Vlak Fulda - Frankfurt nad Mohanem ceny od 241,13 Kč

Začínat od
241,13 Kč
Objevit

Fulda až Frankfurt nad Mohanem od vlak

Cesta z Fulda do Frankfurt nad Mohanem za vlak je 85,53 km a trvá 2 h 27 min. Denně jede 74 spojů, přičemž první odjíždí v 4:00 a poslední v 23:11. Je možné cestovat z Fulda na Frankfurt nad Mohanem pomocí vlak již za 241,13 Kč nebo až za 1 144,27 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 241,13 Kč.

Nejnižší cena241,13 Kč
Doba trvání cesty2 h 27 min
Připojení za den74
Nejnižší cena241,13 Kč
Nejvyšší cena1 144,27 Kč
První odjezd4:00
Poslední odjezd23:11
Vzdálenost85,53 km
OdjezdFulda
PříjezdFrankfurt nad Mohanem
NosičeDB - Regionalbahn, DB - IntercityVíce

Vlak Vstupenky od Fulda do Frankfurt

Datum odletu
pondělí 11. pro 2023

S virail nejlevnější jízdenky na vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem.

Nalezení perfektního vlakové spojení nebylo nikdy tak snadné: díky virail, budete moci porovnat stovky nabídek najednou pouhým zasunutím datum cesty. Prostřednictvím různých cenových a odjezdu filtry, budete mít možnost omezit výsledky a najít ideální řešení. Rezervační probíhá na internetových stránkách poskytovatele, ke kterému se bude automaticky přesměrován.

Kolik jsou jízdenky z Fulda Frankfurt nad Mohanem?

Rezervaci v předstihu skutečně umožňuje, aby ušetřit nějaké peníze: ve skutečnosti, můžete získat levné jízdenky na vlak z Fulda Frankfurt nad Mohanem také jen 241,13 Kč, zatímco průměrná cena 575,06 Kč.

Vlaky od Fulda do Frankfurt nad Mohanem: které firmy můžete cestovat s?

Virail najde nabídky od mnoha železničních společností v Evropě i ve zbytku světa. Například, že vám ukazuje možné vlakové spoje z Fulda Frankfurt nad Mohanemnabízené .

Jak dlouho trvá, než od Fulda do Frankfurt nad Mohanem a kdy vlaky odejít?

Bude trvat 2 h 27 min dosáhnout Frankfurt nad Mohanem. Nejdříve Vlak odjíždí Fulda na 4:00, přičemž poslední z nich odchází na 23:11. V průměru trvá 2 h 27 min se dostat do Frankfurt nad Mohanem vlakem, ale budete potřebovat 0 h 49 min s nejrychlejšími vlaky. První z nich je k dispozici na 4:00, přičemž poslední z nich opustí Fulda na 23:11.

Ve kterém stanice můžete jet vlakem do Frankfurt nad Mohanem a kam se lze dostat?

Můžete jet vlakem do Frankfurt nad Mohanem na , která dorazí .

Zobrazit celý popisSkrýt celý popis

Porovnejte ceny a vstupenky od Fulda do Frankfurt

Levné vstupenky vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Fulda do Frankfurt nad Mohanem.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Fulda do Frankfurt nad Mohanem, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Fulda na Frankfurt nad Mohanem.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle

Nejlepší čas pro rezervaci cestování Fulda až Frankfurt

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Vlakové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 121,54 Kč do 392,14 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 69%!

Najděte nejlepší den pro cestu do Frankfurt nad Mohanem vlakem

Pokud cestujete do Frankfurt nad Mohanem vlakem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

FlixBus, společnost provozující dálkovou autobusovou dopravu, působí v Evropě i ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 2013 a stala se jedním z největších autobusových dopravců v Evropě, který spojuje více než 2 500 destinací ve 30 zemích. FlixBus pocházející z Německa se rychle rozšířil do sousedních zemí včetně Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska a Chorvatska a zároveň nabízí pravidelné linky do Norska, Španělska a Anglie. S dostupnými tarify a pohodlným vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi, elektrické zásuvky a palubní toalety, poskytuje FlixBus pohodlné a příjemné cestování.

HLB Hessenbahn je německá železniční společnost, která provozuje regionální osobní vlaky ve spolkové zemi Hesensko. Společnost byla založena v roce 2005 a je dceřinou společností HLB Basis AG. HLB Hessenbahn funguje na několika tratích v regionu, včetně železnice Frankfurt-Königstein, železnice Taunus a železnice Main-Lahn. Společnost také provozuje Frankfurt Airport Express, který zajišťuje přímé spojení mezi letištěm Frankfurt a několika městy v regionu. HLB Hessenbahn se zavázala poskytovat svým cestujícím bezpečné, spolehlivé a ekologické dopravní služby.

Express InterCity je typ vlakové dopravy, která funguje v mnoha zemích po celém světě. Je navržen tak, aby poskytoval rychlou a efektivní dopravu mezi velkými městy s omezenými zastávkami na cestě. Expresní vlaky InterCity obvykle nabízejí vybavení, jako je pohodlné sezení, klimatizace a palubní servis jídla a nápojů. Mohou mít také prvotřídní nebo business třídu sedadel pro cestující, kteří chtějí extra pohodlí a vybavení. Expresní vlaky InterCity jsou často oblíbenou volbou pro obchodní cestující, turisty a dojíždějící, kteří potřebují cestovat mezi městy rychle a pohodlně.

Regional Express (Rex) je australská letecká společnost, která provozuje pravidelné regionální lety do více než 60 destinací po celé Austrálii. Letecká společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v Mascotu v Novém Jižním Walesu. Rex provozuje flotilu více než 60 letadel, včetně turbovrtulových Saab 340 a Boeingů 737-800NG. Letecká společnost se zaměřuje především na poskytování cenově dostupné letecké dopravy regionálním komunitám se silným důrazem na bezpečnost, spolehlivost a služby zákazníkům. Rex také nabízí věrnostní program Rex Business Flyer a má partnerství s dalšími leteckými společnostmi, jako jsou Qantas a Virgin Australia.

Regionalbahn je typ vlakové dopravy v Německu, která funguje na regionálních trasách a spojuje menší města s většími. Tyto vlaky jsou obvykle pomalejší než meziměstské vlaky, ale mají více zastávek a jsou cenově dostupnější. Vlaky Regionalbahn provozují různé společnosti, včetně Deutsche Bahn, a nabízejí jednodenní a vícedenní jízdenky. Vlaky často využívají dojíždějící a turisté, kteří chtějí poznávat venkov a menší města.

I když nejsou tak rychlé jako vysokorychlostní vlaky ICE, vlaky InterCity Deutsche Bahn se mohou pochlubit rychlostí až 200 km/h a nabízejí prostorné vagóny a možnosti stravování. Tyto vlaky fungují na mnoha německých trasách, jako je Kolín-Hamburk, a také do mezinárodních destinací, včetně Amsterdamu a Lucemburska. Na některých trasách jezdí dokonce dvoupatrové vlaky.

Typy vstupenek a zařízení od Fulda do Frankfurt nad Mohanem

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje DB - InterCity Express (ICE) a DB - Intercity při cestování z Fulda na Frankfurt nad Mohanem.

Second Class

Druhá třída Deutshce Bahn zajišťuje pohodlnou cestu se standardním uspořádáním sedadel s bezplatným Wi-Fi, zásuvkou a. Cestující druhé třídy si mohou koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu nebo restauračního vozu.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

Cestování první třídou s Deutsche Bahn poskytuje luxusní zážitek s pohodlnými sedadly a mnoha vymoženostmi, jako je prostorné sezení s personalizovanou službou na sedadle a exkluzivní přístup do salonku na hlavních nádražích. Cestující první třídy si mohou nechat doručit objednávky na svá místa, ale pokud nechcete čekat, můžete se navečeřet i v restauračním voze nebo si koupit jídlo a pití z baru/bistro vozu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Second Class

Ve vlacích SBB Intercity je kromě základního vybavení pro jízdenku druhé třídy k dispozici rodinná zóna speciálně navržená tak, aby nabídla pohodlí rodinám s dětmi. Pokud dostanete během cesty hlad, můžete si pochutnat na chutných jídlech v restauračním voze.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

First Class

V první třídě SBB Intercity můžete těžit z osobní elektrické zásuvky, pohodlnějších sedadel a většího zavazadlového prostoru. Některé IC vlaky také nabízejí klidné zóny a obchodní zóny.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Hledejte klid na ICE Frankfurt v Coach 21 (druhá třída) a Coach 28/29 (první třída). Na ICE 104/105 Basel je to Coach 31 (druhá třída) a Coach 38/39 (první třída).
wifi WiFi open icon close icon
Ve vlacích ICE si vychutnejte bezplatné Wi-Fi a získejte přístup na portál ICE pro filmy, televizní pořady, audioknihy, hry a materiály ke čtení.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Zůstaňte nabití díky elektrické zásuvce, která je k dispozici pro každé dvě sedadla ve vlaku.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Ve vlacích ICE si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Pro pomoc s nástupem, přestupem nebo jinými dotazy se obraťte na DB's Mobility Service. Personál je vždy připraven pomoci a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
S ICE si vyberte mezi kompletním menu v palubní restauraci nebo rychlým občerstvením v bistru. Pro cestující první třídy je jídlo a nápoje zdarma podávány přímo na vaše sedadlo. Rozmanité menu DB, aktualizované čtvrtletně, obsahuje místní a vegetariánské/veganské možnosti.
air_con Klimatizace open icon close icon
Vlaky ICE nenabízejí pouze klimatizaci, ale také inovují ekologicky šetrné systémy, které chladí i topí pomocí přírodních chladiv.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
Ve vlacích Deutsche Bahn se ujistěte, že je rozložený a dobře zabalený v pouzdře nebo krytu s vaším jménem, a můžete si ho vzít zdarma na palubu. Máte také povoleno jedno běžné a jedno příruční zavazadlo. Jen zajistěte, aby vaše kolo nepřekáželo ostatním cestujícím nebo neblokovalo uličky. Poznámka: Speciální kola nejsou povolena, ale pokud jste mezinárodní cestovatel, nemusíte se obávat omezení ve špičce.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Všechna sedadla v obou třídách mají elektrické zásuvky ve vlacích DB IC.
wifi WiFi open icon close icon
Deutsche Bahn zavádí ve svých IC vlacích bezplatnou Wi-Fi a některé již tuto službu nabízejí.
luggage Zavazadlo open icon close icon
V IC vlacích si můžete vzít libovolné množství zavazadel bez omezení. Skladujte malé tašky buď ve stropních stojanech nebo pod sedadly. Pro větší zavazadla použijte přihrádky v přihrádkách nebo v blízkosti vnějších dveří.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Služba mobility Deutsche Bahn poskytuje asistenci při nastupování, vystupování a přesunu vlakem. Zaměstnanci jsou připraveni odpovědět na otázky a zajistit hladký průběh cesty.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Ve vlacích DB IC je k dispozici restaurace na jídlo nebo bistro na občerstvení. Můžete jíst v bistru nebo na svém místě. Cestující první třídy dostanou jídlo zdarma na svém místě. Nabídka se mění, ale vždy má místní jídlo, včetně vegetariánských a veganských možností.
air_con Klimatizace open icon close icon
Meziměstské vlaky mají klimatizované úseky.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
U vlaků IC je pro jízdní kola vyžadována jízdenka a rezervace s cenou rezervace. Kola jsou obvykle uložena ve vagónech druhé třídy, i když vaše sedadlo může být jinde.
Služby na palubě DB - Regionalbahn, DB - Intercity, FlixBus od Fulda do Frankfurt nad Mohanem
Porovnejte služby na palubě při cestování z Fulda do Frankfurt nad Mohanem pomocí train.
Vybavení DB - Regionalbahn DB - Intercity FlixBus HLB Hessenbahn DB - Regional Express DB - InterCity Express (ICE) FlixTrain
quiet_zone Tichá zóna check cross cross check check check check
wifi WiFi check check check check check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check check check check check
luggage Zavazadlo check check check cross cross check check
accessibility Přístupnost check cross cross check check check check
food_and_drink Jídlo a pití check check check check check check check
air_con Klimatizace check cross check check check check check
bicycle Jízdní kolo check cross cross check check check check
sleeper_couchette Spáč check cross cross check check check check

Fulda až Frankfurt nad Mohanem Emise CO2 od Vlak

Ecology
Vlak
5.99kg
Autobus
6.41kg
Let
17.11kg
Auto
13.68kg
Jaké jsou emise CO2 pro Fulda až Frankfurt nad Mohanem vlakem? Emise CO2 pro vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem jsou 5.99kg.
Kolik CO2 ušetřím, když jedu vlakem mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem? Jízdou vlakem mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem ušetříte 11.12kg emisí CO2 oproti letu, 0.42kg oproti autobusu a 7.69kg oproti autu.

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Tiket vlak od Fulda do Frankfurt nad Mohanem je 575,06 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 241,13 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Fulda do Frankfurt nad Mohanem, je 241,13 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem krát vlak?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je 85,53 km.
Jak dlouho vydrží vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je v průměru 2 h 27 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 0 h 49 min.
Jaké společnosti působí od Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem je pokryta operátory 6. Na Virail DB - Regionalbahn, DB - Intercity, FlixBus, HLB Hessenbahn, DB - Regional Express, DB - InterCity Express (ICE), FlixTrain můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik vlak za den přejde z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Fulda až Frankfurt nad Mohanem má průměrně 74 připojení za den.
V kolik hodin odejde první vlak z Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
První vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem odlétá v 4:00. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Nejnovější vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem odjíždí v 23:11. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Fulda do Frankfurt nad Mohanem?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek vlak , který jsme našli , je 241,13 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Kolik přímých připojení jde z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
V průměru existuje 40 od Fulda až po Frankfurt nad Mohanem.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Fulda do Frankfurt nad Mohanem by vlak?
Nejrychlejší doba cesty podle vlak mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem je 0 h 49 min.
Existuje přímé vlak z Fulda na Frankfurt nad Mohanem?
Ano, mezi Fulda a Frankfurt nad Mohanem je přímé vlak.
Jaké jsou emise CO2 pro Fulda až Frankfurt nad Mohanem od vlak?
Cesta vlak od Fulda k Frankfurt nad Mohanem vytváří emise CO2 5.99kg.