Najít autobus ze stanice Třinec do stanice Ostrava

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet


Získejte levný pronájem automobilu v

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 21,70 Kč
Délka cesty 46 min
Spojení za den 9
První odjezd 01:33
Poslední odjezd 11:56
Vzdálenost 33 km

Autobus ze stanice Třinec do stanice Ostrava

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Třinec do stanice Ostrava.

Trasa ze stanice Třinec do stanice Ostrava je denně zajišťována 9 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Trinec Train Station, Trinec Railway station Trshinets, Lyzhbice street; house 88, Centrum - Trinec do stanice do stanic s příjezdy Ostrava Hauptbahnhof, Ostrava Railway Station Ostrava, Peterkova Street; House 132, Ostrava Railway Station "Stodolni", Porazhkova Street, Ostrava Bus stop near the central railway station, Nadrazni street; house 88/192, Ostrava Svinov Bahnhof Peterkova, Ostrava, hl. n., Ostrava-Svinov, Ostrava Stodolni Bahnhof, Ostrava Central Train Station, Ostrava Stodolni Train Station, Ostrava Svinov Peterkova Train Station.

Průměrná délka cesty je 46 min. První autobus odjíždí v 01:33. Poslední odjíždí v 11:56.

Autobusy ze stanice Třinec do stanice Ostrava

Když jsou autobusy z Třinec Ostrava naplánováno?

Zatímco první autobus odjíždí v: 01:33, poslední z nich opustí Třinec na 11:56. Doba trvání cesty je v průměru 46 min, ale může to trvat jen 39 min s co nejrychlejšími spoji.

Viděl krátkou vzdálenost mezi Třinec a Ostrava, můžete také zvolit, aby cestovat vlakem nebo sdílení automobilů. Utrácet trochu více peněz, vaše cesta by se staly mnohem pohodlnější.