Autobus Ostrava - Berlín ceny od 625,48 Kč

Začínat od
625,48 Kč

Ostrava až Berlín od autobus

Cesta z Ostrava do Berlín za autobus je 452,83 km a trvá 11 h 23 min. Denně jede 50 spojů, přičemž první odjíždí v 0:55 a poslední v 23:30. Je možné cestovat z Ostrava na Berlín pomocí autobus již za 625,48 Kč nebo až za 2 459,53 Kč. Nejlepší cena za tuto cestu je 625,48 Kč.

Nejnižší cena625,48 Kč
Doba trvání cesty11 h 23 min
Připojení za den50
Nejnižší cena625,48 Kč
Nejvyšší cena2 459,53 Kč
První odjezd0:55
Poslední odjezd23:30
Vzdálenost452,83 km
OdjezdOstrava
PříjezdBerlín
NosičeLeo Express, RegioJet

Autobus Vstupenky od Ostrava do Berlin

Datum odletu
čtvrtek 29. úno 2024

V kolik hodin se autobusy na Berlín odejít?

První autobus odjíždí z Ostrava na 0:55, přičemž poslední z nich odchází na 23:30. Cesta trvá 11 h 23 min. Zatímco první autobus odjíždí v: 0:55, poslední z nich opustí Ostrava na 23:30. Doba trvání cesty je v průměru 11 h 23 min, ale může to trvat jen 8 h 9 min s co nejrychlejšími spoji.

Porovnejte ceny a vstupenky od Ostrava do Berlin

Levné vstupenky autobus od Ostrava do Berlín
Hledáte nejlepší nabídku na jízdenku na vlak pro vaši cestu? Zde jsou 4 způsoby, jak získat levné vlakové jízdenky od Ostrava do Berlín.

Rezervujte předem a ušetřete

Pokud hledáte nejlepší nabídku pro svou cestu od Ostrava do Berlín, rezervace jízdenek na vlak předem je skvělý způsob, jak ušetřit peníze, ale mějte na paměti, že jízdenky v předprodeji jsou obvykle k dispozici až 3 měsíce před datem cesty.

Zůstaňte flexibilní s časem cestování a prozkoumejte cesty mimo špičku

Plánování výletů v době mimo špičku nejenže znamená, že se budete moci vyhnout davům, ale také vám může ušetřit peníze. Flexibilita s vaším rozvrhem a zvážením alternativních tras nebo časů výrazně ovlivní množství peněz, které utratíte za získání z Ostrava na Berlín.

Vždy zkontrolujte speciální nabídky

Kontrola nejnovějších nabídek může pomoci ušetřit spoustu peněz, takže se vyplatí věnovat čas procházení a porovnávání cen. Ujistěte se tedy, že dostanete na letenku tu nejlepší nabídku a využijte speciální ceny jízdného pro děti, mládež a seniory i slevy pro skupiny.

Odemkněte potenciál pomalejších vlaků nebo přípojných vlaků

Pokud plánujete výlet s flexibilním časem, proč se nerozhodnout pro vyhlídkovou trasu? Jízda pomalejšími vlaky nebo návaznými vlaky, které mají více zastávek, vám může ušetřit peníze na jízdence – rozhodně stojí za zvážení, zda se vám vejde do jízdního řádu.

Ukaž vstupenky podle
Nejlepší čas pro rezervaci cestování Ostrava až Berlin

Tip pro virail ✌: Rezervace 10 dní předem ušetří v průměru 10 %.

Cena s blížícím se datem odjezdu

Autobusové společnosti mohou účtovat vyšší ceny jízdenek, když se blíží datum odjezdu. Ceny v příštích dnech se mohou pohybovat od přibližně 608,67 Kč do 1 056,59 Kč, ale mohou se změnit. Naše rada je rezervovat co nejdříve, abyste na své cestě potenciálně ušetřili až 42%!

Nejlepší čas na rezervaci levných autobusových jízdenek od Ostrava do Berlín

Nejlevnější autobusové jízdenky Ostrava - Berlín lze najít za cenu 283,27 Kč, pokud budete mít štěstí, nebo v průměru za 830,05 Kč. Nejdražší tiket může stát až 1 152,80 Kč.

Najděte nejlepší den pro cestu do Berlín autobusem

Pokud cestujete do Berlín autobusem, chcete-li se vyhnout davům, můžete pomocí níže uvedeného grafu zkontrolovat, jak často naši zákazníci cestují v příštích 30 dnech. Průměrná doba cestování je mezi 6:30 a 9:00 ráno nebo mezi 16:00 a 19:00 večer. Mějte to prosím na paměti, když cestujete do místa odjezdu, protože můžete potřebovat více času na příjezd, zejména ve velkých městech!

Dopravci na této trase

Zjistěte více o dopravcích na této trase.

Leo Express je česká dopravní společnost, která nabízí autobusovou a vlakovou dopravu po celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2010 a od té doby rozšířila své působení o trasy v České republice, Slovensku, Polsku, Ukrajině, Chorvatsku, Maďarsku a Rakousku. Leo Express rozšířil své služby z Prahy do Ostravy v roce 2012 a od té doby se rozrostl o vlakovou a autobusovou dopravu po celé republice a do mezinárodních destinací, jako je Berlín, Varšava, Krakov, Budapešť a Bratislava. Společnost také provozuje meziměstské vlaky spojující Prahu s Ostravou a dálkové mezinárodní vlaky z Berlína do Stuttgartu.

RegioJet je soukromá železniční společnost, která působí v několika evropských zemích včetně České republiky, Slovenska, Polska a Rakouska. Společnost byla založena v roce 2009 a v České republice začala působit v roce 2011. RegioJet nabízí různé druhy vlakové dopravy, včetně dálkových vlaků, regionálních vlaků a autobusů.

Typy vstupenek a zařízení od Ostrava do Berlín

Porovnejte různé typy jízdenek a zařízení, které poskytuje RegioJet při cestování z Ostrava na Berlín.

Standard

Standardní jízdenka nabízí rovnováhu mezi cenovou dostupností a pohodlím. Cestující mohou očekávat luxusní místa k sezení a bezplatné Wi-Fi, což z něj dělá skvělou volbu pro cestovatele, kteří si hlídají rozpočet.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Low cost

Nízká cena je nejdostupnější možností pro ty, kteří chtějí cestovat bez dalšího vybavení. Cestující si však stále mohou užívat bezplatné Wi-Fi a poklidnou cestu.
wifi WiFi
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Relax

Cestující, kteří chtějí cestovat luxusně, se mohou rozhodnout pro jízdenku Relax, která nabízí prostorné kožené sedačky a pohodovou atmosféru. To je skvělá volba pro ty, kteří si chtějí během cesty odpočinout.
wifi WiFi
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Business

Business ticket zaručuje soukromí a pohodlí s přednostním servisem a ochotným palubním personálem. To je ideální volba pro ty, kteří chtějí bezproblémovou a bezstresovou cestu.
wifi WiFi
quiet_zone Tichá zóna
power_sockets Elektrické zásuvky
luggage Zavazadlo
accessibility Přístupnost
food_and_drink Jídlo a pití
air_con Klimatizace
bicycle Jízdní kolo

Popis zařízení

Zjistěte více o různých zařízeních dostupných na palubě každého dopravce na této trase.

wifi WiFi open icon close icon
Zůstaňte ve spojení díky bezplatné Wi-Fi na palubě. Pro zábavu použijte aplikaci Regiojet nebo obrazovky v novějších vlacích.
quiet_zone Tichá zóna open icon close icon
Cestující v business třídě mohou těžit z tichého kupé pro klidnou cestu.
power_sockets Elektrické zásuvky open icon close icon
Každé sedadlo je vybaveno vlastní zásuvkou.
luggage Zavazadlo open icon close icon
Klidně si s sebou vezměte zavazadla, která se snadno nakládají. Pokud se vaše tašky nevejdou pod nebo nad vaše sedadlo, žádný strach! Posádka je tu, aby pomohla najít místo, které nebude překážet ostatním. Jen upozorněte, ujistěte se, že žádná z vašich položek není nebezpečná pro bezpečnost všech.
accessibility Přístupnost open icon close icon
Vlaky Regiojet mají vyhrazená místa pro vozíčkáře.
food_and_drink Jídlo a pití open icon close icon
Na palubě je prostřednictvím aplikace Regiojet dostupná rozmanitá nabídka nápojů a občerstvení. Všichni cestující dostanou láhev vody zdarma, zatímco cestující ve třídě Relax nebo Business dostanou zdarma italskou kávu nebo mátový čaj.
air_con Klimatizace open icon close icon
Všechny autobusy jsou vybaveny klimatizací.
bicycle Jízdní kolo open icon close icon
RegioJet umožňuje přepravu jízdních kol, malých koloběžek a kočárků ve svých vlacích po předchozí rezervaci a omezení. Jízdní kola a malé koloběžky musí být umístěny na stojanech nebo ve vyhrazených oddílech, kočárky, které nelze složit, lze přepravovat na začátku nebo konci vlakové soupravy nebo na speciálně vyhrazených místech. Posádka však může přepravu odmítnout z bezpečnostních nebo prostorových důvodů.
Služby na palubě Leo Express, RegioJet, FlixBus od Ostrava do Berlín
Porovnejte služby na palubě při cestování z Ostrava do Berlín pomocí bus.
Vybavení Leo Express RegioJet FlixBus
quiet_zone Tichá zóna check check cross
wifi WiFi check check check
power_sockets Elektrické zásuvky check check check
luggage Zavazadlo check check check
accessibility Přístupnost check check cross
food_and_drink Jídlo a pití check check check
air_con Klimatizace check check check
bicycle Jízdní kolo check check cross
sleeper_couchette Spáč check cross cross

Ostrava až Berlín Emise CO2 od Autobus

Ecology
Vlak
31.7kg
Autobus
33.96kg
Let
90.57kg
Auto
72.45kg

Můžeme něco zlepšit?

Často kladené otázky

Kolik stojí lístek autobus z Ostrava do Berlín?
Tiket autobus od Ostrava do Berlín je 1 239,51 Kč. Cena se však liší v závislosti na tom, jak brzy nakupujete a zda je to rušná denní doba. Občas je najdete tak levně jako 625,48 Kč.
Jaká je nejlevnější jízdenka na vlak z Ostrava do Berlín?
Nejlevnější tiket, který můžete získat od Ostrava do Berlín, je 625,48 Kč. Doporučujeme rezervaci co nejdříve a mimo špičku, abyste získali nejlevnější letenku.
Jaká je vzdálenost mezi Ostrava a Berlín krát autobus?
Ostrava až Berlín je 452,83 km.
Jak dlouho vydrží autobus mezi Ostrava a Berlín?
Ostrava až Berlín je v průměru 11 h 23 min. Nicméně nejrychlejší možnost vás tam dostane v 8 h 9 min.
Jaké společnosti působí od Ostrava do Berlín?
Ostrava až Berlín je pokryta operátory 2. Na Virail Leo Express, RegioJet, FlixBus můžete najít poskytování služeb na této trase.
Kolik autobus za den přejde z Ostrava na Berlín?
Ostrava až Berlín má průměrně 50 připojení za den.
V kolik hodin odejde první autobus z Ostrava do Berlín?
První autobus z Ostrava na Berlín odlétá v 0:55. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
V kolik hodin odejde poslední autobus z Ostrava na Berlín?
Nejnovější autobus z Ostrava na Berlín odjíždí v 23:30. Ujistěte se však, že si s námi ověříte rozvrh v den, kdy chcete odjet, protože čas se může lišit.
Mám si rezervovat lístek předem od Ostrava do Berlín?
Pokud můžete, doporučujeme rezervovat si letenku co nejdříve, abyste měli jistotu, že ušetříte. Nejlevnější lístek autobus , který jsme našli , je 625,48 Kč , ale může se změnit v závislosti na poptávce .
Jaké stanice mohu přejít z Ostrava na Berlín?
Existují stanice 5, ze kterých se můžete odchýlit od Ostrava a přejít na Berlín. Můžete přejít od Ostrava ÚAN, Ostrava Hlavni Nadrazi, Ostrava-Svinov (BUS), Ostrava Nádraží, Ostrava Svinov a můžete dorazit na Berlin Ostkreuz, Berlin ZOB, Berlin Ostbahnhof, Berlin Tegel Airport, Berlin Zoologischer Garten, Berlin Alexanderplatz, Berlin Potsdamer Platz (S), Berlin Hbf, Spandau, Berlin Friedrichstraße.
Kolik přímých připojení jde z Ostrava na Berlín?
V průměru existuje 3 od Ostrava až po Berlín.
Jaký je nejrychlejší čas cesty mezi Ostrava do Berlín by autobus?
Nejrychlejší doba cesty podle autobus mezi Ostrava a Berlín je 8 h 9 min.
Existuje přímé autobus z Ostrava na Berlín?
Ano, mezi Ostrava a Berlín je přímé autobus.
Jaké jsou emise CO2 pro Ostrava až Berlín od autobus?
Cesta autobus od Ostrava k Berlín vytváří emise CO2 33.96kg.

Přejděte na místní z Ostrava

Trendové trasy

Víkendové pobyty od Ostrava

Mezinárodní trasy z Ostrava a blízkých oblastí

Další destinace od Ostrava

Hlavní trasy do stanice Berlín

Podobné trasy

Další oblíbené trasy