od Fulda

Hlavní trasy do stanice Frankfurt nad Mohanem

Podobné trasy

Další oblíbené trasy