Najít autobus ze stanice Kroměříž do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 217,29 Kč
Délka cesty 4 hod 49 min
Spojení za den 11
První odjezd 06:40
Poslední odjezd 12:15
Vzdálenost 88 km

Autobus ze stanice Kroměříž do stanice Ostrava

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Kroměříž do stanice Ostrava.

Trasa ze stanice Kroměříž do stanice Ostrava je denně zajišťována 11 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o AN, Pl.11, Kroměříž, CZ, Kromeriz Bus Station Kromerzhizh, Wolkerova Street, Kromeriz Bus Stop "Milichovo", Milichovo Square, Kromeriz Bus Station, Kromerizc Milíčovo nám do stanice do stanic s příjezdy Ostrava-Svinov (BUS), Peterkova, 132, Ostrava Ostrava bus station, Vitkovitska St 3083, Ostrava Bus stop near the central railway station, Nadrazni street; house 88/192, Ostrava Railway Station "Stodolni", Porazhkova Street, Ostrava Railway station Ostrava, Peterkova street; house 132, Ostrava Svinov Peterkova Train Station, Ostrava Central Train Station, Ostrava Stodolni Train Station.

Průměrná délka cesty je 4 hod 49 min. První autobus odjíždí v 06:40. Poslední odjíždí v 12:15.

Autobusy ze stanice Kroměříž do stanice Ostrava

Kdy se první a poslední autobusy z Kroměříž Ostrava odejít?

Zatímco první autobus odjíždí v: 06:40, poslední z nich opustí Kroměříž na 12:15. Doba trvání cesty je v průměru 4 hod 49 min, ale může to trvat jen 3 hod 31 min s co nejrychlejšími spoji.

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.