Najít autobus ze stanice Ostrava do stanice Plzeň

Oficiální partner

Najděte nejlevnější jízdenku pro váš výlet

Najděte si levné jízdenky na autobus do Plzeň

Podrobnosti o cestě

Nejlepší cena 240,26 Kč
Délka cesty 6 hod 17 min
Spojení za den 6
První odjezd 08:39
Poslední odjezd 10:53
Vzdálenost 352 km

Autobus ze stanice Ostrava do stanice Plzeň

virail vám pomůže najít jízdní řády a ceny pro všechny autobusy ze stanice Ostrava do stanice Plzeň.

Trasa ze stanice Ostrava do stanice Plzeň je denně zajišťována 6 vypravenými autobusy ze stanice ze stanic o Peterkova, 132, Ostrava Bus stop near the central railway station, Nadrazni street; house 88/192, Svinov, Ostrava Railway Station Ostrava, Peterkova Street; House 132, Ostrava Ostrava bus station, Vitkovitska St 3083, Ostrava Railway Station "Stodolni", Porazhkova Street, Ostrava Stodolni Train Station, Ostrava Central Train Station, Ostrava Svinov Peterkova Train Station do stanice do stanic s příjezdy CAN, Pilsen Bus Station Pilsen, Husova Street; House 60, Pilsen Bus Station "Divadlo Alfa", Pokytsanska Street, Pilsen Divadlo Alfa, Pilsen Central Bus Station.

Průměrná délka cesty je 6 hod 17 min. První autobus odjíždí v 08:39. Poslední odjíždí v 10:53.

Autobusy ze stanice Ostrava do stanice Plzeň

Když jsou autobusy z Ostrava Plzeň naplánováno?

Nejdříve čas můžete odejít z Ostrava je 08:39, zatímco poslední autobus je 10:53. Cesta trvá průměrně 6 hod 17 min ale může také poslední 5 hod 27 min s co nejrychlejšími spoji.

V případě, že nabídky poskytované autobusy nebudou vyhovovat vašim potřebám, vlaky a carpooling mohl představovat dobrou alternativu pro tuto vzdálenost.